0

Dzięki za wszystko Ivan, ale musisz odejść

11

Beka z somsiada, ale jutro po naszym meczu też może być niewesoło.

1

@BarcaInfo Im szybciej złapie następną kontuzję tym szybciej znów się wyleczy... Fuck logic

1

@marcin000019 Zainwestuj w dysk SSD, różnica kolosalna.

0

Roma w końcu spuchła ;)

1

@Encore Zrób zeza to dostrzeżesz xD

16

@Gaucho "Chłopaki, wróciłem już na dobre"

2

Nasuwa mi się tekst piosenki Sylwii Grzeszczak: "z Twych wielkich słów kręcimy dziś komedię..." xD

0

@Jonyx Czekają na przelew ;)

10

@Kajtek77 U mnie kiedyś napruta sąsiadka podgrzewała zupę w plastikowej misce, był ogień w trakcie i po akcji.

5

@LuisSalvano Jak żyć?

2

Bierzcie i korzystajcie.
https://bit.ly/3kc4z8T

1

@Chwytliwy Dmytro Chygrynskiy

16

@LuisSalvano Neymar chyba ewentualnie jako zmiennik Fatiego.

6

@tommyVERceti U mnie dokładnie na odwrót.

2

@Encore 5-6, nie wyżej.

1

Ach ten Najmar... Wyczuł, że bez Iniesty i Szawiego nie będzie gola żadnego i uciekł do szejka zgarniać takie triplete. Chapeau bas.

1

@NeroTFP A czemu mieliby Ci za to płacić?

0

@Chakalaka Ford g*wno wort, a Fiat jego brat :D

1

14

@BarcaInfo Szkoda, że kraty nie odrzucili.

2

@VamosRakieta Dark VAR Room :D

3

Wyciekło tajne zdjęcie z szatni Barcelony. Josep Maria Bartomeu próbuje "udobruchać" szatnię na każdy możliwy sposób.
https://bit.ly/2DkimJB

2

@BarcaInfo Gdzie byli klubowi lekarze pozwalając mu leczyć się na własną rękę, toż w formie to był dzik nie do zajechania.

2

@svensonFCB Stock cytrynowy.

0

@PatrychoO Trzeba poczekać na wersję stadionową, są dużo tańsze.

0

iksde

0

@Coutinho007 O całe 6, przez 1.5 sezonu więcej ;)

6

Dembele w ciągu 3 lat zagrał mniej spotkań i strzelił mniej goli niż Coutinho w ciągu 1.5 sezonu. Ot, ciekawostka.

0

@NeroTFP „Dogodna sytuacja”, a 1 na 1 z bramkarzem to raczej różnica, nie wspominając ile ta bramka dałaby luzu Argentynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?