vego999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real gra tak slabo ze....patrzylem na ich komenty i sami nawet mowili ze lepiej oddac mecz z barca walkowerem bo przynajmniej straca mniej bramek :)
VeB!!!!!
0
Real 1-1 no i git teraz tylko odalac sie bedziemy
0
no i wszystko jasne mamy lidera
Veb!!!!!
0
Bardziej sie wkurzam na ville ze bramke strzelil bo Eto'o nie jest juz liderem w bramkach
0
luzz nawet jak by Valencia wygrala to predzej czy pozniej i tak bedziemy miec lider na 100%
0
spoko..dalej mamy lidera oby nie bylo 3-2 :(
0
Jak nie?? Dla ciebie np sporting czi Atletico Madrid nie sa powaznymi przeciwnikami?? bo dla mnie sa :)
0
ten gosc ma naprawde siano w glowie
0
Dla mnie keita nie istnieje!! Toure jest na tej pozycji najlepszy!! Patrzylem na stronke Arsenalu oni juz tam rece zacieraja ze Toure bedzie chcial odejsc on musi zaczac grac...
0
Henry jaka brama!!!
0
ja :)
0
o kur***
0
poprostu pieknie :)
0
Jest nawet Kluivert strasznie go lubielem i te jego bramki w barwach barcy mmmm.. :) szkoda ze w tym sezonie nie bedzie juz gral :( mowil ze robi sobie przewe na jeden sezon a pozniej zobaczy ale wszyscy mowia ze to juz jego koniec kariery i teraz bedzie trenrem....
0
no i tam ma byc!!!