0

Dawać respirator bo nie wyrobie

0

Helena mam zawał!

0

Chrapek!

0

Daszek co za imbecyl

0

Magdeburg.

0

To nie miało być do ciebie haha

0

Magdeburga.

0

2 minuty! Voriteraz bronic

0

Duwnjak się rozegral

0

Co bramkarz im chwyta

0

Kasa to jego ksywa

0

Zdupczaj anty patrioto

0

Kasa kasa i jeszcze raz kasa

8

Szmal jest lepszy niż Bravo.

0

Widzę ,ze w Chorwacji piękności nie brakuje.

0

Kolejny test mecz dla Luisa o ile zagra.Mam nadzieje ,ze Urugwajczyk nareszcie pokaże swoja najlepsza wersje na tle dobrego przeciwnika.

0

Za to pewnie powinien znaleźć się w zestawieniu najlepszych transferów.

2

Hax ball najlepszy.

1

Ja nic takiego nie napisałem zastanawia mnie czy jest w top 5 czy raczej top 10 i tyle:)

1

Które miejsce ma Suárez w niewypalach transferowych?

0

Lepiej grac na flecie "bez podtekstów"

0

Krycha wymiata w środku pola jest nie do przejścia trochu gorzej ma z podaniami lecz ciągle się poprawia.

0

Ja chciałbym zobaczyć Danilo w naszych szeregach

0

Tez mam nadzieje ,ze Porto zostanie mistrzem , podziwiam ich za ten świetny marketing.

0

Neapol odgrywa Genoe 2:1

0

Komentarz strzał w dyche.

0

Juz przegrała mistrzu.

0

I Benfika w dupe ,Lima tak się strzela karne!

1

Oj jak CR naciąga to igła nie może? :)

0

Rywalizacja o bramki niczym Leo i Cr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?