viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli kupic Napastnika to Hulka ^^
0
Dobry pilkarz szczegolnie przy stalych fragmentach gry ,ma zmysl do gry kombinacyjnej ,jesli do nas przyjdzie bedzie dobrym transferem
0
Kamilo0066 slabszy dzien moze miec ale nie dwa dni :>
0
Valdes w czolówce? bardzo smieszne latwo sie gra kiedy ma sie przed soba Pique i Puyola . Napewno nie jest w czolówce nie rozsmieszaj mnie
0
Brakuje mu tylko wzrostu ;p0
0
Bardzo dobre juz mi sie geba przed snem cieszy
0
Popieram "drukarza"
0
Trzeba mu dac Karnego strzelic ^^
0
Bardzo smieszne w brazyli to on moze sobie grac ale w Europie juz taki dobry nie bedzie ,a napewno nie w Barcelonie
0
Kazdy ma swoje zdanie dla mnie nie jest zly ale poprostu w najważniejszych meczach zawodzi ;p
0
Niie jestes dla mnie pewnym punktem druzyny ,ale mimo wszystko zycze powodzenia
0
Swietny mecz przeciwko Royo Pinto moze Valdesa wygryzie ^^
0
Eto i Ronaldinho to byly czasy :>
0
Trzeba dac Szanse Tito oby podołał :> powodzenia
0
Jak sie haruje jak wół to potem sa tego skutki ^^ .W nastepnym sezonie bedzie mniej tych kontuzji a wiecej bramek no i bedzie bardziej pracowity o ile sie jeszcze bardziej da ;p
0
Urazogenny ale za to pracowity ;p
0
Ciesze sie ze zdobyl także i wasze serca :p
0
Strasznie duzo osob ma jego zdjecie w Avatarze ^^
0
wszyscy slac mu podziekowania :>
0
Gratulacje :>
0
Takich graczy jak Alexis sie ceni ,moze nie strzela 20 bramek w sezonie jeszcze ^^ ale dogrywa do kolegow robi miejsce szuka go dla messiego ,no i ta jego swietna gra defensywna chociaz jest napastnikiem ,CI ktorzy mowia ze jest slaby tak naprawde oszukują samych siebie
0
najlepszy transfer Barcelony :)
0
Fabregas stracil forme ale napewno ja odzyska wkoncu to klasowy zawodnik
0
Po jakiego ch... wyzywasz Zawodnikow Barcelony od "porcelany"? Odpowiadam Ci tym samym :> Jak bog kubie tak kuba bogu ^^ a Wgl co ty tu robisz ? TO nie Forum Sezonowców!
0
Wow Ilu ludzi ma Alexisa na Avatarze i jak tu go nie lubic ^^
0
Moze i lapie kontuzje ale zobaczcie ile nam daje ?ile zostawia serca i poty na boisku ,
0
Sant11 idz dalej nauczac Ramosa Strzelac pilka po oknach :>
0
ZObaczycie ze w nastepnym sezonie strzeli 20 goli + daje sobie reke uciąc to jest moj zawodnik!
0
Wazne ze zostawia serce na boisku mozna powiedziec ze to nasze drugie płuco
0
Zgadzam Sie z LucasemParis