1

@Rewolucja123 SD do pół GB, HD nawet ponad GB.

0

Mega okazja!!!
https://bit.ly/38oSMAA

0

@tomFCB "i w pi*du wylądował" - El Siarra

5

Visca Messi, el mejor jugador del mundo.

3

@FC1899Barca Fejk, przecież ziemia jest płaska...

21

"Rady dla Desta? Powiem krótko - podawaj do Messiego" - Dani Alves
Chyba nie życzy mu za dobrze.

1

Brawo Bartomeu, jakieś 3 lata za późno, ale nigdy nie byłeś zbytnio lotny.

4

@NeroTFP Średniowieczne metody

2

1

@Karzel Mleczne

2

A nowi będą grać za darmo, co za bzdury

0

@Yosemite Best memory? 1-0 z Realem i przewrotka z Anglią.

17

Nie po to płacę premium żeby mi stronę wywalało.

2

Coś czuję, że po odejściu Suareza będzie problem jak z następcami Daniego Alvesa czy Iniesty, nikt nie będzie w stanie choćby w połowie dać tyle co oni.

0

@LeoKrol Policja to nadaje się do wręczenia mandatu za prędkość. Kiedyś gość wystawił mnie na allegro, dostali wszystkie dane włącznie z nr konta i umorzone, nie mogli go namierzyć biedni.

0

@D10SLEO Fortnite sam się nie poexpi

0

@NaFazieHitman W Olsztynie juz jakiś czas nie kupisz nigdzie alkoholu po 22, wprowadzone długo przed koroną.

0

@MESSIah16 Panie jaki Neymar, na co to komu.

0

@ranger3120 Taft Power 5

1

Za słaby na Barce, pasuje do Atletico. Tak na pocieszenie.

6

Ależ piecze tu niektórych te 2:8 :D

0

@ShawnC Rok przed sezonem życia Mbappe w Monaco ktoś o nim słyszał?

0

To co, Griezmann skrzydło, a Messi na 9?

0

@MESSIah16 Jedna z gwiazd, ale czy legenda, nie powiedziałbym.

0

Mecz życia Emersona

0

@kaamil1910 Tygrysy biznesu ;)

0

To jak z tą pensją Suareza, Barcelona będzie coś bulić?

5

"Piłkarze nie na sprzedaż: ...Semedo..."
XD

6

Odchodzi za free, jeszcze pół pensji opłacą... A rok temu Atleti chciało iść do sądu przez Griezmanna. Gdzie ten marzec.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?