vego999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra dajcie spokoj temu Bojanowi ma czas. ale hleb gra nierowno to trzeba przyzanac
0
Raul jest jedynym graczem Realu dla ktorego mam wielki szacunek :)
0
Dla mnie najladniejsza bramka to jest ta na 3-2 z Osasuna.Pozniej jest ta z Realem
0
zaduma dobre ;)ojj jest z niego czolg :D
0
no ok dobra samu nie xD
0
ramon59 no dawaj teraz messi juz jest fajny czy dalej patalachem??
0
No niestety ramon59 nie dwa sezony.Kibicuje juz Barcie okolo 10 sezonow
0
No widzisz ramon59 nie tylko ja uwazam ze jestes sezonowcem HenryBARCA tez mnie popiera tak ze nie pisz glupich komentarzy.
0
lucasvorenus ladnie. Wkurzaja mnie ludzie co wchodza na forum i tylko nazekaja jak barcie nie idzie.
0
Boze ludzie messi jak zjebie sytuacje to jest padalachem?? ramon59 a jak messi strzeli w ostatnich minutach na 1-0 to bedziesz pisal pewnie ze go kochasz co??
0
Cule17 dokladnie. Narzekajcie dalej na VV jak go zabraknie to bedziecie mowic zeby sie nam trafil 2 taki bramkarz jak VV
0
O widze ze juz pretesje do VV ogladnij to jeszcze raz kidzie bo nie mial szans tego wybronic!!jednosezonowcy...
0
Jaki mecz o ja jebe normalnie szok....Prawa dla calej druzyny :)
0
Glob3r tobie potrzebny jest lekarz???
twoje oceny sa smieszne
messi-2 eto-3
albo moze zmien dilera...To jest najsilniejsza bron Barcy musieli byc pokryci i jeszcze te kosy w nogi messiego
0
Ty tez bys nie istnial widziales ile kos dostal??ja wiedzialem odrazu ze sobie nie pogra tylko patrzyli na jego nogi...a jak stracil pilke to juz wszyscy najazd na niego np. (messi doprowadza mnie to szalu, niech wkoncu poda) a za 20min strzelil bramke i on jest najlepszy, kocham go...zal mi tych co tak pisza!!
0
Barca na zawsze takie mecze ciesza!!! pieknie pieknie pieknie!!! nie ma lepszej obrony pomocy i ataku niz w barcie!!! 12 pkt jedziemy dalej!!!!
0
30 min i klasyk sie rozpocznie!!! Musimy to wygrac!!!!!!
0
Ja chcial bym zeby nagrode przyznali Xaviemu do jak koledzy na dole mowili on juz nie bedzie mial raczej takiego sezonu choc zycze mu jak najlepiej. A messi tak czy tak dostanie jeszcze sporo nagrod chlopak jest mlody ;)
0
No 5 dla messiego to napewno za malo!!!!i 8 dla Hleba...
0
Wlasnie Henry moze ma czasmi slabsze mecze jak kazdy zawodnik ale ma tez takie mecze jak dzis!!!3 bramki!!!pozostawie to bez komentarza...czekam na nastepne mecze :) i GD!!
0
Brawo. Oby to byla prawda:)
0
pasowal by do nas....jestem za :)
0
1-0 messi ladnie na raty...
0
Moj najlepszy pilkarz zdecydowanie. mam nadzieje ze wroci kiedys do barcy w roli trenera :)
0
Wreszcie ktos zastepuje kluiverta :) ale kluivert to kluivert ta jego gra glowa....przez niego jestem teraz fanem Barcy :)
0
I eto'o-10 co on ma zrobic strzelic 10 bramek??
0
zdecytownie zle ocenieni gracze z defensywy!!!!Puyol 6 no nie robmy sobie jaj spokojnie zasluzyl na 7albo 8 tak samo alves i marquez powinnien miec 8!!!
0
Dajmy spokoj Henry nie gra rewelacji ale tez sie przyklada to wyniku 4-0!!!zespol to zespol...Dla mnie henry jak by gral w Realu to by byl ich najlepszy zawodnik przy tej formie w jakiej jest tam jest kompletne dno...Barca jest na takim poziomie ze trudno mu bedzie dorownac np do xaviego messiego czy Eto'o ale mam nadzieje ze bedzie gral coraz lepiej
0
Kurde wiecie kto to jest Higuaina??bo niby real sie nim bodnieca hahaha....on sobie moze postrzelac bramki ale z karnych!!!!!Eto'o mu pokazal gdzie jego miejsce czekamy na 2 polowe jak szczeli jeszcze cos to bedzie szok
0
Kettger czy ja sie podniecam?? napisalem tylko co mowia kibice Realu i tyle jak bedziesz cos pisal to najpierw pomysl