viiscaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh, dokładnie, castilla jak nic xD
0
Si
a finał copa del rey to ten mecz gdzie powinna być uznana bramka Pedro, gdzie dogrywka była dzięki Casillasowi a cudny gol Krysi polegał na dołożeniu nażelowanej głowy po świetnym podaniu od kolegi?
0
Si
60 meczów w sezonie pionku? 38 liga, 13 liga mistrzów, 9 puchar króla i już jest 60.... a gdzie reprezentacja i superpuchar Hiszpanii? LOL
Skoro Messi Boliwii powinien strzelać 3, 4 to Ronaldo Azerbejdżanowi ile, 10??? weż hala dzieciaku rozbieg i jebnij baranka w ściane, może choć to pomoże...
0
si
Po pierwsze to ty NIGDY, nawet będąc w szczytowej formie nie zagrasz tak jak Messi mając najgorszy dzień. Po drugie - a powiedz mi kto grał dobrze w tej śmiesznie grającej reprze śmiesznego Batisty??? Po trzecie - gdybyś był zawodowym grajkiem (bardzo hipotetyczne ;]) to ZAPEWNE byłbyś non stop w formie, grając ok 80 meczów w sezonie, oj BANKOWO, czyż nie?? No i w końcu po 4, jako że najwyraźniej jesteś jak to super ujął Ras White Nigga, wobec innego miszcza, fanem króla sparingów z Portugalii rodem, powiedz mi czemu twój idol grać umie tylko w meczach o pietruchę, w reprezentacji grająć słabiej niż Messi na którego notabene najeżdżasz???? por que si, por que?
0
KingLeonidas
Jak dla mnie Holandia tworzyła kolektyw, grali jednak zbyt "radosną" otwartą piłkę, nie mieli wybitnej linii obrony i stąd niestety ten brak sukcesów. Co do Hiszpanii - grali pięknie ale tylko w eliminacjach i rozgrywkach grupowych, w fazie pucharowej nie wiedzieć czemu włączało im się granie piachu...
0
Antimadridista~
też tego nie ogarniam :D niby Argentyna nie stanowi takiego kolektywu jak Anglia czy Holandia w latach 90, ale też nie ma (jakby sie wydawało) tak silnych rywali jak one miały i powinna choćby do finału dojść w cuglach. Cisnęli Urugwaj, ale nic z tego nie wynikało, a pamiętasz może JAK cisnęła Holandia Włochów w 1/2 ME 2000? to była MASAKRA i GIGANTYCZNY pech...
0
KingLeonidas
A no piękne to czasy były!! Szkoda tylko, że ta Anglia (jak i Holandia oraz Hiszpania, tym trzem ekipom kibicowałem na każdej większej imprezie, Anglii od kilku lat już nie kibicuje bo grają tak nudno, topornie i brzydko, że głowa mała) nie wygrała niczego znaczącego, niemal każde ME czy MŚ kończąc na 1/4 lub 1/2 przegrywając BARDZO często po karnych (Holandia to samo). Shearer, Gascoigne, młody Becks, Ince, Anderton, Starsi charyzmatyczni stoperzy Arsenalu... Seaman... super bramkarz ale lubiący być lobowanym (nigdy nie zapomnę jęgo miny po lobach Naybeta [120 minuta finału PZP :D] czy Ronaldinho).
Jak Anglia i Holandia nie wygrały granych u siebie ME do dziś nie umiem zrozumieć.
0
KingLeonidas
Spoko, rozumiem :P też byłem zwolennikiem talentu Owena,ogólnie repry angielskiej za tamtych czasów (Sziraaa :DDDD, Owen, i młode wilczki z MU w pomocy) ale na ME 96 szalał Alan i jeszcze dziadek Teddy :) pzdr
0
No wreszcie koniec 1 odcinka telenoweli" transferowej IN", wreszcie nieco radochy :) Fabregas może przyjdzie, choć ten jak na razie aż tak Barcy potrzebny nie jest.
KingLeonidas
Owen na Me 96? a to ciekawe :D
0
teraz już jest w legii warszawa wiec do cholery darujcie sobie te brednie.
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Alexis_S%C3%A1nchez&stable=0&shownotice=1
0
możecie sobie dać spokój z tymi linkami z wikipedii?? to strona gdzie którą może edytować, więc nietrudno o zakontraktowanie Messiego do Legii, ogarnijcie się.
0
Onet chyba jest jeszcze niżej od Faktu czy SE...
0
Swoją drogą - widzieliście jak nasz genialny ONET przetłumaczył deklaracje Rossela? Im wyszło, że Barca może zerwać stosunki z Realem z powodu... psucia rynku transferowego :D :D to jest dopiero miSZCZostwo... ręce opadają.
