0

Osobiscie nie widze innych ludzi na obrone niz Thiago Silva .Mats Hummels ,tylko ze ten pierwszy to tylko marzenie;p

0

Ostatnie mecze Ruiza byly dobre ,lecz wątpie by barca go chicla ;p

0

Valdes wysoka nota Chyba ogladalem inny mecz tam byla ewidentna "1" juz kolejny mecz z rzędu .

0

Szkoda wielka szkoda bo wzieli bysmy rewanz za porazke na Camp Nou :>

0

Mi tam Hummels by pasowal do Barcy podobnie jak Pique zaczyna konstruować akcje od obrony ,sam wyprowadza pilke wiec byłby to duzy plus :>

0

Chelsa daje za Hulka 35 mln ,prezydent porto powiedzial ze moze oddac go za polowe sumy ktora ma wpisana w klauzule wiec transfer jak najbardziej mozliwy ,pozatym Porto ma teraz problemy finansowe a hulk sam chce odejsc :)

0

Dziekujemy Pepciu !

0

Ze sie brzydko wyrażę pier....Neymara po co nam ta leleczka ? potrzeba nam kogos z cm-trami a nie patyczaka Hulk przywitam Cie z usmiechem na twarzy ^^

0

Pep Bardzo chcial pozyskac Hulka to wspanialy pilkarz ktory potrafi uderzyc z dystansu czego nam brakuje ,swietny technik i w powietrzu tez gra swietnie takiego kogos wlasnie nam trzeba .Co do Thiago Silvy to tu sie nie łudzić jest nie na sprzedasz , alba moze byc ale no na bok defensywy a na srodkek kto hmm?? Moze Hummels za 20 mln by nam go puścili :>

0

Oczekiwalem Marcelo Bielsy ale prawda jest taka ze Titi należy sie szansa :) Oby ja wykorzystal . Dzieki Pep !

0

Zostan jeszcze na 2 lata Pepciu wygramy lige mistrzow i ja obronimy ^^

0

Decyjza pepa byla jasna dzis na treningu oglosil ze odchodzi z Barcy po zakonczeniu sezonu.wiec nie oczekujcie ze zobaczycie tu informacje ze zostaje . Zrozumcie to On juz odszedl ,Niema go juz !

0

Nie ma sie co ludzic bo juz zostalo ogloszone ze po sezonie odchodzi ;p

0

Juz zostalo ogloszone ze odchodzi :

0

Niema co polenizowac bo wiadomo jest ze zostanie :)

0

Zostaje :>

0

Leo jeszcze zagrasz w niejednym finale nie przejmuj sie zawsze z toba i cala Barcelona !

0

Niema sie co przejmowac i debatowac na temat czy Pep zostanie czy nie ? .To wiadome ze zostnie ma cos do udowodnienia pozatym nie zostawi druzyny w tak ciezkim okresie .W mojej glowie widnieje mysl,obraz jak dzis lub jutro zostanie ogloszone ze Pepcio zostaje :>

0

Pep zostanie no i bedzie kilka mocnych , wartosciowych wzmocnien :) Odbierzemy to Co nam odebrano

0

odejdzie a zastąpi go Bielsa

0

Marcelo witamy ^^

0

Real Udowodnil ze nie potrafi grac z solidnymi drzunynami .Ajax w grupie to on sobie mogl ogrywac i to jeszcze nie sprawiedliwie ^^

0

Juliancarax haha Dobry filmik az mi sie morda ucieszyla znowu ^^

0

Ja typowalem taki final niestety,bo wiedzialem ze Chelsea to dla nasz najbardziej wymagajacy przeciwnik ;p

0

Na zawsze moja jedyna jedna Barcelona!

0

A to niby Leo nie potrafi strzelac karnych ^^

0

Bayern mnie zszokowal zagrali swietnie a nouer kur co za bramkarz chce go do barcy !

0

Mouminki haha az z krzesła spadlem

0

Uch nastepny sezon bedzie dla nas owocny :> juz to czuje ^^Bedzie trzeba przejachac sie na Gran Derbi :>

0

Moglem postawic na taki Final bo wiedzialem ze taki bedzie niestety :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?