0

Maly Veb tez chce zeby graliw ychowankowie a odnosnie transferu najbardziej potrzeba klasycznej "9" mamy budzet 50 mln jeslis ie nie myle niech Barca wyda te pieniadze na przemyslanego zawodnika ktory nie bedzie bal sie strzelic z dystansu :>

0

Tomo1989 ja nie wiem ile dany zawodnik musi zagrac by miec wystawiona calkowicie note moze poprostu Ci ktorzy oceniali naszych graczy doszli do wniosku ze 20 minut to zamalo na zawodnika meczu mozeby gdybac co by bylo jesli gralby od poczatku moze mialby nawet note "2" nikt tego nie wie to pytanie zadaj tym ktorzy ich oceniali

0

Tam trzeba kupic tylko snajpera i obronce .pozatym sam Pep tego chce mowil nie jedno krotnie ze Chce sprowadzic Thiago SIlve i Hulka wiec to jest polityka Barcy nie mozemy Ciagle grac wychowankami musimy wprowadzac ich stopniowo krok po kroku do druzyny .Dowodem jest przyklad Tello wyrzuciliśmy go na gleboka wode w meczu z realem i Co ? Presja go zjadla wiec potrzeba naszej druzynie tez innych graczy nie tylko wychowankow

0

Ciezko mi to mowic ale ja uwazam od poczatu ze Valdes jest jak na Barce za slaby .I zgadzam sie z grzesikiem1543

0

Co do Messiego łzy sa tez oznaka dojrzałości .pozatym prawdziwy facet nie boi sie lez wiec nie sadze by byl dzieckiem .Widocznie bylo to dla niego wazne i nie kryje swoich uczuc :>

0

Tomo1989 ja sam tego nie kumam ^^ Ale to Chyba dlatego ze gral tylko 20 minut :>

0

SPoko jesli gadam glupoty to twoje zdanie kazdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi ,ale jak dla mnie i mysle dla wielu zgromadzonych kibiców bez transferów sie nie obejdzie Pozdro :> VeB

0

Era Barcy bedzie dalej trwala na nastepny sezon Chlopaki beda zmotywowani i wygramy wszystko co jesty mozliwe ! Barca :*

0

Armandi dla mnie sprawdzil sie tylko Cuenca jako wychowanek w tym sezonie ;p I dlatego musimy kupic kilku zawodnikow oczywiscie nie wydajac za nich kosmicznych pieniedzy . Poprostu nie mielismy kim zastąpić Villi i Abidala Tello musi sie jeszcze ograc a Adriano to dla mnie zero najchetniej bym go sprzedal ;p

0

Ja do tej pory mam lzy w oczach ale coz trzeba przyjac ta porazke na klate . Zreszta jak i caly sezon :>

0

Armandi wybacz ale to wazne Cos ie stalo z Villa? kontuzja i niema kim zastąpic :)

0

Valdes gra Dobrze ale tylko nogami taka jest prawda:> ze raz na jakis czas karnego obroni ? kazdy bramkarz to robi :>

0

a tak wgl sorki za Gramatyke i ortografie ale jeszcze zyje wczorajszym meczem ;p

0

Ja sie Boje ze Pep bedzie Chcial za wszelka Cena sciagnac Garetha Bala .DObry jest ale nie na 40 mln :p wtedy mozemy sie pozegnac z klasowym Obronca i napastnikiem ;p

0

Kamilo0066-zobacz ile glupich bramek puscil Valdes a potem pogadamy :>

0

Osobiscie wolbym hulka niz neymara bo mamy zbyt niska druzyne :p neymar dobry technicznie ale strasznie niski i chudy ^^ a Hulk ma praktycznie wszystko ;p

0

no ja mam nadzieje ze on sie nadwyrezy ^^ bo bez wzmocnien niestety nie damy rady :>

0

JutroIV, ja mam nadzieje ze ty opuscisz szybciej te strone i cala barcelone :*

0

My tak mowimy o transferach a pieniadze na to skad wezmiemy nasz budżet to 50 mln mysle ze za Thiago SIlve bedzie trzeba zaplacic ze 30 mln /Hummels 25 mln .Napastnik Hulk 40 mln chociaz ma ta gigantyczna klauzule /Falcao 40 mln Cavani 40 mln Neymar 40 mln Jordi Alba 12 mln a my na sprzedasz kogo mamy? Keite?

0

Szczesny napewno lepszy od Valdesa ^^

0

Kibicbarcy678 Marvin Martin to Ofensywny pomocnik :> Valdes leci na zbity..... Srodek Oborny Hummels lub Silva Atak Hulk Falcao Cavani Lub Neymar

0

Kamilao0066 Akurat Valdes jest slaby i to trzeba przyznac mowiac o tym otwarcie jak on byl przez 3 sezony najmocniejszym punktem druzyny to ja Co roku pucuje buty Krystynie chociaz go nie nawidze . prawda jest taka ze w tym sezonie zawodzila skutecznosc . Pep pewnie odejdzie chociaz tego nie chce ale jest juz ma odejsc to zapewne przyjdzie Bielsa wiec nie ma nad czym plakac

0

Spokojnie na sezon 2013 zdobedziemy Lm i na 2014 ja obronimy ^^

0

Pep Jest wielkim trenerem ale wiecznie pośladków w Barcelonie trzymal nie bedzie :>

0

To jest proste jak ........ Jak nie Pep to Bielsa ^^

0

Bielsa napewno dalby sobie rade :) pozatym zrobil by z Alexisa jeszcze skuteczniejszego gracza :)

0

Nudzi mnie juz ta cala saga czy pep zostanie czy nie jesli nie to Witamy Marcelo Bielse

0

Pozbieraj sie szybko:* :) w nastepnym sezonie bedziesz mial obok siebie Thiago Silve lub Matsa Hummelsa :)

0

Brakuje mi Ronaldinho jego strzalów z dystansu i wolnych :)

0

Na nastepny sezon sa 3 zmiany potrzebne :.>
Solidny Bramkarz
Napastnik
i Dobrze grajacy glowa obronca :)
Ale bramkarz najbardziej potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?