0
Takie mamy niestety durne społeczeństwo. Spojrzy na tytuł lub nagłówek (w tym przypadku nick), doda coś od siebie (masa gamoni nie rozumie tekstu czytanego, a już nie daj boże żeby coś było w obcym języku) i wyciąga swoje mądre wnioski, nie dopuszczając często myśli że mógł popełnić błąd i nie ma racji. Mocnych słów używam, ale naprawdę ilość tych inteligentnych inaczej ludzi, ciągle rosnąca, przeraża mnie i podnosi mi ciśnienie kontakt jakikolwiek z nimi.
0
leos2501
nie każdy musi pamietac o czyms co zawsze ma miejsce w tej samej porze roku?? to tak jakbz nie pamietac kiedy zaczyna sie lato, lub w jakim miesiacu jest final ligi mistrzow, no ale niech bedzie - to ze mna jest cos nietak :D
0
leos2501
nie każdy musi pamietac o czyms co zawsze ma miejsce w tej samej porze roku?? to tak jakbz nie pamietac kiedy zaczyna sie lato, lub w jakim miesiacu jest final ligi mistrzow, no ale niech bedzie - to ze mna jest cos nietak :D
0
Ależ mam dzięki chłopakom bajeczny humor od wieczora wczorajszego :)
leos2501
z Realem 1 mecz dziś, rewanż jutro, z Porto dziś w nocy... a serio-pytasz poważnie? bo sorry ale rażą mnie tak głupie pytania. Mecze o które pytasz ZAWSZE rozgrywane są tuż przed startem rozgrywek ligowych więc w 2 połowie sierpnia i twoje pytanie brzmi co najmniej śmiesznie...
0
emjeo & januszwielkousz
Sevilla jest na 7 miejscu tylko w tabeli tu na stronce, a tabela ta niestety jest błedna i o wyzszym miejscu decyduje w niej ogolny bilans bramkowy. Sezon sie jednak skonczyl i przy rownej ilosci punktow decyduja bezposrednie mecze, a liczac te mecze z trojki Bilbao, Sevilla i Atletico ci ostatni maja najgorszy bilans i de facto skonczyli lige na 7 miejscu. Prosba wiec do redakcji o stosowna korekte w tabeli.
0
justFCB
nie uprzedziłeś i nie trafiłeś chyba :D
klitschko
a ty jestes Witali czy Wlad?:>
0
Cech??? :D:D
Jak fajnie jest widzieć jak niektórzy żyją przeszłością, czego efektem albo wyśmiewanie rzeczywiście nie najlepszego kiedyś Valdesa, albo wychwalanie takiego np Cecha który był świetny, ale od jakiegoś czasu jest cieniem siebie z przeszłości. Dodaj jeszcze Pawelec Buffona :)
0
Ibracadabra19
a Maxwell i Mascherano w Barcy Athletic?;>
0
memeczyslaw
ja powiem ze nie ma piłkarza takiego jak affelay :)
i dodam do tego że sadzanie w tej chwili Pedro na ławce świadczy że meczów Barcy to ty nie ogladasz...
Wesołych Swiat wszystkim.
0
kubaziomal13aa & messi1666
obaj macie racje, nie wiem czemu we własnych statach gola Thiago w meczu ligowym z Racingiem Santander przypisałem Ukraincowi ;) tak czy siak ilosc strzelców sie zgadza
0
w sezonie 2008/9 bramki dla Barcy strzelali: Messi, Eto'o, Henry, Xavi, Iniesta, Bojan, Gudi, Keita, Yaya, Marquez, Alves, Sylvinho, Busi, Puyol i Pique (kolejność przypadkowa, strzelców 15)
natomiast w sezonie 2009/10 trafiali: Messi, Ibra, Henry, Bojan, Pedro, Jeffren, Iniesta, Xavi, Keita, Yaya, Busi, ALves, Pique, Puyol, Marquez, Czyhrynski (16 strzelców)
0
Jeśli chodzi o strzelców na określonym etapie sezonu to być może tak jest. W całym bowiem sezonie 2008/9 Barca miała licząc wszystkie rozgrywki 15 różnych strzelców goli, w zeszłym sezonie było ich zaś 16 :)
0
cule88
fajnie, nawet ci zazdroszcze... ciekawi mnie tylko czy pare lat temu sam bedac jednym z tych 99% marzacych dzieci podobnie kozaczyles i sie chwaliles kolegom... ciut pokory
0
Dla tego mówisz?? Ahhaaaa :)
0
macio93
ta, super, zwłaszcza to drugie... (wtf??) radzę mniej gier traktujących o piłce
0
skoro w 1998 roku tytuł Barca "przyklepała" sobie na Camp Nou to raczej nie 1 raz od szesnastu sezonów... :)
0
hubbarca
"wziąść" to ty powinieneś rozbieg i z baranka fifę (fm`a?) wyłączyć.