viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie widze w tym problemu :) Alexis jak dla mnie powinien byc zastąpiony przez Afellaya a Puyol z Masche na srodek obrony :)
0
Dobra panowie mamy wspolna milosc wiec musimy sie szanowac :)
Jedna milosc jedna krew w naszych sercach barca jest :*
0
Gaspar zrobil pierwszy krok Robsson zbij z nim piąteczke i kochajcie sie jak bracia ^^
0
Ludzie włączycie tryb "Ogarne sie " to jest forum o barcelonie jak chcecie sie po besztac to zmiencie miejsce akcji proponuje gadu gadu :)
0
Powiem tak jak moj swietej pamieci katecheta
Ludzie ile w was nienawisci ^^
0
Popieram michalka alexis daje nam duzo w offensywie a jeszcze wiecej w defensywie :)
0
Panowie Spokojnie zjednoczmy sily powinnismy walczyc z tymi w bialych trykotach a nie miedzy soba mamy wspólną milosc to cos znaczy ^^
0
Alexis Messi Villa tak bedzie pewnie zestawiony atak :) szkoda ze nie mamy w zespole kogos takiego kto potrafi uderzyc z dystansu :)
0
Królewski juz chyba wyszedł ciekawe czy drzwiami :)
0
Teraz kiedy Papa nie bedzie na lawce trenerskiej , Mouminek bedzie sie czesciej wypowiadał na temat Barcelony w samych dobrych slowach :)
0
AveCezar
Rozumiem Cie sam widzialbym SIlve u nas ale niestety nigdy do tego nie dojdzie :)
0
Nigdy nie wiadomo czy Silva dalby sobie rade w Barcelonie ale po tym co pokazuje na wloskich boiskach mysle ze tak ,ma to cos w sobie ten spokój nie wybija pilki na tak zwana afere stara sie wyprowadzic spokojnie pilke :)
0
Graczy z City raczej nie sciągniemy wiec Kun odpada SIlva także
0
Królewski94
Nie wyganiam Cie ale powinieneś juz isc :)
0
Królewski na lewo masz drzwi ,a jak niechesz wyjsc drzwiami to zamknij klape od laptopa albo wylacz komputer :)
0
On coś knuje bo sam od siebie taki mily nie jest:>
0
Kamilo0066
widac wlasnie kto wyglada na 12 lat "idz do Realu jak ci sie nie podoba"co to mialo byc? pozatym bronisz Valdesa bo to twoj idol to zrozumiale ale sam dobrze wiesz ze az taki dobry na Barcelone nie jest .Acha na pierwszym mecuz Barcelony byłem kiedy mialem 7 lat razem z Ojcem wiec nie podważaj mojego przywiązania do tych barw :)
0
Jak nie Dos Santos to mozna Masche przesunąc do pomocy i problem znika :)
0
Królewski dobrze ze powiedziales "zazwyczaj wypowiada sie o barcelonie z szacunkiem " Kiedy Real nie byl pewien mistrzostwa tak nie bylo :) Coz zazdrośc zżera
0
Jeszcze 3/4 lata moze pograc na wysokim poziomie nie ważne czy u nas czy w Milanie zycze mu powodzenia :)
0
FanRealu90
Pragne zauważyć ze to forum barcelony ^^
0
Tomo1989
zawsze mozna Masche przesunąć do pomocy :) albo mamy jeszcze dos santosa :)
0
Zawodnik dobry trzeba przyznac ale jesli ma sie okazje zeby miec Thiago silve to trzeba go poświęcić
0
Jestem Pewien ze Pepcio jeszcze do nas wróci :)
0
Co jak Co ale trzeba przyznac ze bez niego swiat byłby nudniejszy ^^
0
Niby taki z niego cham a czasem potrafi zachowac sie z klasa :)
0
Silver912 stracilibyśmy pozytecznego zawodnika przt stalych fragmentach ale kogo zyskamy ? Mistrza w grze glowa i pilkarza ktory swietnie wyprowadza pilke z wlasnego pola karnego :).Pique i Thiago Silva pomyslcie jak wygladały by nasze akcje budowane od wlasnej bramki :)
0
Yaya Ture mial to cos ten strzal z dystansu ,ale go juz niestety niema '[
0
Miec takiego obronce jak Thiago silva to byłoby cos ,mialem okazje ogladac mecz milanu na zywo i Thiago to naprawde solidna firma
0
jak to mowia keita stary ale jary :)