viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać respirator bo nie wyrobie
0
Helena mam zawał!
0
Chrapek!
0
Daszek co za imbecyl
0
Magdeburg.
0
To nie miało być do ciebie haha
0
Magdeburga.
0
2 minuty! Voriteraz bronic
0
Duwnjak się rozegral
0
Co bramkarz im chwyta
0
Kasa to jego ksywa
0
Zdupczaj anty patrioto
0
Kasa kasa i jeszcze raz kasa
8
Szmal jest lepszy niż Bravo.
0
Widzę ,ze w Chorwacji piękności nie brakuje.
0
Kolejny test mecz dla Luisa o ile zagra.Mam nadzieje ,ze Urugwajczyk nareszcie pokaże swoja najlepsza wersje na tle dobrego przeciwnika.
0
Za to pewnie powinien znaleźć się w zestawieniu najlepszych transferów.
2
Hax ball najlepszy.
1
Ja nic takiego nie napisałem zastanawia mnie czy jest w top 5 czy raczej top 10 i tyle:)
1
Które miejsce ma Suárez w niewypalach transferowych?
0
Lepiej grac na flecie "bez podtekstów"
0
Krycha wymiata w środku pola jest nie do przejścia trochu gorzej ma z podaniami lecz ciągle się poprawia.
0
Ja chciałbym zobaczyć Danilo w naszych szeregach
0
Tez mam nadzieje ,ze Porto zostanie mistrzem , podziwiam ich za ten świetny marketing.
0
Neapol odgrywa Genoe 2:1
0
Komentarz strzał w dyche.
0
Juz przegrała mistrzu.
0
I Benfika w dupe ,Lima tak się strzela karne!
1
Oj jak CR naciąga to igła nie może? :)
0
Rywalizacja o bramki niczym Leo i Cr