vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuracjusz @JanuszSalvano też :D
0
@XaviHeart A na horyzoncie nie widać nikogo z tą charyzmą, przede wszystkim Messi nie może być kapitanem.
1
@marcin000019 Dzięki za info, jaki tier?
6
Ibra w wieku Suareza wymiatał w PSG, nie wiem czy to kwestia przygotowania fizycznego czy syndrom rozleniwionego kota przy misce mleka.
1
Portugalia - Holandia na TVP Sport, Koeman w akcji.
74
Alba przykleił się żeby być chronionym przez Leo? :D
12
@BarcaInfo 25-30 mln za 33-latka z rokiem do końca kontraktu? Niech dostaną te 20 i powodzenia Pistolero.
0
@matirix20 W 97 odszedł.
1
@Dembouz1899 Czas na aktywowanie tej klauzuli minął w maju.
3
@BarcaInfo Żeby oddać do Interu, a później śmietankowych...
9
@olikwierk10 A co ma wspólnego jedno z drugim? xD
0
@Bykunn Brutalnie :/
0
@neeed De Jong, Pjanić, Puig i gra muzyka.
0
Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...
Change my mind ;)
1
@masq Niestety nie, jeśli chcą zostać i zależy im na klubie to nie powinni mieć nic przeciwko, jeśli nie to droga wolna szukać kokosów u araba.
1
@MESSIah16 Opiera się na Xavim, który równie dobrze może okazać się drugim Henrym. Super.
8
Krótka piłka z krówkami, jeśli chcecie zostać to musicie pogodzić się z ograniczoną rolą w zespole i zgodzić się na odpowiednie obniżenie pensji, adekwatne do wkładu w drużynę. Jeśli nie to jesteście na rynku transferowym, powodzenia.
11
Nie podoba mi się ten gość, nie ma pewności, że wygra, a już od 5 lat buduje zarząd...
0
@Striker Myślę, że Alba na ten moment jest najbardziej potrzebny tylko musi czuć oddech konkurencji na plecach.
0
Pique chyba myślał, że wzbudzi litość u kibiców mówiąc po meczu, że może odejść, tymczasem jest pierwszy do ostrzału tak czy siak.
0
@matirix20 Barca gra pierwszy mecz pod koniec września.
1
@BarcaInfo To był strzał w 10 choć wtedy wolałem Aguero.
0
@konrad1661 Z dwojga złego wolę Semedo niż Roberto.
1
"Piłkarze nie na sprzedaż: Messi, Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Semedo, Dembélé, Griezmann oraz młodzi zawodnicy"
Czyżby Griezmann był przymierzany na '9'?
2
@Pawelsky Tak, pewnie w 2017 wiedział, że w 2020 będzie w finale LM xD
0
@dv7wisnia Ok, ale na bank mógłby dogadać się z Chelsea żeby zostać do końca sezonu w Lipsku.
10
Werner jaki typ, zamiast walczyć o LM to wyjechał trenować do Londynu...
1
25 min, Neymar już z 5 symulek xD
1
@AllBundy Albo Ramos po wypuszczeniu trofeum ;)
0
Ciekawe jak czują się piłkarze ściągnięci przez Abidala xD