viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skromny poza boiskiem a w czasie gry prawdziwy walczak . Króliczek jest poprostu zajeb.... szczerze mówiąc wolałbym go zamiast Sergio :) . Dla mnie Sergio to takie drewno ;,
0
najlepiej go gdzies sprzedac , ale jak go sprzedamy to nawet niedostaniemy za niego tyle ile zarabia rafinha na tydzien. moze z 1 mln euro uda sie pociągnac
0
MYśle ze mogłby wrucic do niemczech konkretnie do Vfb Stuttgart
0
Do Odry wodzisław go moze wyciagnie ja z C klasy :P
0
Poujoleczek chyba przejadł sie cukrem bo go zabardzo rzuca i miota klawiaturą . :P
0
Napewno wygraja ten puchar :) daje sobie reke u........
0
Moze niegra w pierwszym składzie ale napewno jest bardzo ważnym ogniwem tego zespołu . Uwielbiam tego króliczka :> >>>>:P VeB Vamos Barca
0
Życze mu jak najlepiej ciekawe jaki sobie znajdzie nowy klub bo w Barcelonce napewno niezostanie chyba ze w drużynie rezerw a spokojnie moze jeszcze troche pograć w jakims sredniaku typu Real Madryt
0
poraz kolejny pokazaliśmy ze pieniążki nie graja :) VeB Vamos Barca!
0
zaslóguje na ta nagrode bravo Eric :> .. VeB Vamos Barca
0
VIlli nalerzy sie szacunek dalej to swietny pilkarz :) Cała Barcelona To Swietna Ekipa :) VAMOS
0
Alexis Sanchez transfer ROku :) co on wyprawia w defensywie ! Visca El Barca! VAMOS
0
Ale jetem podjarany zwyciestwem mojej drugiej ojczyzny :D VISCA EL BARCA !!!
0
Moim zdaniem Alexis bo gral w offensywie i w defensywie messi i Andress tez zagrali swietnie jak caly zaspól . A tak pozatym loczek1899 masz nic jak ja ksywe w rl :P VISCA EL BARCA
0
JAk dlamnie kluczowym zawodnikiem meczu byl Alexis nielatwo strzelic Casilliasowi Takiego gola :)
0
Visca el barca !!! Cóz to byl za mecz w wykonaniu mojej ojczyzny . A najlepsze jest to ze Krystyna sobie niepogral