0

Kontuzje to jedyny problem alexisa ale to swiadczy o tym ile serca wklada w nasza gre i zostawia na boisku

0

Pichichi jest nasze ^^

0

Swietny Drybling,gra defensywna /offensywna ,gra bez pilki i dosc dobrze gra glowa :> 20 goli na nastepny sezon powinien strzelic ;p

0

Poziom bedziemy prezentowac wysoki ale nie wiem czy ten najlepszy ;p

0

Wczorajszy mecz pokazal jak wspaniale gra w defensywie :> .Nie odpuszcza ani jednej pilki ,a nie zapominajmy ze to napastnik ^^

0

Bedzie znakomitym zmiennikiem

0

Super mecz.wracamy do swietnej formy , Messi bedzie pichichi ,Alexis Swietny mecz ile ten chlopak robi w defensywie ! Pedro wreszcie sie obudzil,Affelay Wraca ^^ zreszta cala druzyna grala swietnie

0

Wazne ze jest wysoki czego barcelonie i Albie brakuje

0

Akurat Bale jest lepszym zawodnikiem niz Jordi alba i to nie podlega dyskusji, tylko skad wziąsc na niego pieniadze ?

0

Oj to by bylo wzmocnienie

0

Nareszcie juz dawno powinien odejsc

0

Leo dzis zaliczy Hat tricka :>

0

Napewno nie Neymar ! Kolejnego karła w Barcelonie nie trzeba

0

Napasc -Hulk
Obrona -Silva ,Hummels,Sakho

0

Napewno nie Neymar po co nam laleczka?

0

"forme"

0

Fontas ma dobre warunki fizyczne gdyby zlapal jakas niewiarygodna byloby super .Szkoda marnowac jego gabarytów musi wziasc sie chlopak do pracy

0

Widac po nim ze jest zdołowany ,zreszta nie dziwie mu sie ale coz zycie bywa brutalne

0

Otamendi kto wie jak ogladalem mecze Porto,Argentyny radzil sobie dobrze tlyko wlasnie jest problem ze za niski a nam trzeba cm-trów Xd:>

0

Wara od jego usług

0

A ja tam przyznam racje Kobiecie .Rami DObry ale nie jest w planach barcy z tego co wiem ;p

0

Dobrze gra w Obronie i swietnie w offensywie ;p

0

"Nas" ^^

0

Oby poprowadzil na po zwycięstwa

0

o Valdesie nic nie mowie bo i tak w tej bramce zostanie niestety ;p

0

A moze na Obrone Sakho ?

0

Bayern nie wypuści takie okazji z rąk maja final u siebie i go wygraja .Zreszta im sie należy

0

W naszej obronie brakuje cm-trów bolesna prawda :>

0

My mozemy tylko gdybac ^^ bo to nie my trzymamy kase na transfery kto wie kgo barca kupi ale jedno jest pewne Hulk na napasc i bez dyskusji :>

0

Chyba ze Martineza kupimy na obrone ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?