0

Skromny poza boiskiem a w czasie gry prawdziwy walczak . Króliczek jest poprostu zajeb.... szczerze mówiąc wolałbym go zamiast Sergio :) . Dla mnie Sergio to takie drewno ;,

0

najlepiej go gdzies sprzedac , ale jak go sprzedamy to nawet niedostaniemy za niego tyle ile zarabia rafinha na tydzien. moze z 1 mln euro uda sie pociągnac

0

MYśle ze mogłby wrucic do niemczech konkretnie do Vfb Stuttgart

0

Do Odry wodzisław go moze wyciagnie ja z C klasy :P

0

Poujoleczek chyba przejadł sie cukrem bo go zabardzo rzuca i miota klawiaturą . :P

0

Napewno wygraja ten puchar :) daje sobie reke u........

0

Moze niegra w pierwszym składzie ale napewno jest bardzo ważnym ogniwem tego zespołu . Uwielbiam tego króliczka :> >>>>:P VeB Vamos Barca

0

Życze mu jak najlepiej ciekawe jaki sobie znajdzie nowy klub bo w Barcelonce napewno niezostanie chyba ze w drużynie rezerw a spokojnie moze jeszcze troche pograć w jakims sredniaku typu Real Madryt

0

poraz kolejny pokazaliśmy ze pieniążki nie graja :) VeB Vamos Barca!

0

zaslóguje na ta nagrode bravo Eric :> .. VeB Vamos Barca

0

VIlli nalerzy sie szacunek dalej to swietny pilkarz :) Cała Barcelona To Swietna Ekipa :) VAMOS

0

Alexis Sanchez transfer ROku :) co on wyprawia w defensywie ! Visca El Barca! VAMOS

0

Ale jetem podjarany zwyciestwem mojej drugiej ojczyzny :D VISCA EL BARCA !!!

0

Moim zdaniem Alexis bo gral w offensywie i w defensywie messi i Andress tez zagrali swietnie jak caly zaspól . A tak pozatym loczek1899 masz nic jak ja ksywe w rl :P VISCA EL BARCA

0

JAk dlamnie kluczowym zawodnikiem meczu byl Alexis nielatwo strzelic Casilliasowi Takiego gola :)

0

Visca el barca !!! Cóz to byl za mecz w wykonaniu mojej ojczyzny . A najlepsze jest to ze Krystyna sobie niepogral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?