0

On ma dopiero 24 lata :> jak bedzie mial 30 lat to tych pilek bedzie 100 :)

0

Jego zycie w barcelonie sie konczy :) dojdzie do Milanu bedzie karta przetargowa za Thiago Silve

0

Swietne transfery trzeba tez patrzec na to ze praktycznie nie mieli okresu przygotowawczego :> Alexis w nastepnym sezonie strzeli 20 goli :) jestem tego pewien :>

0

Sant mam Ci przypomniec Jak Krystyna chwycil sie za twarz po starciu z Abate :>?
Do baletu tylko ty sie nadajesz :0 pozdrów reszte sezonowców :)

0

Nawet sezonowcy z Madrytu widzia kto jest najlepszy :)
Leo jestes wielki :>
za rok 60 goli:)

0

Wszystkiego najlepszego Dani :) obys zostal w Kataloni

0

Wasza opinia to wasza opinia :) nikt wam jej nie zabierze :) ale po Co ciagniecie temat .

0

Wspaniały trensparent :)

0

FC1899Barca
mozesz myslec co chcesz :) nikt Ci nie broni ,dla mnie liczy sie tylko to ze ja znam prawde opinia innych ludzi mi za przeproszeniem "wisi" i prosze nie ciagnij tego tematu :)

0

Shiv3R
Aż tak trudno sie domyśleć ze to byla pierwsza drużyna jaka pokochałem ? Kiedy mialem 7 lat Ojciec zabral mnie na Gd niestety Santiago Bernabeu ale narzekać nie bede , jak to mowia to była i nadal jest milosc od pierwszego obejrzenia . Tyle na ten temat niechce juz tego ciagnac bo to nie jest prywatne forum :>

0

Shiv3R
mozesz wierzyc lub nie to sa twoje mysli :>

U mnie bylo inaczej bo moj Ojciec jest za Realem ,jak mialem 5 lat oglądalismy razem mecz Barca Real .To byl moj pierwszy mecz ktory widzialem w Kartonowym telewizorze :>

0

Shiv3R
tak a jest w tym cos dziwnego?

0

Razem z tym Klubem ,tymi barwami zyje juz przez 15 lat i pragne zyc kolejne 15 :> Kocham Cie Barco Dzieki Pep

0

Dzieki za wszystko

0

Chłop 21 tal na karku a beczy jak dziecko :> Dzieki za wszystko Pep!

0

Az łza kreci sie w oku :>

0

Arek96
Chyba inne mecze ogladales kiedy Alexisa ktos przepchnoł ? Jak Alexisa przepychaja to co beda robic z Neymarem ?

0

Wiadomo ze do Barcelony ;przyjdzie Jordi Alba nie wiem czemu :) . Ale jak dla mnie Najlepiej sprowadzic Alabe :) Chlopak na wiele wiele lat

0

AndresFCB
Umiejetnosci to on ma szkoda ze pokazuje je tylko w lidze brazylijskiej
Copa America zero :)
mecz z Barca totalne dno :)
Ale niech do nas przyjdzie ławka rezerwowych czeka a stracimy tylko grube pieniadze:()

0

Skro tak o nim pisza to Barca musi byc nim powaznie zainteresowana :) sam zawodnik nie ukrywa ze jego marzeniem jest gra dla Barcy :> Jak dla mnie najlepsze wyjsce Alaba na Lewa Obrone Alba zostaje w Valencji :)

0

Niech przyjdzie do nas ławka rezerwowych czeka :>

0

Jak juz Barca ma kupic napastnika to Adriana :) nie jest wcale drogi ::> Ale napewno nie ta laleczke Neymara ktory jest wyceniany na 40 50 mln euro nie wiem za co ? Chyba ktos niewidomy go wycenial:>

0

Joan wróć !

0

Iniesta tez mial problemu z mięśniami a teraz wszystko z nim w porządku . Z Alexisem bedzie podobnie pamietajmy tez ze Alexis nie mial okresu przygotowawczego ,wiec nie ma sie co dziwic :)

0

A juz napewno nie Neymar to jest typ "samoluba" a my takich nie potrzebujemy , siedzi tylko na szpicy nawet nie wraca by pomuc w defensywie , pozatym to Chucherko .jednym slowem przereklamowana gwiazda i w pełni sie zgadzam z Shadow Manem :> POzdro

0

Ja mysle ze narazie Barcelonie nie jest potrzebny napastnik :> za to w Obronie przydałby sie wysoki grajek :>

0

Leo jestes niesamowity :>

0

On Napewno nie jest wart 40 mln pozatym po co Barcelonie nastepny kurdupel ?

0

W lidze brazylijskiej to kibic wchodzący z trybun moze przedryblowac cala jedenastke przeciwnika .
Ps Neymar mam nadzieje ze nigdy nie zobacze Cie w Granatowo Czerwonym trykocie . Ale DOstane Spama minusów :)

0

Moze sobie isc do tego Realu ale w Barcelonie go nie bedzie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?