20

El Jaro: "Gole Benzemy były bardziej wartościowe od bramek Messiego"
O Boniu, jaki to jest taboret.

1

@IronSanHybrid Rozpływające się w ręce :D

3

@NeroTFP Istnieje coś takiego jak opcja "ignoruj" na profilu tejże osoby.

5

Szaman niedobra lekarz.

0

Z cyklu notatnik: "Parma>Napoli>Farsa"
Nie powiem, uśmiałem się.

0

Napoli przegrana z Parmą, więc Milan w najgorszym wypadku zajmie dziś 6 miejsce, dla mnie bomba.

8

@PatrychoO Myślałem, że to jakis hejterski fake, a tu konto EA xD

1

@BarcaInfo Cały Suarez, zmarnuje 5 setek żeby chwilę później strzelić kosmos.

7

@Avada Kedavra Ibre to Ty szanuj gościu

0

@nitey Lewy pod względem indywidualnym pozamiatał, wątpię, by powtórzył taki sezon.

8

Beka z tą ZP, biała flaga Francji po raz kolejny.

0

No to po ZP Lewego, taką decyzję powinni podjąć gdyby wszystkie ligi zostały odwołane, poza tym głównie LM ma znaczenie.

0

@D10SLEO W każdym meczu Realu z jego udziałem wydawało mi się, że oglądam Rakiticia, widocznie wykręcił niezłe liczby.

1

@TheGoldenEleven Serio Kroos?

14

Puig w jednym meczu wykręcił połowę asyst Arthura z całego sezonu, oby tak dalej, a będzie z niego radocha na lata.

5

@MichalZZZ Tak.

16

@Encore Kiedy wydajesz 300 mln na 2 zawodników, a jeden wiecznie w szpitalu, drugi załamał się psychicznie. Witamy w Barcelonie.

0

@justfootball Samsung ma małe pojemności w podobnej cenie, polecam ZMI Aura.

1

Ten jak zwykle mądry po fakcie.

96

Francja ośmieszyła się kompletnie kończąc sezon bez dogrania reszty spotkań. W sumie to nie pierwszy raz gdy ten kraj macha białą flagą.

0

@ranger3120 Forza Milan, Napoli i Roma są do łyknięcia.

4

@Slazmi *15 lipca

4

@MichalZZZ Alba Jessica

3

@BarcaInfo Pytanie na ile?

0

@Janas11224 Ach ten Zbynio.

8

Może jakiś karny dla Granady dla odmiany :D

0

@KamilZ Niech dożyje najpierw, zaczyna się sezon na idiotyczne ploty.

0

Komentarz usunięty

2

@damiano996 Żyj w swoim świecie, nikt tak nie rozgrabił i wysprzedał Polski jak PO, co nie znaczy, że PiS jest święty. W tym momencie to wybór między mniejszym złem, ale właśnie nie wiem, które jest mniejsze.

5

Z jednej strony logicznym jest, by władza nie znajdowała się w całości w rękach jednej partii, ale z drugiej na samą myśl o Tusku, reprywatyzacjach, Amber Gold, OFE itd robi mi się gorąco. Czemu Polska jest tak głupia, że od tylu lat wybiera między PO-PiSem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?