0

Jesli kupic Napastnika to Hulka ^^

0

Dobry pilkarz szczegolnie przy stalych fragmentach gry ,ma zmysl do gry kombinacyjnej ,jesli do nas przyjdzie bedzie dobrym transferem

0

Kamilo0066 slabszy dzien moze miec ale nie dwa dni :>

0

Valdes w czolówce? bardzo smieszne latwo sie gra kiedy ma sie przed soba Pique i Puyola . Napewno nie jest w czolówce nie rozsmieszaj mnie

0

Brakuje mu tylko wzrostu ;p0

0

Bardzo dobre juz mi sie geba przed snem cieszy

0

Popieram "drukarza"

0

Trzeba mu dac Karnego strzelic ^^

0

Bardzo smieszne w brazyli to on moze sobie grac ale w Europie juz taki dobry nie bedzie ,a napewno nie w Barcelonie

0

Kazdy ma swoje zdanie dla mnie nie jest zly ale poprostu w najważniejszych meczach zawodzi ;p

0

Niie jestes dla mnie pewnym punktem druzyny ,ale mimo wszystko zycze powodzenia

0

Swietny mecz przeciwko Royo Pinto moze Valdesa wygryzie ^^

0

Eto i Ronaldinho to byly czasy :>

0

Trzeba dac Szanse Tito oby podołał :> powodzenia

0

Jak sie haruje jak wół to potem sa tego skutki ^^ .W nastepnym sezonie bedzie mniej tych kontuzji a wiecej bramek no i bedzie bardziej pracowity o ile sie jeszcze bardziej da ;p

0

Urazogenny ale za to pracowity ;p

0

Ciesze sie ze zdobyl także i wasze serca :p

0

Strasznie duzo osob ma jego zdjecie w Avatarze ^^

0

wszyscy slac mu podziekowania :>

0

Gratulacje :>

0

Takich graczy jak Alexis sie ceni ,moze nie strzela 20 bramek w sezonie jeszcze ^^ ale dogrywa do kolegow robi miejsce szuka go dla messiego ,no i ta jego swietna gra defensywna chociaz jest napastnikiem ,CI ktorzy mowia ze jest slaby tak naprawde oszukują samych siebie

0

najlepszy transfer Barcelony :)

0

Fabregas stracil forme ale napewno ja odzyska wkoncu to klasowy zawodnik

0

Po jakiego ch... wyzywasz Zawodnikow Barcelony od "porcelany"? Odpowiadam Ci tym samym :> Jak bog kubie tak kuba bogu ^^ a Wgl co ty tu robisz ? TO nie Forum Sezonowców!

0

Wow Ilu ludzi ma Alexisa na Avatarze i jak tu go nie lubic ^^

0

Moze i lapie kontuzje ale zobaczcie ile nam daje ?ile zostawia serca i poty na boisku ,

0

Sant11 idz dalej nauczac Ramosa Strzelac pilka po oknach :>

0

ZObaczycie ze w nastepnym sezonie strzeli 20 goli + daje sobie reke uciąc to jest moj zawodnik!

0

Wazne ze zostawia serce na boisku mozna powiedziec ze to nasze drugie płuco

0

Zgadzam Sie z LucasemParis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?