vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
El Jaro: "Gole Benzemy były bardziej wartościowe od bramek Messiego"
O Boniu, jaki to jest taboret.
1
@IronSanHybrid Rozpływające się w ręce :D
3
@NeroTFP Istnieje coś takiego jak opcja "ignoruj" na profilu tejże osoby.
5
Szaman niedobra lekarz.
0
Z cyklu notatnik: "Parma>Napoli>Farsa"
Nie powiem, uśmiałem się.
0
Napoli przegrana z Parmą, więc Milan w najgorszym wypadku zajmie dziś 6 miejsce, dla mnie bomba.
8
@PatrychoO Myślałem, że to jakis hejterski fake, a tu konto EA xD
1
@BarcaInfo Cały Suarez, zmarnuje 5 setek żeby chwilę później strzelić kosmos.
7
@Avada Kedavra Ibre to Ty szanuj gościu
0
@nitey Lewy pod względem indywidualnym pozamiatał, wątpię, by powtórzył taki sezon.
8
Beka z tą ZP, biała flaga Francji po raz kolejny.
0
No to po ZP Lewego, taką decyzję powinni podjąć gdyby wszystkie ligi zostały odwołane, poza tym głównie LM ma znaczenie.
0
@D10SLEO W każdym meczu Realu z jego udziałem wydawało mi się, że oglądam Rakiticia, widocznie wykręcił niezłe liczby.
1
@TheGoldenEleven Serio Kroos?
14
Puig w jednym meczu wykręcił połowę asyst Arthura z całego sezonu, oby tak dalej, a będzie z niego radocha na lata.
5
@MichalZZZ Tak.
16
@Encore Kiedy wydajesz 300 mln na 2 zawodników, a jeden wiecznie w szpitalu, drugi załamał się psychicznie. Witamy w Barcelonie.
0
@justfootball Samsung ma małe pojemności w podobnej cenie, polecam ZMI Aura.
1
Ten jak zwykle mądry po fakcie.
96
Francja ośmieszyła się kompletnie kończąc sezon bez dogrania reszty spotkań. W sumie to nie pierwszy raz gdy ten kraj macha białą flagą.
0
@ranger3120 Forza Milan, Napoli i Roma są do łyknięcia.
4
@Slazmi *15 lipca
4
@MichalZZZ Alba Jessica
3
@BarcaInfo Pytanie na ile?
0
@Janas11224 Ach ten Zbynio.
8
Może jakiś karny dla Granady dla odmiany :D
0
@KamilZ Niech dożyje najpierw, zaczyna się sezon na idiotyczne ploty.
0
Komentarz usunięty
2
@damiano996 Żyj w swoim świecie, nikt tak nie rozgrabił i wysprzedał Polski jak PO, co nie znaczy, że PiS jest święty. W tym momencie to wybór między mniejszym złem, ale właśnie nie wiem, które jest mniejsze.
5
Z jednej strony logicznym jest, by władza nie znajdowała się w całości w rękach jednej partii, ale z drugiej na samą myśl o Tusku, reprywatyzacjach, Amber Gold, OFE itd robi mi się gorąco. Czemu Polska jest tak głupia, że od tylu lat wybiera między PO-PiSem?