viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliscie Alexis wszedl na 15 minut i jak Zamiatal calym Realem ? nie kumam co Pep zrobil wystawiajac taki squad :> przyszle trensfery musza byc mocne i gracze musza miec technike szybkosc i wzrosc . Gareth Bale i Hulk :>
0
Nie zrozumiem składu i taktyki jaka podjoł pep na dzisiejszy mecz . jak mozna bylo nie wystawic Pique na mecz z realem? gralismy dobrze trzeba powiedziec,ale brak w pierwszej jedenastce piqe i alexisa byl nietrafny ? Acha na Obrone potrzeba nam wysokich wiec Transfer Jordiego Alby odpada :> Doparniemy Madryt w Finale Lm :>
0
Bez Paniki :> kto ogladal mecz widzial co sie dzialo .Barca grala dobry mecz brakowalo nam tylko szczescia ,chlopaki byli dzis przytloczeni pechem ,brakiem szczescia :> Na Camp Nou szczescie bedzie po naszej stronie :>
0
W tym sezonie będzie potrójna korona ,ale wracając do wczorajszego meczu nigdy nie przekonam sie do taktyki 3-4-3 jak dla mnie ona sie nie sprawdza barca powinna grac ciagle 4-3-3 . Pozdro :>
0
Prawdziwy Kibic wierzy od początku do końca Vamos :>
0
Jesli Barca bedzie grala caly czas tak jak gra teraz ,czyli zespołowo i do tego wszyscy offensywni gracze beda wracac po pilke tak jak nasz skrzydlowy to jestem spokojny i nawet wiem w ktorej gablocie bedzie stal puchar :>
0
Już to widze "placząca Krystyna " :>
0
NIe pozostaje nam nic innego tylko trzymac kciuki za Barce . Ale I tak napewno damy rade !
0
A ja daje sobie rękę u..... ze Atletico urwie punkty Realowi ^^
0
No to Mamy mistrzostwo :> Atletico tez im punkty zabierze ^^ Potem my ich klepniemy na Camp Nou i Mistrzostwo dla Barcy ^^ .Prawdziwy Kibic wierzy do konca !
0
Prawdziwy Kibic wierzy do końca ! Vamos
0
Powiem tyle Prawdziwy Kibic wierzy do końca !Veb.A Ci którzy juz nie wierzyli i nie wierza za przeproszeniem kij wam w ok :]
0
Leoo!!!! Atomowa Pchła nigdy nie zawodzi
0
Swietnie to wymyslili :)
0
OBy nie zlapal kontuzji bo prezetuje kosmiczna forme !
0
David powróci jeszcze silniejszy !! POWODZENIA DAVID
0
Liczby same mówią za siebie ,krótko i na temat Dziękuje
0
chodzilo mi o ta nowa ere mlodszych bo puyol bez watpienia byl najlepszy i zawsze bedzie
0
Dlamnie PiQue to na ta chwile najlepszy srodkowy obronca
0
Trafimy na Neapol Jestem tego pewny
0
Jak dlamnie najlepszy srodkowy obronca w europie a moze i w swiecie na ta chwile
0
dokladnie bylem zdziwiony ze masche niedostal ani 5 minut :P . Za kilkanascie minut powinna zostac dodana informacja "Anzhi Sklada offerte za barcelonskiego asa dotyczy Davida .V" wiec bedzie o czym popisac
0
hehe dziena zapamiętam twoja lekcje :)
0
czego by tu niespiac to jasno trzeba stwierdzic ze zawodnicy barcy uzupelniaja sie na każdej pozycji :)
0
Przepraszam (Meczy)
0
Oglądalem kilka meczow w jego wykonaniu i naprawde gra bardzo dobrze . ale Barca i tak niebedzie chciala go wykupic przynajmniej teraz
0
zgadzam sie z tym Puyol pokazal klase sama w sobie :)
0
Barty Na pierwszym meczu barcelony byle kiedy mialem 7 lat cala moja rodzina kibicuje barcelonie (no tylko brat jest za Realem ale to chyba po innym ojcu) dlamnie Masche potrafi grac spokojnie w srodku pola a zarazem lepiej graj w defensywie od Sergio . Udowodnil juz w liverpoolu a wczesniej w West Ham-ie ze gra w srodku pola rozgrywanie pilki nie jest mu obce . Szanuje twoja wypowiedz ,ale kazdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam Kibiców BARCY VAMOS
0
I rozpędzona lokomotywa pogubila kulka :P
0
Opcja rozwiązania kontraktu jak dla mnie bardzo dobra . jestem ciekaw czy znalazłby sobie jakis inny klub w którym grał by regularnie na poziomie europejskim. VeB