viiscaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdy było już 0-2 w 5 minucie w życiu bym nie pomyślał że będzie remontada już do przerwy. Ta drużyna jest WIELKA!
6
Ten Ferran to jest jednak przeogòr.
Ciekawe czy jego zwolennicy dziś z nory wyjdą.
0
W pamiętnym meczu z Chelsea trzeciego gola zdobył Duff, Terry dobił dopiero później Barcę strzelając na 4-2.
Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, zapewne pomaga w tym (poza tymi nokautującymi 3 ciosami niebieskich) także genialny gol Ronaldinho, jedna z najbardziej magicznych bramek jaką było mi dane widzieć śledząc mecz na żywo.
1
No jeśli z tym, to racja. Choć nie wiem czy to szczęście, bo na stadion i tak dostaną się tylko najwierniejsi fani Legii, a nie rozsiane po kraju hala dzieci :)
0
Tyle to ja wiem, więc nic mi nie powiedziałeś. Bayern i Borussia w chwili dolosowywania Bayeru były już odpowiednio w grupach D i F, jak zresztą napisałem...
3
Celtic nie jest lepszy od Legii, Gladbach od Sportingu, w końcu City nie jest wiele lepsze (raczej będzie dopiero prawdopodobnie, dzięki Pepowi) od Dortmundu - więc przestań pieprzyć ;]
1
pod Real, bo ma grupę porównywalnie trudną do "naszej"?
AAAHHHAAAA ;]
6
W czym sprzyjało białym szczęście, w tym że mają porównywalna grupę do naszej?
0
a Bayer Leverkusen i Borussia M-gladbach nie są przypadkiem z tego samego państwa?
0
Wiesz, idąc Twoją drogą myślenia, powinienem w meczu drużyny europejskiej z nieeuropejską kibicować zawsze europejskiej, a będąc na meczu Legii drzeć japę (bo większość tak robi) "GTS ...... jest", "Ka Ka Ka eS Pe Polonia .... ole". Wybacz, ale mam rozsądek i nie podążam ślepo za tłumem, po to mnie mózgiem natura obdarzyła.
0
Dzięki ;) wiesz, ja rozumiem po części niechęć do Legii (wojskowy klub swego czasu, nic więcej pisać nie trzeba - swoją drogą głównie z podobnego powodu "nie lubię" Realu, wcale nie dlatego że jest głównym rywalem Barcy, ale przez ich "królewskość" i towarzyszące temu profity) ale rozsądek powinien brać górę, nawet w tłumie.
0
Wiesz, to że mnie w Poznaniu, czy Krakowie przywita niechęć tysięcy kiboli, którzy najchętniej by mnie zabili, nie sprawi że ja będę chciał zabić ich, albo znienawidzę ich klub, serio :)
0
Emocje emocjami, a rozsądek rozsądkiem. Chodzę na mecze Legii, często nawet na żyletę. Ale gdy cała trybuna "jedzie" z przyśpiewkami na inne kluby, to ja zwyczajnie milknę. To są wybory... W meczu z Dundalk, koleś stojący obok mnie został brutalnie przekopany (bez żadnej reakcji kogokolwiek) przez grupę kiboli bo zrobił zdjęcie zamiast kibicować (a prowadzący doping zakazał zdjęć)... tak działa psychologia tłumu, większość nagle nienawidzi Wisły, Lecha, Polonii... ja mam znajomych i przyjaciół kibicujących Wiśle, Lechowi czy Jagielloni i czułbym się zwyczajnie podwójnie idiotycznie gdybym złorzeczył tym klubom tylko dlatego, że większość tak robi ;)
1
Ja jestem kibicem Legii i chodzę na jej mecze. Kibicuję też Barcy i nie znoszę przez to Realu. Ale gdy polski klub gra w europejskich pucharach, to mu kibicuje, bez względu na rywala. Byłem nawet za Wisłą gdy grała z Barceloną... kto co lubi, kto co woli ;)
1
:) wiesz... ja bardzo mocno kibicuje Barcelonie, ale jak grała z Wisłą - kibicowałem Wiśle (jestem z Warszawy)... ale każdy podejmuje swoje wybory
0
Tyle, że Legia, Lech i wszystkie kluby walczą o jedno RAZEM - pozycję Polski w rankingu UEFA. Ale wiem, większość tego nie rozumie i się potem (będąc kibicem Lecha np) dziwi i płacze, że mistrz Polski zaczyna eliminacje w tak wczesnych fazach...
