vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Kwestia godzin.
1
Pozamiatane.
https://bit.ly/3aMDOmR
1
@batoon Busquets najbardziej pasuje do City, ale gdzie on z jego posturą do ligi angielskiej...
0
@masq Arthur na kacu też.
2
@Explode Jeśli chce zostać to musi dostosować się, w pierwszym składzie nie ma za wiele do zaoferowania.
0
@masq Firpo i Roberto ;)
1
@Explode Zostawiłbym go na ławkę, trochę agresji zawsze może się przydać.
0
@Bamboleo Hajto to idiota, zamykam.
3
Pierwsze co to pozbyć się Busquetsa, Rakiticia, Suareza i Umtitiego, reszta wyjdzie w praniu.
0
@emeu Od kiedy bramkarza wlicza się do formacji :]
1
@PatrykBarcelona Koeman grający trener.
1
@Bobo25 #TakBardzoStary #MiejsceDlaGriza #ProjektŚwieżynkaPlus
0
@HansLanda Po pierwsze Cou i Griezmann to jedna i ta sama pozycja, po drugie Ty myślisz, że oni mogą tam dać więcej niż Leo? Po trzecie nie chodzi o opieranie całego projektu na Messim tylko umiejętne połączenie doświadczenia z młodością. Jeśli komuś przeszkadza w składzie geniusz to serio ma coś nie halo z kopułką.
23
Co ludzie mają w głowach wypisując, by pozbyć się Leo... Na kim miałby opierać się ten "nowy projekt" sportowy? Kontuzjowanym Dembele, wystraszonym Coutinho czy skrzydłowym Griezmannie? Ten człowiek bez formy jest lepszy od wszystkich wyżej wymienionych w swoich życiówkach.
1
@BarcaInfo Ciekawe jak upcha Coutinho, Griezmanna, Dembele, Messiego, Trincao...
0
@justfootball Albo Feddek - Hajto...
0
@Kuracjusz @JanuszSalvano też :D
0
@XaviHeart A na horyzoncie nie widać nikogo z tą charyzmą, przede wszystkim Messi nie może być kapitanem.
1
@marcin000019 Dzięki za info, jaki tier?
6
Ibra w wieku Suareza wymiatał w PSG, nie wiem czy to kwestia przygotowania fizycznego czy syndrom rozleniwionego kota przy misce mleka.
1
Portugalia - Holandia na TVP Sport, Koeman w akcji.
74
Alba przykleił się żeby być chronionym przez Leo? :D
12
@BarcaInfo 25-30 mln za 33-latka z rokiem do końca kontraktu? Niech dostaną te 20 i powodzenia Pistolero.
0
@matirix20 W 97 odszedł.
1
@Dembouz1899 Czas na aktywowanie tej klauzuli minął w maju.
3
@BarcaInfo Żeby oddać do Interu, a później śmietankowych...
9
@olikwierk10 A co ma wspólnego jedno z drugim? xD
0
@Bykunn Brutalnie :/
0
@neeed De Jong, Pjanić, Puig i gra muzyka.
0
Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...
Change my mind ;)