vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@D10SLEO Rutyna
3
Andrzej "Tutej" Strejlau
0
Rakitić jak zwykle do tyłu
0
Kike oszczędza to co mu zostało
0
No to Isak na 9 xD
22
@Cvzx Idź do kloppa, włóż głowę i odpal spłuczkę, może ochłoniesz
2
@MichalZZZ fullmatchesandshows.com
0
@Colon Pomiędzy biznesami (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
6
@Janiama Pique takie występy ma na co dzień i to pewnie bez ubrań :P
0
@Avada Kedavra Tylko z czego on miał się tłumaczyć po francusku? Z przerzucenia gościa piłką?
1
@barcelonaLM Do 5
3
@Avada Kedavra Samo zwrócenie uwagi jest śmieszne, od kiedy przepisy regulują wykonywanie tricków podczas meczu? Niedługo Messi za siatki będzie pauzował.
2
@barteggg08 Żadnym, gram w PES
3
@IronSanHybrid Aż mi stanęły przed oczami gofry z dżemem wiśniowym
0
Dembele to mógłby równie dobrze zastąpić Jezus na skrzydle, obydwoje nie do wychwycenia na murawie.
2
@tadzik447 Chyba tutaj
8
@Skaramuczi Widać co ma w głowie po tym co ma aktualnie na głowie.
13
@bleble123 PSG jest super zarządzane, trenerem zakazuje imprezowania Neymarowi z okazji urodzin, a na balecie pojawia się połowa drużyny z szejkiem na czele xD
1
@BarcaInfo Ci klubowi lekarze to podejrzane towarzystwo
0
@HansLanda Oczywiście, że nie, ale nie trzeba być ekspertem żeby zauważyć jaki wpływ na klub ma Leo.
@Suzu Aha, nie no fajnie.
0
@Suzu Co potwierdza mecz z 3-ligową Ibizą.
0
Teraz przyjście w lecie brazylijskiego imprezowicza jest praktycznie pewne, Bartomeu zrobi wszystko żeby udobruchać Messiego i kibiców. Tak w ogóle osoby chcące odejścia Leo pragną chyba emocji w Lidze Europy.
2
@IronSanHybrid Raczej Zcart ;)
0
@daniel32778 Wiem aż za dobrze niestety.
1
@masakrator05 Jak dla mnie Vidal, ale nie ma DNA...
82
Bartomeu jest prezydentem, bo Lucho wygrał tryplet, Abidal jest dyrektorem, bo miał raka, a Messi jest chyba kapitanem, bo sam potrafi wygrywać mecze. Ot, cała historyja.
3
@MarshallLAW Pewnie lata gdzieś ze spluwą w Turcji
2
Pytanie jest jedno, a mianowicie co chciał osiągnąć Abidal tą wypowiedzią?
1
@Agusia Wrzuć zdjęcie poduszek, sam się zgłosi.
1
Kowal jaki przepity xD