0

Jedno jest pewne zmienmy wreszcie tego bramkarza bo to juz sie nudne robi

0

Plakac mi sie chcialo ,ale nie ma co rozpaczac 4 lata pod rząd mielismy mistrza hiszpani gralismy w finalach i pol finalach ligi mistrzów . Kazda Seria sie konczy na sezon nastepny trzeba nam wzmocnien w Bramce napasci i Obronie :) Sezonowcy wy...... Visca :)

0

Zawsze z Barca ale Keicie juz podziekujemy Adriano ,Valdes tez leca na zbity ryj a Co z Pepem pewnie odejdzie a to moze i dobrze bo juz sie wypalil :) Nie nawidye taktyki 3:4:3 Braca nie potrafi nia gra na nastepny sezon musimy miec Snajpera Obronce Bramkarza i niewiadomo Co z Trenerem :) Vamos

0

Pozytywne myslenie to juz polowa sukcesu . Idziemy po zwyciestwo !

0

Najlepszy transfer Pepa .Waleczny w obrodnie i skuteczny w ataku nic wiecej mowic nie trzeba

0

Kur... wreszcie ! Gerradr w pierwszym skladzie idziemy po Final !

0

Cala Katalonia wyjdzie we wtorek na mecz z Chelsea zmotywowana! Idziemy po Final !

0

Hulk 40 mln Hummels 25 mln i puchar mistrzowski spowrotem w naszej gablocie ^^

0

Zamiast Neymara proponuje Hulka na szpice :> Moze ma troche mnie techniki ale posiada mocny strzal drybling i gre cialem :)

0

Pep Moze dobral zle taktyke na mecz z Realem ale zobaczycie ze na mecz Z Chelsea wyjdzie normalny sklad i beda latali po boisku jak pojeb.... bo wiedzia ze moga zrobic to czego zadna inna druzyna nie zrobila :> Pep nie przejmuj sie krytyka wiele dla nas zrobiles dzieki !

0

Chciałbym zeby skonczyla sie ta ostra wymiana po miedzy kibicami Realu Jak i Barcelony .Królewscy Gratulacje :> Cieszcie sie Mistrzem poki mozecie :) VeB!

0

Jestem pewien ze Barca na nastepny sezon kupi Klasowego Napastnika jak i Obronce ,bedzie chciala Odebrac Królewskim tytuł Mistrza Co im sie pewnie Uda Trzeba wierzyc Dalej w Barce .Przeczytalem tu piekne slowa od jakiegos uzytkownika juz nie pamietam jakiego "Dumny po zwyciestwie Wierny po porażce " i tego trzeba sie trzymac . Pozdro Fanatycy ^^

0

W meczu z Realem najgorzej zagral niestety Victor i niema Co ukrywac ;p

0

Prawdziwi Kibice ! Dumny ze Zwyciestwa Wierny po porażce

0

Qier, alves Pique mascherano puyol,Sergio Xavi Iniesta ,Alexis Messi Pedro :>

0

Liga przegrana ciagle nie da sie wygrywac .Zostaje nam Liga mistrzow ktora zdobedziemy :> Udowodnimy ze jestesmy najlepsza drużyna

0

To tylko moje zdanie ale ja sadze ze Alexis wszedl na boisko na ostatnie 20 minut i byl naszym najlepszym graczem .Walczyl w obronie, strzelil gola ,i wykonal kilka zwodów. Messi tez dobrze ale czegos poprostu zabraklo.Gratulacje dla Realu :> Vamos

0

Sergio zagrac dobry mecz to znaczy strzelic bramke :> Liga mistrzow jest nasza Vamos

0

Podzielam zdanie "christo" Thiago za duzo strat jeszcze nie ten poziom ,moze za 2 3 lata cos ogarnie

0

Alexis Zagral 15 minut i Co robilz Realem? pomyslcie co by bylo jak grałby od poczatku albo od 45 minuty :> .Ale coz kazda seria sie kiedys konczy :> Lige mistrzow i tak wygramy

0

I zawsze go brakuje bo niema kto wygral glowy Mascherano jest dobry ale moze jedynie przeciwnikow za jaja lapac bo glowy nie wygra .A na Real powinnismy grac wysokimi :

0

Akurat Ostatnie mecze Pique gral na wysokim poziomie :>

0

Daje Sobie Reke upier... "przepraszam za wulgaryzm " ze Barca pokaze we Wtorek ze to byl tylko wypadek przy pracy i wygra z Londyńczykami .A potem Wygra Final z Bayernem :>

0

Real ma wysokich dobrze grajacych w powietrzu wiec Pique by sie tam przydal. Oby nie mial konfliktu z Pepem .swoja droga Ciekawe czy Pep Odejdzie jesli tak to zapraszam Marcelo Bielse :>

0

Spokojnie Odpoczątku celowalismy w Lige mistrzow :> Udowodnimy ze jestesmy najlepsza drużyna . ALe skłąd na Niebieskich nie moze byc inny niz . Bramka Valdes (bo niema wyboru ^^) oborna Carles Pique Mascherano Dani . Pomoc Sergio Xavi Iniesta .Atak Alexis Messi Pedro :>

0

Co prawda wszystkiego zmienic nie mozna ale Obrone i Atak pod względem centymetrów trzeba . Gareth Bale i Hulk lub Falcao idealnie by tam pasowali .No i dawac szanse mlodemu Gk z Rezerw :>

0

Z tego co slyszalem mielismy sciagnac na bramke mlodego Andrade ,mlody skoczny i z refleksem .A Valdes nie jest wcale dobry prawda jest taka ze kiedy gra Piqe i Carles obok siebie to wszystko czyszcza i niema co robic :> Andrada by sie przydal widze w nim spory potencjał .Mozna tez dawac szanse naszemu mlodemu z Rezerw :> Pozdro Panowie i Panie Liga Mistrzow jest nasza

0

Mozecie nazwac mnie "Idiota" ale ja mysle ze musimy kupic bramkarza :> Victor na barcelone jest za slaby . Moja opinia nie musicie sie zgadzaac :>

0

W naszym składzie brakuje centymetrów taka jest prawda ,szczegolnie w obronie :> Na leva Garetha Bale -szybki wysoki dobrze wyszkolony technicznie :> i gral jako obronca wiec wie co robic :> a na Napaść Hulka lub Neymara chociaz do Neymara nie jestem przekonany :P

0

Wazne ze przegrywamy z Honorem :> Kocham Barce ! Zemscimy sie w Finale Ligi mistrzow :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?