3
Na mistrzostwach Europy w meczu Polska - Portugalia za to pewnie śmiałeś się z tych co kibicowali Portugalii? Żal mi tej polaczkowej zawiści, serio...
0
No niestety - albo tam pracują debile, albo było ustawione że Barca ma grać z City. Innej opcji nie widzę.
0
Byłoby związane, gdyby nie to co napisałem - już wcześniej Bayern trafił do grupy D a Dortmund do F.
2
Szkoda tylko, że ta rywalizacja była ustawiona. Bo do grupy z Barcą powinien trafić z 2 koszyka Bayer Leverkusen...
2
Jeśli mi ktoś wytłumaczy dlaczego Bayer Leverkusen (2 koszyk, losowany wcześniej) nie mógł trafić do grupy z Barcą, a losowana później z koszyka 3 Borussia M-gladbach już mogła, będę bardzo wdzięczny.
Dodam, że znam zasady losowania, śledziłem je dokładnie. Zanim dolosowywano Bayer, w grupie D był już Bayern a w grupie F Borussia Dortmund. Więc jakim cudem Bayer nie mógł zostać dolosowany do Barcy, a Borussia M-gladbach już mogła???!!!
0
problem tylko kolego, że w momencie losowania Bayeru Leverkusen w grupie F była już Borussia Dortmund. Więc szukaj dalej, bo procedury podstawowe znam i to bardzo dobrze...
0
Jedyne wytłumaczenie jakie widzę - nie dość że Bayern i Dortmund miały zagwarantowane granie innego dnia, to to samo tyczyło się pary Bayern i Gladbach (+ Dortmund i Leverkusen). Ale jeśli tak jest, jeśli aż tyle zasad ma to losowanie (kasa musi się zgadzać), to nie dziwota, że ciągle gramy z City, Juve z Bayernem, Real z Borussia. Szkoda tylko, że tak samo trafiają te drużyny na siebie w fazie pucharowej... przypadek?!
0
No wg panów z uefy nie mógł, widzę. Szkoda tylko, że jedynym powodem dla którego nie mógł był błąd, albo celowe ustawienie grupy Barcy z City.
0
Jak mi podasz zasadę, zgodnie z którą Bayer Leverkusen nie mógł, a Borussia M/g mogła to postawie ci piwo. Problem w tym, że takiej zasady nie ma i albo się pomylili, albo ustawili losowanie.
0
Ty chyba masz IQ poniżej 80 za to, bo nie zrozumiałeś nic.
0
Tyle, żę Bayer był losowany przed Borussia M/g i równie dobrze mógł trafić do Barcelony (Bayern był A-D, Borussia Dortmund E-H), a Borussia M/g musiałaby wtedy trafić do E-H. Drobny szczegół kolego...
1
powtórzę się, ale...
jakim cudem Bayer 04 nie mógł zostać dolosowany do Barcelony z koszyka 2, a Borussia M/g z koszyka 3 już mogła?!
Bo ustawiona była rywalizacja Barcy z City? Aha, dziekuję ;]
3
Jednego nie rozumiem... (i od razu pojawiają mi się myśli w głowie - ustawione są te losowania czy przeprowadzają je idioci?)
Dlaczego Bayer Leverkusen nie mógł zostać "dolosowany" do Barcy z 2 koszyka, natomiast Borussia M/g z 3 koszyka już mogła? Bo dla mnie nie ma to najmniejszego sensu...
Ustawiona rywalizacja Barca - City, tylko idioci tego nie zauważą... ;]
30
"Rekord Gerarda z poprzedniego sezonu jest taki sam, jak Luisa Enrique - 7 bramek w jednym sezonie".
Nie wiem co autor miał na myśli, bo Enrique niejednokrotnie strzelał ponad 7 bramek w sezonie, a w najlepszym dla siebie nastrzelał ich 25.