vego999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
Ten sędzia jest ślepy przecież załapał henrego !!!
0
Dajcie wolnego Henremu!!!!!!! Barca gra bardzo dobrze brakuje jej tylko wykończenia. Ale spokojnie damy rade
0
Victor ma forme :)
0
Iniesta 10 należało mu się
0
Jednym słowem kosmos!!!
0
No raczej bym sobie nie żartował w taki sposób ale ja przeczytałem ten artykuł to mnie trochę zatkało.
0
Dla mnie Kluivert to najlepszą "9" Barcelony nikt nie jest w stanie go zastąpić!!!
0
To był piłkarz chciał bym go jeszcze zobaczyć w akcji :)dla mnie najlepszy napastnik i oczywiście mój idol ;)
0
Mi po meczu Real-Live bylo szkoda tylko płaczącego Casillasa gość robił wszystko żeby Real wygrał.Real nie zasługuje na takiego bramkarza...
0
Aguero marnuje 2 sam na sam
0
No Eto'o walczy nie ma co...
0
Iniesta to jest normalnie dzik :D:D
0
Wlasnie ta jedna wada zagi10 dobrze gadasz
0
Iniesta po kazdej kontuzji gra coraz lepiej xD
0
Dokładnie to dopiero 2 porażka nie możemy mówić że Barca nie walczyła przecież grali w 10.Nawet jeżeli ten sezon Barca miała by skończyć na 2 miejscu czego z całego serca im nie życzę dalej będę jej kibicował jak co roku bo tacy kibice sie liczą!!
Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!
0
Moze Benzema to jego ojciec xD
0
Ooo normalny kibic Realu :) z takimi jak ty to przynajmniej mozna pogadac
0
Ale Henry podal do eto miodzio :)
0
Dudus1899 Puyol jeszcze :)
0
ale brameczka:D
0
mike1422- zgadzam sie z toba
0
Przeciez ladnie gramy..niektorym to jednak nie wystarcza bo najlepiej 6-0 i juz nawet gdy barca wygrywa jest zle opanujcie sie troche
0
Ale boja pileczke dal...ladnie :)
0
Ladna akcja Bojana:)
0
David jestes nasz ;)
0
Dla mnie Eto jest lepszy od Villi i nie chcial bym zeby odchodzil
0
Wystarczylo ze Puyola nie ma...
0
gameras czy barca juz wygrala??
0
Bojan macie go!!!!!