0

Keita + 25 mln a wzamian chcemy Thiago Silve ;p

0

Popieram Kadamyka jesli mowimy o Valdesie :X

0

Natali11
zaraz powiesz ze moze miec caly tydzien gorszy ,albo co gorsza miesiac

0

A Ramos wcale taki dobry nie jest jedynie dobrze strzela po oknach :)

0

Natali11 tylko ze Iker broni w reprezentacji i tam udowadnia swoja klase :)
czyz nie tak?

0

Stanowcze Nie !

0

Neymar nam sie napewno nie przyda zero masy ,brak soczystego strzalu z taka np Chelsea nic by nie zrobil co innego Hulk bo ma ten swoj silny soczysty strzal

0

Barca go nie kupi ;p to tylko ploteczki

0

jestem tego samego zdania co "niewazne"

0

Hulk 35 mln pozatym sam chce odejsc ,no ale niema co sie domyslac kogo sprowadzimy :) oby transfer byl trafiony :)

0

SUper z niego gosc moze kiedys zawita w sztabie szkoleniowym Barcelony :>

0

ROgalos tylko ze nam trzeba teraz dobrze zbudowanych i co najwarzniejsze z cm-trami :> bo niestety tracimy zbyt duzo bramek przy stalych fragmentach gry :>

0

Rogalos porownaj sobie jak zbudowany jest Neymar ,a Hulk Badz Adrian .Neymar to sama skóra i kosci :>

0

Ja sie ciagle powtarzam ze jak mamy kupic juz napastnika to tylko Hulka bo ma strzal z dystansu

0

A niech kupuja kogo chca tylko nie kurdupla Neymara jego nam nie trzeba

0

Ciesze ze ze byli zawodnicy Barcelony mnie rozsmieszaja podobno smiech to zdrowie :)

0

Jest swietnym obrońcą jedyny minus jest taki ze nie ma warunków fizycznych ,czego Barcelonie brakuje ,ale coż nie mozna miec wszystkiego

0

Dokladnie on jest dobtym bramkarzem ale nie na tyle dobrym by porównywać go z najlepszymi ,niema go w pierwszej piątce najlepszych bramkarzy ;p

0

rogalos porównaj sobie Hulka a Neymara. O ile wiesz kt to wgl jest :>

0

Tylko nie RvP ma juz swoje lata pozatym i tak messi bedzie gral na szpicy to rzecz oczywista i nie podważalna

0

Zapewne bedzie u nas Llorente,Hulk badz Adrian ,jedno jest pewne oby nie Neymar bo kolejnego kurdupla nam nie trzeba :>

0

Za rok bedzie selekcjonerem kadry hiszpani :>

0

Konwersacje*

0

Chlopaki prowadzicie ciakawa konwersacjeale wyzywac od idiotow nie musicie xd

0

Zobaczymy co z tego bedzie ale i tak wątpie by Leo zostal przesuniety na skrzydlo

0

Hulk to pilkarz uniwersalny moze grac na szpicy ,pozatym wątpie by w nastepnym sezonie messi mial grac na skrzydle ,Leo bedzie gral na szpicy i to jest oczywiste

0

Czy ja wiem Hulk nie jest taki drogi 35 mln ^^

0

Hulk ma wlasnie ten strzal z dystansu ktorego nam brakuje i mozna go miec juz za 35 mln ,sam chce odejsc a prezes porto powiedzial ze odda go za polowe ceny zapisanej w jego klauzuli

0

Hulk to najlepsze wyjscie bo ma drybling, technike i strzal z dystansu :> Mocniejszy od Cr7

0

Hulk,Llorente ,Adrian ktorys do nas dolączy :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?