vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nikt nie wpadł na to, że być może Van de Beek odmówił transferu do Barcelony? O ile ta w ogóle złożyła jakiekolwiek zapytanie.
0
Godne pozazdroszczenia jak szybko podejmuje decyzje w danej sytuacji, Crack Total.
10
@justfootball Sergio Busquets/Alba
0
@LeoMessi1994 Proponuje popijać suchary.
0
@tristan87 Wakacjusze zasrani.
1
https://bit.ly/3jELAT6
1
@tristan87 Trudne nie znaczy niemożliwe, sam już nie wiem co będzie lepsze.
0
@MesQueUnClub_87 "Nie nosisz, więc sprzedaj!" - Vinted
5
@BarcaInfo A Busquets dalej będzie robił kółeczka na własnej połowie.
78
@BarcaInfo Brzmi dobrze, zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
@Coutinho007 Więcej okazji dla przeciwnika miałeś na myśli? :P
7
@Coutinho007 Piłkarskie sado-maso.
1
@Wilczeq Co to za cyrk?
0
@priest9999 Wielki Gareth nigdzie się nie wybiera.
0
@Ghotti W tamtym momencie top 3 na świecie, Morata zawsze był dobry, ale nic więcej.
1
@VamosRakieta Morata do Chelsea za 80 ;)
0
Rakitić, Suarez, Vidal mają odejść za darmo, gdyby byli piłkarzami Realu bez problemu wyciągnęliby za nich 50 mln. To są właśnie te detale.
0
Jeśli Leo odejdzie to będzie żałował jak Neymar, róbcie screeny.
5
Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?
0
@masq To sterownik zintegrowanej na płycie karty graficznej.
1
Alba bez Messiego wykopywałby chyba cały czas za linię.
12
Jeśli ktoś tęskni za Barcą Valverde to Athletic - Barca na Eleven 3.
0
@masq Nie chodzi o jego zarobki, bo nikt z nas nie ma na to wpływu, chodzi o jego wkład w aspekt sportowy, to człowiek nie do zastąpienia.
4
To fajne te plany...
0
@BaroPodertos Nie ma ciekawszych alternatyw.
0
@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.
0
@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.
0
@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?
0
Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.
2
Po odejściu Estremadurczyka wszystko zaczęło się sypać :(