0

@Kuracjusz @JanuszSalvano też :D

0

@XaviHeart A na horyzoncie nie widać nikogo z tą charyzmą, przede wszystkim Messi nie może być kapitanem.

1

@marcin000019 Dzięki za info, jaki tier?

6

Ibra w wieku Suareza wymiatał w PSG, nie wiem czy to kwestia przygotowania fizycznego czy syndrom rozleniwionego kota przy misce mleka.

1

Portugalia - Holandia na TVP Sport, Koeman w akcji.

74

Alba przykleił się żeby być chronionym przez Leo? :D

12

@BarcaInfo 25-30 mln za 33-latka z rokiem do końca kontraktu? Niech dostaną te 20 i powodzenia Pistolero.

0

@matirix20 W 97 odszedł.

1

@Dembouz1899 Czas na aktywowanie tej klauzuli minął w maju.

3

@BarcaInfo Żeby oddać do Interu, a później śmietankowych...

9

@olikwierk10 A co ma wspólnego jedno z drugim? xD

0

@Bykunn Brutalnie :/

0

@neeed De Jong, Pjanić, Puig i gra muzyka.

0

Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...
Change my mind ;)

1

@masq Niestety nie, jeśli chcą zostać i zależy im na klubie to nie powinni mieć nic przeciwko, jeśli nie to droga wolna szukać kokosów u araba.

1

@MESSIah16 Opiera się na Xavim, który równie dobrze może okazać się drugim Henrym. Super.

8

Krótka piłka z krówkami, jeśli chcecie zostać to musicie pogodzić się z ograniczoną rolą w zespole i zgodzić się na odpowiednie obniżenie pensji, adekwatne do wkładu w drużynę. Jeśli nie to jesteście na rynku transferowym, powodzenia.

11

Nie podoba mi się ten gość, nie ma pewności, że wygra, a już od 5 lat buduje zarząd...

0

@Striker Myślę, że Alba na ten moment jest najbardziej potrzebny tylko musi czuć oddech konkurencji na plecach.

0

Pique chyba myślał, że wzbudzi litość u kibiców mówiąc po meczu, że może odejść, tymczasem jest pierwszy do ostrzału tak czy siak.

0

@matirix20 Barca gra pierwszy mecz pod koniec września.

1

@BarcaInfo To był strzał w 10 choć wtedy wolałem Aguero.

0

@konrad1661 Z dwojga złego wolę Semedo niż Roberto.

1

"Piłkarze nie na sprzedaż: Messi, Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Semedo, Dembélé, Griezmann oraz młodzi zawodnicy"
Czyżby Griezmann był przymierzany na '9'?

2

@Pawelsky Tak, pewnie w 2017 wiedział, że w 2020 będzie w finale LM xD

0

@dv7wisnia Ok, ale na bank mógłby dogadać się z Chelsea żeby zostać do końca sezonu w Lipsku.

10

Werner jaki typ, zamiast walczyć o LM to wyjechał trenować do Londynu...

1

25 min, Neymar już z 5 symulek xD

1

@AllBundy Albo Ramos po wypuszczeniu trofeum ;)

0

Ciekawe jak czują się piłkarze ściągnięci przez Abidala xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?