viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontuzje to jedyny problem alexisa ale to swiadczy o tym ile serca wklada w nasza gre i zostawia na boisku
0
Pichichi jest nasze ^^
0
Swietny Drybling,gra defensywna /offensywna ,gra bez pilki i dosc dobrze gra glowa :> 20 goli na nastepny sezon powinien strzelic ;p
0
Poziom bedziemy prezentowac wysoki ale nie wiem czy ten najlepszy ;p
0
Wczorajszy mecz pokazal jak wspaniale gra w defensywie :> .Nie odpuszcza ani jednej pilki ,a nie zapominajmy ze to napastnik ^^
0
Bedzie znakomitym zmiennikiem
0
Super mecz.wracamy do swietnej formy , Messi bedzie pichichi ,Alexis Swietny mecz ile ten chlopak robi w defensywie ! Pedro wreszcie sie obudzil,Affelay Wraca ^^ zreszta cala druzyna grala swietnie
0
Wazne ze jest wysoki czego barcelonie i Albie brakuje
0
Akurat Bale jest lepszym zawodnikiem niz Jordi alba i to nie podlega dyskusji, tylko skad wziąsc na niego pieniadze ?
0
Oj to by bylo wzmocnienie
0
Nareszcie juz dawno powinien odejsc
0
Leo dzis zaliczy Hat tricka :>
0
Napewno nie Neymar ! Kolejnego karła w Barcelonie nie trzeba
0
Napasc -Hulk
Obrona -Silva ,Hummels,Sakho
0
Napewno nie Neymar po co nam laleczka?
0
"forme"
0
Fontas ma dobre warunki fizyczne gdyby zlapal jakas niewiarygodna byloby super .Szkoda marnowac jego gabarytów musi wziasc sie chlopak do pracy
0
Widac po nim ze jest zdołowany ,zreszta nie dziwie mu sie ale coz zycie bywa brutalne
0
Otamendi kto wie jak ogladalem mecze Porto,Argentyny radzil sobie dobrze tlyko wlasnie jest problem ze za niski a nam trzeba cm-trów Xd:>
0
Wara od jego usług
0
A ja tam przyznam racje Kobiecie .Rami DObry ale nie jest w planach barcy z tego co wiem ;p
0
Dobrze gra w Obronie i swietnie w offensywie ;p
0
"Nas" ^^
0
Oby poprowadzil na po zwycięstwa
0
o Valdesie nic nie mowie bo i tak w tej bramce zostanie niestety ;p
0
A moze na Obrone Sakho ?
0
Bayern nie wypuści takie okazji z rąk maja final u siebie i go wygraja .Zreszta im sie należy
0
W naszej obronie brakuje cm-trów bolesna prawda :>
0
My mozemy tylko gdybac ^^ bo to nie my trzymamy kase na transfery kto wie kgo barca kupi ale jedno jest pewne Hulk na napasc i bez dyskusji :>
0
Chyba ze Martineza kupimy na obrone ^^