7

Nikt nie wpadł na to, że być może Van de Beek odmówił transferu do Barcelony? O ile ta w ogóle złożyła jakiekolwiek zapytanie.

0



Godne pozazdroszczenia jak szybko podejmuje decyzje w danej sytuacji, Crack Total.

10

@justfootball Sergio Busquets/Alba

0

@LeoMessi1994 Proponuje popijać suchary.

0

@tristan87 Wakacjusze zasrani.

1

1

@tristan87 Trudne nie znaczy niemożliwe, sam już nie wiem co będzie lepsze.

0

@MesQueUnClub_87 "Nie nosisz, więc sprzedaj!" - Vinted

5

@BarcaInfo A Busquets dalej będzie robił kółeczka na własnej połowie.

78

@BarcaInfo Brzmi dobrze, zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

@Coutinho007 Więcej okazji dla przeciwnika miałeś na myśli? :P

7

@Coutinho007 Piłkarskie sado-maso.

1

@Wilczeq Co to za cyrk?

0

@priest9999 Wielki Gareth nigdzie się nie wybiera.

0

@Ghotti W tamtym momencie top 3 na świecie, Morata zawsze był dobry, ale nic więcej.

1

@VamosRakieta Morata do Chelsea za 80 ;)

0

Rakitić, Suarez, Vidal mają odejść za darmo, gdyby byli piłkarzami Realu bez problemu wyciągnęliby za nich 50 mln. To są właśnie te detale.

0

Jeśli Leo odejdzie to będzie żałował jak Neymar, róbcie screeny.

5

Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?

0

@masq To sterownik zintegrowanej na płycie karty graficznej.

1

Alba bez Messiego wykopywałby chyba cały czas za linię.

12

Jeśli ktoś tęskni za Barcą Valverde to Athletic - Barca na Eleven 3.

0

@masq Nie chodzi o jego zarobki, bo nikt z nas nie ma na to wpływu, chodzi o jego wkład w aspekt sportowy, to człowiek nie do zastąpienia.

4

To fajne te plany...

0

@BaroPodertos Nie ma ciekawszych alternatyw.

0

@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.

0

@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.

0

@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?

0

Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.

2

Po odejściu Estremadurczyka wszystko zaczęło się sypać :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?