vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalonik97 Dobrze powiedziane, był. Teraz to jedna, wielka niewiadoma ze skłonnościami do skandali i kontuzji.
0
@MontelQ Teraz to dopiero jest nieszczęśliwy... ;)
0
@Piotr,1985 Nikt nie wie jak będzie dlatego nie ma co ryzykować, mamy skład petardę na ten moment.
1
@Boberson Jest jeden problem, a w sumie to dwa: Valverde i Rakitić.
3
@l0Messini Plus urodziny siostry oczywiście ;)
10
@Ratamahatta Do tego dołączyły kontuzje co daje nam obraz jego postaci w ciągu najbliższych lat.
0
@Commando Jak tak podnieca Cię każda plota to ręki już chyba nie czujesz co?
2
@Suzu No i super.
1
@Socjopata Rozkoszny grubasek
12
5 mln za Rafinhe, chyba im przygrzało.
0
Po tym człowieczku i jego tatusiu można spodziewać się wszystkiego, zapewne wielkość pensji i prowizji za transfer będzie sprawą kluczową co do wyboru klubu.
0
@-barca4ever- Huawei Mate 20, Galaxy S9+, OnePlus 6
0
@SeeleyBooth Plusy dodatnie i plusy ujemne? :D
1
@SkN Jeszcze 3 tyg i spokój.
2
@BarcaInfo On nie musi z nikim rywalizować, będzie nadal grał 50-60 meczów w sezonie.
0
@kenneth99 "Życie to droga i może być łatwa tylko uważaj na znaki"
0
"Nie ma dróg bez wyjścia, są tylko złe wybory"
4
@LuisSalvano Który jesteś tier?
1
@Janiama Większość myśli chyba o składzie w Fifie, a nie na boisku.
@Chwytliwy Masz niżej delikwentów pod postem @BarcaInfo
1
@BarcaInfo Neymar to chodząca bomba wraz ze swoimi kontuzjami i skandalami obyczajowymi. Połowa tutaj myśli, że on zbawi Barcelonę i sam wygra jej kilka LM co jest kompletnym oderwaniem od rzeczywistości. Jeszcze bardziej bawią argumenty mówiące o udawaniu kontuzji, by wymusić transfer albo popieranie buntu przeciwko obecnemu pracodawcy, bo nagle stał się nieszczęśliwy. Oby jak najdalej od Barcy.
0
@ściah Luis nadciąga ;)
0
Dla mnie również był, jest i będzie spalony nawet zakładając ponownie koszulkę Barcy (na co nie zasługuje).
0
@Hosh Chyba Piccolo ;)
2
@Commando To po co odszedł do PSG? Szukać wyzwań? XD
0
@notev Rok temu nie było go jeszcze na rynku ;)
3
@Ghotti Nie mogą.
0
@-barca4ever- Miałem :)
0
@kuz Z opcją pierwokupu może i tak, samo wypożyczenie plus pensja i oddanie po sezonie to dla nich żaden biznes.
0
@Fabik87 Odejdą za darmo za zasługi...
0
@kuz Nikt nie da 30 mln za wypożyczenie bez opcji kupna po sezonie.