vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB Skoro uznali, że nie jest to koniecznie to powinni ukarać właściciela myjni.
2
"Walka z koronawirusem nakłada na nas spore ograniczenia. Czasem mogą one być zaskakujące. W Olsztynie policja wraz z żandarmerią wojskową ukarała mandatami w wysokości 500 zł osoby, które korzystały z myjni bezdotykowej. Jak uznał patrol w Olsztynie, mycie samochodu nie jest konieczne, więc wyjście z domu nie było uzasadnione"
Nie no, to już paranoja.
16
@Robertinho Wystarczy przenieść to na listę obok, a nie mieszać z artykułami.
0
@4drian0 Wywala wszystko, po restarcie rozdzielczość wskakuje na 800x600, brak sterownika.
0
Jest opcja, by zainstalować same sterowniki od karty graficznej AMD bez całego pakietu Adrenaline? Próbowałem po instalacji go usunąć, ale leci razem ze sterownikiem.
0
@Pogba Niekoniecznie
https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-tlumy-na-ulicach-neapolu-ignoruja-zalecenia-6496308058253441a
0
@jakub6623 Zakaz.
2
@IronSanHybrid W warmińsko-mazurskim sprawdzam na twitterze Urzędu Wojewódzkiego.
0
@Tomo_95 W tym momencie czują się strażnikami Teksasu, swoją drogą samo to rozporządzenie jest kpiną.
3
@zadafcb Wczoraj stałem na parkingu z dziewczyną w samochodzie, podjechała Żandarmeria Wojskowa i po pierwsze przedstawili się jako Policja, po drugie od razu po tym grozili nam mandatem 500-1000 zł za "grupowanie się w miejscu publicznym". Po oznajmieniu im jak wygląda sytuacja rzucili na pożegnanie "żeby nam to było ostatni raz, mamy to auto na uwadze"...
7
Maicon w sezonie 09/10 był bestią, Brazylia miała genialną prawą obronę.
0
@Mns21 Poniosło.
1
"Gdybym był prezydentem Barcelony to podałbym się do dymisji" - To chciał powiedzieć, ale przejęzyczył się.
4
@arcziFCB Widać kto ogląda lekcje w TVP :D
3
@MarioVeB! Skoro Inter podwoił to zaproponowali 4 netto ;)
1
Poczekaj aż przyjdzie Luis i go wyjaśni.
11
Jprdl, to nie mogli zaproponować 5 netto?
1
@xofcbxo Odczucia są pozytywne.
0
@draxidox Ostatnie, wielkie osiągnięcie gościa to sklepanie legendy norweskiego MMA Bonusa BGC, więc na czymś fame trzeba utrzymywać.
0
@macio_944 Delikatnie zwróciłem twojemu ziomkowi uwagę na to co mnie interesuje jego zdanie.
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho Ciebie nikt nie prosił o zdanie.
0
@quarto Między Pepem, a Enrique był jeszcze Vilanova i Martino.
0
@tadzik447 To nie Rosja :]
0
@Colon Ciepła wódka.
0
@ronni37 Nie sypie, pruje się wręcz
0
Który tu był taki kozak co niby ochlapał kogoś na przystanku wodą żeby zgasić mu fajkę? xD
0
@PawkoFCB Wątpię, słyszałem o paru karach 5 tys. i nic więcej.
7
@MichVeB Adriano
0
https://imgur.com/ZYSh63E
Weź wygraj z takimi oszołomami.