vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NemeZis93 Ja pochwalę się moim prawie dwuletnim OnePlusem 6, który śmiga tak samo jak w dniu zakupu, a aktualizacje dostaje szybciej niż flagowce konkurencji ;)
5
"Jesteśmy zadowoleni"
Oni żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
0
Po meczu Barcy wydaje mi się, że Juventus klepie tiki-take... Tak złe to musiało być
0
Teraz Juve - Roma, może będzie jakiś detoks
0
Proszę tylko nie dogrywka
0
Kike zajechał ludzi na treningu XD
4
Wincyj na bok i do tyłu, wincyj
5
Artur Vidal, Miła ekspert
2
Kike znajdź bile w spodniach i rozruszaj to towarzystwo wzajemnej adoracji
1
Dobra śmiesznie było, ale od 2 połowy 4-3-3
0
Zero strzałów prawie 30 min 3 liga...
49
Słuchaj Ernesto, to takie żarty były...
17
Rodado nowa 9 do Barcy xD
0
@LoveValverde Nie
1
Bez Kszawiego to i Messi niewidoczny
0
"Już mamy niespodziankę"
Tak, bo Barcelona to mur nie do przejścia
3
Kamera jak na orliku
6
@beznicku1000 Niech zgadnę, Van Dijk, De Ligt i Ramos przed Nim?
10
@IronSanHybrid https://img13.demotywatoryfb.pl//uploads/201407/1405956787_zmdj94_600.jpg
2
Pokazałeś się z jak najambitniejszej strony, więc niestety w Barcelonie nie będziesz miał takiej okazji.
1
@feiticeira Widzę co dzieje się w mojej okolicy, równie dobrze mogę poprosić o procentowe zestawienie porządnych świadczeniobiorców... Dyskusja sama w sobie nie ma zbyt wygórowanego poziomu, bo wiadomo, ze całe państwo zrzuca się na to świadczenie.
0
@lucca87 Na kogo dostaje się te pieniądze, a kto i jak je wykorzystuje to chyba zasadnicza różnica? Masz rację, bez odbioru.
0
@lucca87 Jeśli robactwo oznacza dla Ciebie dzieci to dziwię się jakim cudem udało Ci się w ogóle założyć tu konto.
0
@feiticeira Być może, różnica polega na tym, że nigdy nie wspomoże ono rozkwitu sklepu monopolowego Pana Janusza zza rogu. W tym momencie sytuacja jest kuriozalna, bo państwo pozwala na bezrobocie w zamian za przyrost naturalny najniższego stopnia intelektualnego. Brawo.
0
Komentarz usunięty
6
Dawać Alcacera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@feiticeira Autodiss, brawa dla tej Pani.
2
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo Pomyśleć, że niedługo minie dekada...
14
Setien nie jest samobójcą żeby z głębokiej rezerwy od razu wrzucać do składu Puiga czy Arthura bez minut.