vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Chyba nie spodziewałeś się po niej kokosów intelektualnych.
0
Trójka pięknego jak i szóstka Mbappe to niezła kaszanka, dla mnie Lewy poniżej piątki to jak wał ze Szpakiem na Eurowizji.
0
@BarcaInfo Odczucia z otoczenia Ronaldo nie są pozytywne.
1
@BarcaInfo, bo dzięki niemu oszczędzam mnóstwo czasu, reszta bez różnicy.
3
@A_Gomesinho_21 Z drugiej strony pracujesz ciężko na sukces drużyny, gdy udaje Ci się to przychodzi "przyjaciel", mówi dzięki, zbija pionę i zostajesz na lodzie. Moim zdaniem Moreno powinien prowadzić Hiszpanię na Euro, a po turnieju niezależnie od wyników przekazać drużynę Enrique.
2
@jedrek7000 Stawiam ofensywnie, 2:1
2
@Majkel34 Nie zazdroszczę.
2
@macio_944 Sytuacja byłaby odwrotna gdyby to jednak Van Dijk dostał ZP, la rambla przeciążyłaby internet.
0
Jeden jak i drugi jest słaby, tyle, że to Enrique wylewa żale publicznie.
0
Benzema Ballon d'Or
0
@A_Gomesinho_21 Pawłowicz została Sędzią Trybunału Konstytucyjnego.
0
@draxidox A mi wydaje się, że nie musiał siadać na ten słoik
0
@Grzesior667 Być może dla Ciebie, a dla mnie najważniejsza w grach jest przyjemność z rozgrywki, FIFA mi kompletnie tego nie daje.
0
@kielon93 FIFA jedzie na licencjach i FUT, reszta to poziom niżej PESa.
0
@MesQueUnClub_87 No więc właśnie, jak ktoś ma skłonności to i od grania na kiblu będzie uzależniony ;)
0
@ViscaBarca123 Ok, w Sociedad tam grywał, ale kupiliśmy go z Atletico jako "10" lub jak kto woli "fałszywą 9". Poza tym to kwestia dostrzegania pewnych rzeczy, skoro widzisz, że coś nie idzie tak jak powinno to próbujesz zmienić ten stan rzeczy, a nie usilnie obstawać przy swoim.
2
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo i też nie rozumiem podatności na nałogi, wszystko kwestia psychiki.
0
Griezmann jest wystawiany na lewym skrzydle gdzie praktycznie nigdy nie grał, niech już ktoś weźmie tego Valverde.
0
@NeroTFP Niestety znam to uczucie... Trzymaj się stary, dużo sił dla Taty.
1
Obecna Barca przypomina zespół Taty Martino z tym, że tam nie mieliśmy 9, a teraz potencjalna 9 lata na lewym skrzydle.
0
@Socjopata Wszystko przed Tobą
0
@Kuczek Griezmann powinien obawiać się bardziej powrotu Leo.
1
Cafe Bernabeu, ale bida xD
0
@macio_944 Carvahal. xd
0
@MrNobody Ile pinionszkuf?
0
@Bartek22 Pozytywne odczucia.
0
Podsumowanie okienka.
https://www.instagram.com/p/B1qwiYwCY9J/?utm_source=ig_web_copy_link
0
@Lord_Vader Gość nie pojawi się tu za szybko.
7
Heerenveen wypożyczyło Alena Halilovicia z Milanu, dobry kierunek na odbudowę.
2
@Suzu Spoko, biorą na siebie pensję, a my w tym czasie sprawdzamy czy Rafinha znowu nie będzie się łamać.