vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Jakby chcieli to spięliby budżet samym Coutinho.
0
Bartomeu chyba wychodzi z założenia, że skoro 30-letni pomocnik z Włoch to taki drugi Zidane.
0
Jeszcze dostanie kontrakt do 2025 z kilkoma ładnymi milionami rocznie.
5
@IronSanHybrid GOAT z jakimś typem z reklamy Harnasia :D
2
@IronSanHybrid Duda Duda Duda z Dudą xD
1
@lukasbarca86 Szybciej oni przywiozą nam 30-letniego Pjanicia za 70.
0
@FafitFCB U mnie 24 stopnie i szansa opadów 1%, trzymaj się.
0
@MarioVeB! Masz na myśli Arthura, Dembele czy Griezmanna?
0
@Danny Gaucho To samo jest 2 posty niżej.
4
@BarcaInfo Ok tylko po cholerę tu wypalony Pjanic...
4
Jeśli miejsce Arthura zajmie Puig to niech on w pi... ląduje w tym Turynie nawet dziś.
0
Vidal gościu dziś jesteś cieniem samego siebie
0
Arthur spuchł jeszcze przed 60 xD
0
FC Messi pełna parą
0
@BarcaInfo Od kiedy on gra w Leverkusen :P
0
Mają zakaz oddawania strzałów czy co, Vidal i Semedo już kilka razy odpuścili w takich sytuacjach
0
@mr_robot Z każdej decyzji sędzia bez problemów może się wytłumaczyć, bądźmy obiektywni.
11
Ciekawe czy Arthur wytrzyma do 60 min.
0
@Avada Kedavra Iniesta za bramkę w finale? Sneijder ciągnął Inter po potrójną jak i reprezentację Holandii do finału.
0
@BartqRKO Szczerze mówiąc w 2010 należała się Sneijderowi jak psu buda.
5
Gdyby sami prezentowaliby przyzwoity poziom to nie trzeba by było skupiać się na decyzjach sędziowskich.
2
@RomanHoffer Wykręć akumulator w nocy albo zagłosuj na konkurencję, wtedy głosy zrównoważą się ;)
2
@Mesi12 Konto z dzisiaj xD
0
@Avada Kedavra Tak jak z Neymarem czy Thiago
2
@Avada Kedavra Może i tak, ale Coutinho dużo intensywniej ;)
2
@Kapitan hawk Coutinho nic nie przebije ;)
1
Jak Pjanić 70 to i Rakitić podobnie :V
0
@Colon Dodadzą widgety, obecne w androidzie od 10 lat.
2
@Chwytliwy Oby w klimatach trylogii, a szczególnie 2 ;)
0
@AdiKingu96 Ich najgroźniejsi rywale to Bilbao i Villarreal, u Nas oprócz tego dochodzi Celta, Atletico.