2

Za to teraz jest dojrzały, aż za bardzo.

2

Rakitić v2.0 za 60 mln. Tyle.

32

400 mln klauzuli, a pójdzie na wypożyczenie za 5 mln... O mój Boże.

0

@damian.09 Podobno Juve też chciało zamknąć budżet, prawdy raczej się nie dowiemy.

0

@Shado Haha to ja już nie ogarniam co tu się odwala xD

1

Pjanicia ogłoszą najwcześniej 1 lipca jak już będzie nowy budżet.

0

Zaraz Juve wyjedzie, że sprzedaje Pjanicia za 72 + 10 i na tym się skończy.

1

Pakiet wykupiony, a ten żałosny player nie działa

0

@masq Z PO lepsza koalicja, więc nie omieszka zachęcać do głosowania.

1

@kiper09 Sportowo owszem, ale co to obchodzi zarząd, zmywają się za rok.

0

@kuz Może ktoś w końcu Dembele ustawi :D

1

@RomanHoffer Andrzej największa frekwencję zwolenników miał od razu po kościele, więc teraz może być mu to nie na rękę.

27

Dajesz Victor, ktoś musi posprzątać tę stajnię Augiasza.

0

@Coutinho007 Dokładnie. To są właśnie te wyjątki od reguły ;)
@MarioVeB! Gdyby to było Getafe to oczywiście, dziś Espanyol gra o być albo nie być w LL.

1

Espanyol ma nóż na gardle z utratą 8 pkt do bezpiecznej strefy (plus zaległy mecz Eibar). Po wznowieniu rozgrywek wygrali u siebie z Alaves, przegrali z Levante. Jeśli teraz nie wygrają to praktycznie mogą zapomnieć o uniknięciu spadku. Z drugiej strony Madryt podbudowany wczorajszą wpadką Barcy, ale również z myślą, że remis także wystarczy. Może być ciekawie.

5

Do czego to doszło żeby dziś kibicować Espanyolowi.

0

@Hiacynk Niestety nic nie wskazuje na rychły powrót Milanu do czołówki. Inter zaś nigdy nie wzbudzał we mnie żadnych pozytywnych emocji, już zdecydowanie wolę Napoli.

0

@Hiacynk #TeamACMilan

1

@Criss18Barca Fajna specyfikacja, słaba nakładka systemowa.

0

@KapiFCB Zlatan też nie chciał odchodzić, a jednak.

3

Trzeba mieć nadzieję, że za rok pojawi się właściwy człowiek na właściwym miejscu i powtórzy się historia z 2008 czyli wietrzenie szatni i postawienie na młodych.

1

@kkbarca Edytuj, bo będą wakacje :P

0

@Mario96w Wszyscy wiemy za co dostał tę fuchę.

0

Wszyscy jadą Bartomeu, ale to zapewne nasz genialny dyrektor sportowy wynegocjował takie warunki.

0

@JimMorrisonFCB Albo Pjanić :V

0

@Litman Rakieta za Pjanicia, do tego Vidal za De Jonga i jazda

0

@FafitFCB W Juve miał 6.5, tu od razu bańka więcej na wjazd. Brawo.

0

@osa91 To miłe, że zarząd uczy się na własnych wtopach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?