vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dymisja tego zarządu, najlepszy transfer od lat.
8
Cruyffista mówili, a to hiszpański Smuda.
0
@goldmetaxa Wychowanek, chyba tylko dla statystyk.
1
@MaTt_BarcaFan Najłatwiej sugerować innym ucieczkę jak szczury z tonącego statku. To taki angielski Hajto.
14
Mogę powiedzieć tylko, że nic nie mogę powiedzieć.
0
@|Nuno| fullmatchesandshows
10
Dopóki w podstawowym składzie wychodzi taki Sergi Roberto to Barca będzie zwykłym przeciętniakiem.
1
@kuz Po 2-4 powinien reagować
2
Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...?
5
Rozumiem, że Fati i Puig wejdą po honorową?
3
Gdyby ktoś chciał elegancki, turecki dywan to już niedługo w sprzedaży.
https://bit.ly/3itfb1p
4
@FC1899Barca Niechęć do jego osoby bierze się głównie przez charakter, piłkarsko nikt nie zaprzecza, że jest geniuszem.
19
@AlexDark00 Wtedy trenerem Bayernu był Heynckes ;)
9
Obecna sytuacja przypomina tą z sezonu 2012/13 gdy Barca była drużyną przewidywalną, monotonną, polegającą głównie na Messim, a Bayern bardzo boleśnie obnażył jej wszelkie braki. Dochodzi do tego tegoroczny format rozgrywek, wszystko zamyka się po pierwszym spotkaniu, nie ma szans ani ewentualnych nadziei na remontadę jak z Milanem czy PSG. Wolę być nastawiony sceptycznie i rozczarować się pozytywnie.
0
@BorzyKrzys To wszystko dzięki Peszkinowi, będzie robił atmosferę w salonach Merca.
2
Jeśli zagramy cały mecz bez zmian jak z Napoli to Bayern nas zajeździ, wszystko w rękach Sołtysa.
0
@Danny Gaucho Prawie jak ZP :V
1
@paweldunajecfcb Sędzia z mojej okolicy wybrał się tam na wakacje, po powrocie normalnie prowadził rozprawy, dziś 20 nowych przypadków w tej miejscowości.
2
Pirlo trenerem Juve... Już każdy na siłę szuka swojego Guardioli.
3
@potrojnakorona Ciekawe czy pamięta kogo skasował na pasach.
0
@socha A oberwał od większości.
0
@kamiVeB Ciągle liczę na de Jonga z Ajaxu I to chyba złudne oczekiwania.
0
Dziś de Jong momentami przypominał mi Rakiticia... Oby to tylko brak rytmu po kontuzji.
0
@Encore I tak nie ma po tym jak uciszał kibiców na Camp Nou.
1
"Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" - Takie pocieszenie po dzisiejszym meczu.
4
Rakitić cały mecz, to podsumowuje Sołtysa.
1
Zmiany po 80 min, a w ćwierćfinale wyjdzie ta sama podstawa xD
6
Kike "bez zmian" Setien, każdy ma swojego Smude
0
Dzięki za wszystko Ivan, ale musisz odejść
11
Beka z somsiada, ale jutro po naszym meczu też może być niewesoło.