vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk #nikogo
3
@afe5834 Nagroda Thomasa Vermaelena
0
@NeroTFP Do tej pory były tyle warte, jeśli wróci do strzelania czy asyst to średnia zacznie spadać :P
4
Do tej pory każda bramka lub asysta Dembele była warta 2,84 mln euro (nie wliczając zmiennych).
1
@marcin000019 19 goli i 18 asyst
14
@Kvothe07 Bale przy okazji 105 goli i 67 asyst
0
Neto, Firpo, Umtiti, Roberto, Rakitić, Vidal, Puig
Imponująca ławka
0
Od kiedy lekarze pytają jak mają leczyć zawodnika?
12
Traktowanie Dembele jako "zimowy transfer" to tylko pierwiastek z kretynizmu obecnego zarządu. Nawet gdyby wrócił to w ciągu miesiąca, max dwóch byłby znowu w szpitalu, żaden transfer ani trofeum nie będzie cieszyło tak jak koniec kadencji tych cyrkowców.
2
@NeroTFP Dmytro Czyhryński
2
https://images.app.goo.gl/z82tCg3NZSJA1GQh9
3
@Striker Bo wirusa by przyciagnał ;)
0
Fajnie, ale jedna kontuzja w ataku i bez zmienników żadna filozofia nie pomoże.
1
Jest i Rakieta, teraz to gra ruszy z kopyta
4
De Jong wygląda jak Rakitić, a to na pewno nie komplement
23
Fabregas na 9, Alexis na skrzydło jak za starych, dobrych czasów.
0
@Hiacynk Nie, SłoWeNią powinno być.
0
@Mesi12 Keirrison
0
@cat_r37 Rabiot poszedł z nimi na kosy co skończyło się nawet odsunięciem od składu, tu nic takiego nie ma miejsca.
0
@cat_r37 Chcą zarobić to sprzedadzą gdzie będzie chciał, poza tym Suarez nie ma pewnej 11 przy takiej konkurencji.
0
Czemu Barca nie odbije Cavaniego tylko traci czas na jakieś półśrodki?
1
Bojan na szpicę, nowy Messi, Zlatana w końcu wygryzł
0
@fcbheroes Gomesa z Valencii dzieli przepaść między Gomesem z Barcelony, więc?
0
Ten Fernandes to taki trochę Gomes z Valencii, może być ciekawie.
0
@ollo0 Niedługo Messiego za 50 ktoś wyciągnie
0
@ollo0 13mln? To żart?
0
@DonAndrzejos Kike zaraz Bartre ściągnie z powrotem
7
@LoveValverde To są rozkminy pierwszego świata
0
@Messibestplayerintheworld W lecie w ogóle nie było zbyt ciekawych opcji, teraz wiadomo chociaż co kto prezentuje od początku sezonu.
1
Jak sprowadzać to kogoś kto w przyszłości zastąpi Suareza na szpicy, półśrodki nie powinny być brane pod uwagę.