viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Keita + 25 mln a wzamian chcemy Thiago Silve ;p
0
Popieram Kadamyka jesli mowimy o Valdesie :X
0
Natali11
zaraz powiesz ze moze miec caly tydzien gorszy ,albo co gorsza miesiac
0
A Ramos wcale taki dobry nie jest jedynie dobrze strzela po oknach :)
0
Natali11 tylko ze Iker broni w reprezentacji i tam udowadnia swoja klase :)
czyz nie tak?
0
Stanowcze Nie !
0
Neymar nam sie napewno nie przyda zero masy ,brak soczystego strzalu z taka np Chelsea nic by nie zrobil co innego Hulk bo ma ten swoj silny soczysty strzal
0
Barca go nie kupi ;p to tylko ploteczki
0
jestem tego samego zdania co "niewazne"
0
Hulk 35 mln pozatym sam chce odejsc ,no ale niema co sie domyslac kogo sprowadzimy :) oby transfer byl trafiony :)
0
SUper z niego gosc moze kiedys zawita w sztabie szkoleniowym Barcelony :>
0
ROgalos tylko ze nam trzeba teraz dobrze zbudowanych i co najwarzniejsze z cm-trami :> bo niestety tracimy zbyt duzo bramek przy stalych fragmentach gry :>
0
Rogalos porownaj sobie jak zbudowany jest Neymar ,a Hulk Badz Adrian .Neymar to sama skóra i kosci :>
0
Ja sie ciagle powtarzam ze jak mamy kupic juz napastnika to tylko Hulka bo ma strzal z dystansu
0
A niech kupuja kogo chca tylko nie kurdupla Neymara jego nam nie trzeba
0
Ciesze ze ze byli zawodnicy Barcelony mnie rozsmieszaja podobno smiech to zdrowie :)
0
Jest swietnym obrońcą jedyny minus jest taki ze nie ma warunków fizycznych ,czego Barcelonie brakuje ,ale coż nie mozna miec wszystkiego
0
Dokladnie on jest dobtym bramkarzem ale nie na tyle dobrym by porównywać go z najlepszymi ,niema go w pierwszej piątce najlepszych bramkarzy ;p
0
rogalos porównaj sobie Hulka a Neymara. O ile wiesz kt to wgl jest :>
0
Tylko nie RvP ma juz swoje lata pozatym i tak messi bedzie gral na szpicy to rzecz oczywista i nie podważalna
0
Zapewne bedzie u nas Llorente,Hulk badz Adrian ,jedno jest pewne oby nie Neymar bo kolejnego kurdupla nam nie trzeba :>
0
Za rok bedzie selekcjonerem kadry hiszpani :>
0
Konwersacje*
0
Chlopaki prowadzicie ciakawa konwersacjeale wyzywac od idiotow nie musicie xd
0
Zobaczymy co z tego bedzie ale i tak wątpie by Leo zostal przesuniety na skrzydlo
0
Hulk to pilkarz uniwersalny moze grac na szpicy ,pozatym wątpie by w nastepnym sezonie messi mial grac na skrzydle ,Leo bedzie gral na szpicy i to jest oczywiste
0
Czy ja wiem Hulk nie jest taki drogi 35 mln ^^
0
Hulk ma wlasnie ten strzal z dystansu ktorego nam brakuje i mozna go miec juz za 35 mln ,sam chce odejsc a prezes porto powiedzial ze odda go za polowe ceny zapisanej w jego klauzuli
0
Hulk to najlepsze wyjscie bo ma drybling, technike i strzal z dystansu :> Mocniejszy od Cr7
0
Hulk,Llorente ,Adrian ktorys do nas dolączy :>