1

@Katalonik97 Dobrze powiedziane, był. Teraz to jedna, wielka niewiadoma ze skłonnościami do skandali i kontuzji.

0

@MontelQ Teraz to dopiero jest nieszczęśliwy... ;)

0

@Piotr,1985 Nikt nie wie jak będzie dlatego nie ma co ryzykować, mamy skład petardę na ten moment.

1

@Boberson Jest jeden problem, a w sumie to dwa: Valverde i Rakitić.

3

@l0Messini Plus urodziny siostry oczywiście ;)

10

@Ratamahatta Do tego dołączyły kontuzje co daje nam obraz jego postaci w ciągu najbliższych lat.

0

@Commando Jak tak podnieca Cię każda plota to ręki już chyba nie czujesz co?

2

@Suzu No i super.

1

@Socjopata Rozkoszny grubasek

12

5 mln za Rafinhe, chyba im przygrzało.

0

Po tym człowieczku i jego tatusiu można spodziewać się wszystkiego, zapewne wielkość pensji i prowizji za transfer będzie sprawą kluczową co do wyboru klubu.

0

@-barca4ever- Huawei Mate 20, Galaxy S9+, OnePlus 6

0

@SeeleyBooth Plusy dodatnie i plusy ujemne? :D

1

@SkN Jeszcze 3 tyg i spokój.

2

@BarcaInfo On nie musi z nikim rywalizować, będzie nadal grał 50-60 meczów w sezonie.

0

@kenneth99 "Życie to droga i może być łatwa tylko uważaj na znaki"

0

"Nie ma dróg bez wyjścia, są tylko złe wybory"

4

@LuisSalvano Który jesteś tier?

1

@Janiama Większość myśli chyba o składzie w Fifie, a nie na boisku.
@Chwytliwy Masz niżej delikwentów pod postem @BarcaInfo

1

@BarcaInfo Neymar to chodząca bomba wraz ze swoimi kontuzjami i skandalami obyczajowymi. Połowa tutaj myśli, że on zbawi Barcelonę i sam wygra jej kilka LM co jest kompletnym oderwaniem od rzeczywistości. Jeszcze bardziej bawią argumenty mówiące o udawaniu kontuzji, by wymusić transfer albo popieranie buntu przeciwko obecnemu pracodawcy, bo nagle stał się nieszczęśliwy. Oby jak najdalej od Barcy.

0

@ściah Luis nadciąga ;)

0

Dla mnie również był, jest i będzie spalony nawet zakładając ponownie koszulkę Barcy (na co nie zasługuje).

0

@Hosh Chyba Piccolo ;)

2

@Commando To po co odszedł do PSG? Szukać wyzwań? XD

0

@notev Rok temu nie było go jeszcze na rynku ;)

3

@Ghotti Nie mogą.

0

@-barca4ever- Miałem :)

0

@kuz Z opcją pierwokupu może i tak, samo wypożyczenie plus pensja i oddanie po sezonie to dla nich żaden biznes.

0

@Fabik87 Odejdą za darmo za zasługi...

0

@kuz Nikt nie da 30 mln za wypożyczenie bez opcji kupna po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?