0

@baczekk13 Jak to? Przecież Leo i Suarez powiedzieli, że chcą jego powrotu, to jak prawie oficjalka.

0

@FeloRPS Niby w czym? Gwiazda jednego sezonu jak i Serb.

0

Toż to drugi Jović będzie

1

"Koronawirus. Poradnik. #93. Wypadła mi plomba, jak długo mogę zwlekać z pójściem do dentysty?"

Well done TVP.

0

Tak to jest jak młodziaki dostają gigantyczne pensje.

0

@kazbychu Uczyłem się z synem Petera, spoko typ.

0

Nowy Resident odświeżony po łebkach, nawet Mercenaries nie ma. 2 wyszła im znacznie lepiej.

1

@AmigoBlancos Dla mnie jest słaby, wolałbym aby kolorystyka była odwrócona czyli czarny z białymi akcentami.

2

Niestety za wysokie progi na jego nogi.

1

@DLFCB Skoro uznali, że nie jest to koniecznie to powinni ukarać właściciela myjni.

2

"Walka z koronawirusem nakłada na nas spore ograniczenia. Czasem mogą one być zaskakujące. W Olsztynie policja wraz z żandarmerią wojskową ukarała mandatami w wysokości 500 zł osoby, które korzystały z myjni bezdotykowej. Jak uznał patrol w Olsztynie, mycie samochodu nie jest konieczne, więc wyjście z domu nie było uzasadnione"

Nie no, to już paranoja.

16

@Robertinho Wystarczy przenieść to na listę obok, a nie mieszać z artykułami.

0

@4drian0 Wywala wszystko, po restarcie rozdzielczość wskakuje na 800x600, brak sterownika.

0

Jest opcja, by zainstalować same sterowniki od karty graficznej AMD bez całego pakietu Adrenaline? Próbowałem po instalacji go usunąć, ale leci razem ze sterownikiem.

0

@jakub6623 Zakaz.

2

@IronSanHybrid W warmińsko-mazurskim sprawdzam na twitterze Urzędu Wojewódzkiego.


0

@Tomo_95 W tym momencie czują się strażnikami Teksasu, swoją drogą samo to rozporządzenie jest kpiną.

3

@zadafcb Wczoraj stałem na parkingu z dziewczyną w samochodzie, podjechała Żandarmeria Wojskowa i po pierwsze przedstawili się jako Policja, po drugie od razu po tym grozili nam mandatem 500-1000 zł za "grupowanie się w miejscu publicznym". Po oznajmieniu im jak wygląda sytuacja rzucili na pożegnanie "żeby nam to było ostatni raz, mamy to auto na uwadze"...

7

Maicon w sezonie 09/10 był bestią, Brazylia miała genialną prawą obronę.

0

@Mns21 Poniosło.

1

"Gdybym był prezydentem Barcelony to podałbym się do dymisji" - To chciał powiedzieć, ale przejęzyczył się.

4

@arcziFCB Widać kto ogląda lekcje w TVP :D

3

@MarioVeB! Skoro Inter podwoił to zaproponowali 4 netto ;)

1

Poczekaj aż przyjdzie Luis i go wyjaśni.

11

Jprdl, to nie mogli zaproponować 5 netto?

1

@xofcbxo Odczucia są pozytywne.

0

@draxidox Ostatnie, wielkie osiągnięcie gościa to sklepanie legendy norweskiego MMA Bonusa BGC, więc na czymś fame trzeba utrzymywać.

0

@macio_944 Delikatnie zwróciłem twojemu ziomkowi uwagę na to co mnie interesuje jego zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?