viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osobiscie nie widze innych ludzi na obrone niz Thiago Silva .Mats Hummels ,tylko ze ten pierwszy to tylko marzenie;p
0
Ostatnie mecze Ruiza byly dobre ,lecz wątpie by barca go chicla ;p
0
Valdes wysoka nota Chyba ogladalem inny mecz tam byla ewidentna "1" juz kolejny mecz z rzędu .
0
Szkoda wielka szkoda bo wzieli bysmy rewanz za porazke na Camp Nou :>
0
Mi tam Hummels by pasowal do Barcy podobnie jak Pique zaczyna konstruować akcje od obrony ,sam wyprowadza pilke wiec byłby to duzy plus :>
0
Chelsa daje za Hulka 35 mln ,prezydent porto powiedzial ze moze oddac go za polowe sumy ktora ma wpisana w klauzule wiec transfer jak najbardziej mozliwy ,pozatym Porto ma teraz problemy finansowe a hulk sam chce odejsc :)
0
Dziekujemy Pepciu !
0
Ze sie brzydko wyrażę pier....Neymara po co nam ta leleczka ? potrzeba nam kogos z cm-trami a nie patyczaka Hulk przywitam Cie z usmiechem na twarzy ^^
0
Pep Bardzo chcial pozyskac Hulka to wspanialy pilkarz ktory potrafi uderzyc z dystansu czego nam brakuje ,swietny technik i w powietrzu tez gra swietnie takiego kogos wlasnie nam trzeba .Co do Thiago Silvy to tu sie nie łudzić jest nie na sprzedasz , alba moze byc ale no na bok defensywy a na srodkek kto hmm?? Moze Hummels za 20 mln by nam go puścili :>
0
Oczekiwalem Marcelo Bielsy ale prawda jest taka ze Titi należy sie szansa :) Oby ja wykorzystal . Dzieki Pep !
0
Zostan jeszcze na 2 lata Pepciu wygramy lige mistrzow i ja obronimy ^^
0
Decyjza pepa byla jasna dzis na treningu oglosil ze odchodzi z Barcy po zakonczeniu sezonu.wiec nie oczekujcie ze zobaczycie tu informacje ze zostaje . Zrozumcie to On juz odszedl ,Niema go juz !
0
Nie ma sie co ludzic bo juz zostalo ogloszone ze po sezonie odchodzi ;p
0
Juz zostalo ogloszone ze odchodzi :
0
Niema co polenizowac bo wiadomo jest ze zostanie :)
0
Zostaje :>
0
Leo jeszcze zagrasz w niejednym finale nie przejmuj sie zawsze z toba i cala Barcelona !
0
Niema sie co przejmowac i debatowac na temat czy Pep zostanie czy nie ? .To wiadome ze zostnie ma cos do udowodnienia pozatym nie zostawi druzyny w tak ciezkim okresie .W mojej glowie widnieje mysl,obraz jak dzis lub jutro zostanie ogloszone ze Pepcio zostaje :>
0
Pep zostanie no i bedzie kilka mocnych , wartosciowych wzmocnien :) Odbierzemy to Co nam odebrano
0
odejdzie a zastąpi go Bielsa
0
Marcelo witamy ^^
0
Real Udowodnil ze nie potrafi grac z solidnymi drzunynami .Ajax w grupie to on sobie mogl ogrywac i to jeszcze nie sprawiedliwie ^^
0
Juliancarax haha Dobry filmik az mi sie morda ucieszyla znowu ^^
0
Ja typowalem taki final niestety,bo wiedzialem ze Chelsea to dla nasz najbardziej wymagajacy przeciwnik ;p
0
Na zawsze moja jedyna jedna Barcelona!
0
A to niby Leo nie potrafi strzelac karnych ^^
0
Bayern mnie zszokowal zagrali swietnie a nouer kur co za bramkarz chce go do barcy !
0
Mouminki haha az z krzesła spadlem
0
Uch nastepny sezon bedzie dla nas owocny :> juz to czuje ^^Bedzie trzeba przejachac sie na Gran Derbi :>
0
Moglem postawic na taki Final bo wiedzialem ze taki bedzie niestety :P