vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za to teraz jest dojrzały, aż za bardzo.
2
Rakitić v2.0 za 60 mln. Tyle.
32
400 mln klauzuli, a pójdzie na wypożyczenie za 5 mln... O mój Boże.
0
@damian.09 Podobno Juve też chciało zamknąć budżet, prawdy raczej się nie dowiemy.
0
@Shado Haha to ja już nie ogarniam co tu się odwala xD
1
Pjanicia ogłoszą najwcześniej 1 lipca jak już będzie nowy budżet.
0
Zaraz Juve wyjedzie, że sprzedaje Pjanicia za 72 + 10 i na tym się skończy.
1
Pakiet wykupiony, a ten żałosny player nie działa
0
@masq Z PO lepsza koalicja, więc nie omieszka zachęcać do głosowania.
1
@kiper09 Sportowo owszem, ale co to obchodzi zarząd, zmywają się za rok.
0
@kuz Może ktoś w końcu Dembele ustawi :D
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65080,25071159,cancelo-poklocil-sie-z-bylym-kolega-z-juventusu-zamknij-pysk.html
Pjanić niezły wariat
1
@RomanHoffer Andrzej największa frekwencję zwolenników miał od razu po kościele, więc teraz może być mu to nie na rękę.
27
Dajesz Victor, ktoś musi posprzątać tę stajnię Augiasza.
0
@Coutinho007 Dokładnie. To są właśnie te wyjątki od reguły ;)
@MarioVeB! Gdyby to było Getafe to oczywiście, dziś Espanyol gra o być albo nie być w LL.
1
Espanyol ma nóż na gardle z utratą 8 pkt do bezpiecznej strefy (plus zaległy mecz Eibar). Po wznowieniu rozgrywek wygrali u siebie z Alaves, przegrali z Levante. Jeśli teraz nie wygrają to praktycznie mogą zapomnieć o uniknięciu spadku. Z drugiej strony Madryt podbudowany wczorajszą wpadką Barcy, ale również z myślą, że remis także wystarczy. Może być ciekawie.
5
Do czego to doszło żeby dziś kibicować Espanyolowi.
0
@Hiacynk Niestety nic nie wskazuje na rychły powrót Milanu do czołówki. Inter zaś nigdy nie wzbudzał we mnie żadnych pozytywnych emocji, już zdecydowanie wolę Napoli.
0
@Hiacynk #TeamACMilan
1
@Criss18Barca Fajna specyfikacja, słaba nakładka systemowa.
2
@DaPi https://i.pinimg.com/originals/82/64/91/826491e0a2afdc4d294023ecc91efd83.jpg
0
@KapiFCB Zlatan też nie chciał odchodzić, a jednak.
3
Trzeba mieć nadzieję, że za rok pojawi się właściwy człowiek na właściwym miejscu i powtórzy się historia z 2008 czyli wietrzenie szatni i postawienie na młodych.
1
@kkbarca Edytuj, bo będą wakacje :P
0
@Mario96w Wszyscy wiemy za co dostał tę fuchę.
0
Wszyscy jadą Bartomeu, ale to zapewne nasz genialny dyrektor sportowy wynegocjował takie warunki.
0
@JimMorrisonFCB Albo Pjanić :V
0
@Litman Rakieta za Pjanicia, do tego Vidal za De Jonga i jazda
0
@FafitFCB W Juve miał 6.5, tu od razu bańka więcej na wjazd. Brawo.
0
@osa91 To miłe, że zarząd uczy się na własnych wtopach.