viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On zostaje bez dwóch zdan!
0
SPrzedawac go 9 mln piechota nie chodzi pozatym ten czlowiek ma jeden zwód na ktory nikt juz sie nie nabiera jest zbyt czytelny
0
Bartra zostaje Keite sprzedac póki dostaniemy za niego jakies pieniądze ,Fontasa sprzedac Cuence/Tello wyporzyczyc .Montoya to przyszlosc tego klubu zostaje ,Affelay zostaje trzeba dac mu szanse
0
Swietny zawodnik bardzo uniwersalny ale nie mozemy stracic Daniego !
0
Jak nie SIlva to Hummels Lub Sakho :> z Hummelsem bedzie jednak bardzo ciężko :> Sakho nie jest wcale drogi a solidny :). Wazme ze mamy kilka opcji Oby Barca wybrała te najlepsza :)
0
Swietny gol Kuby poki co mamy najladniejsza bramke Euro :).Polska drozyna zagrala swietny mecz .Solidna obrona i szybki kontratak,mysle ze z grupy wyjdziemy a raczej bedzie tak napewno:)
0
O tak Yaya to byl zawodnik :) mmmmmm :>Wielka szkoda ze juz go z nami niema :) Jak dla mnie najlepszy defensywny pomocnik :)
0
Napewno nie David Luiz on gra swietnie w offensywie ale niestety bronic nie potrafi.Jak kogos brac z tej trójki to tylko Dede
0
Neymar pokazuje klase naprawde :) tylko ze w lidze brazylijskiej z przeciętniakami . :)
0
Co tu duzo mowic :) Maszyna !
0
Oglądalem mecz brazyli z Argentyna i jak dla mnie Neymar byl malo widoczny ,zreszta on jest widoczny tylko w meczach ze slabym przeciwnkiem. Jest nam nie potrzebny poza tym bardzo duzo kosztuje ;p wiec bylaby to strata pieniedzy :) Moje zdanie Pozdro
0
Swietny mecz Chorwatów :> Bardzo Dobry mecz Iniesty Chyba jedyny wyróżniający sie pilkarz hiszpani .Bardzo Slabo Jordi Albo ktory ma zostac naszym pilkarzem oby to byla jednorazowa wpadka ;p
0
Jakos nie widze go w stroju Barcy ani nawet nie czuje ;p
0
Prawda ze Messi jest lepszy ale bez przesady nie 10 x ^^ :>
0
Bramka Przemek Tytoń
Prawa Obrona Lukasz Piszczek
Lewa Obrona Boenish (slabo przygotowany ale lepszy od wawrzyniaka)
Srodek Obrony Wasilewski ,Perquis
Defensywni pomocnicy Murawski Dudka
Prawa Pomoc Blaszczykowski
Lewa pomoc Grosik
Ofensywny Obraniak ( i dac szanse Wolskiemu )
Napastnik niema złudzeń Lewandowski
Moj sklad na to by dokopac Ruskim :)
0
Jak Kupywac Napastnika to tylko jego :) to bedzie nowy Villa :)
0
No cóż czekamy na 12 czerwca trzeba wierzyc i trzymac kciuki .Wiele bedzie zależało od Przemka Tytonia Ruscy graja bardzo offensywnie i dzieki temu maja luki w obronie Kuba musi to wykorzystać licze na to ze wyjdzie Grosik za Rybusa i tez szarpnie . Obrona Rusków ma srednia cos kolo 30 lat wiec nie maja juz takiego Powera za to nadrabiaja doświadczeniem .Kazdy Polak wierzy do konca i tak musi byc :) wygramy z ruskimi nie tylko na trybunach ale i w meczu :) POzdro
0
Wezmy pod uwage to ze Polacy z Dobrym przeciwnikiem graja bardzo dobrze i to wlasnie bedzie Rosja trzeba wierzyc w Reprezentacje ,Przemek Tyton pokaze klase :
0
w 70 minucie powinien wejsc grosicki i Wolski .Grosik dysponuje szybkoscia zas wolski ma to cos potrafi zagrac dokladna pilke . Zobaczymy czy Franek Smuda czyni Cuda ^^
0
Nie chodzi o karnego szczesny nie mial wyjscia musial to zrobic .ale pierwsza bramka jest jego :) taka jest wlasnie prawda
0
Mowilem ze szczesny nie wytrzyma presji na Euro :> W Bramce powinien stac Artur Boruc ,mamy szczescie ze karnego obronil tyton i to on wlasnie powinien bronic do konca euro :).Pierwsza polowa byla znakomita w naszym wykonaniu zaś w drugiej czesci gry cos zgaslo .Wierze z wygramy z Rosja i wyjdziemy z grupy .Pelna moblizacja!
0
Mam prośbe do wladz klubu Fc Barcelony :> Sciagnijmy mlodego Argentynczyka Andrade na bramke ! :>:***
0
Jeszcze sciagnijmy Thiago Silve i bedzie zajebiscie :> bo o bramkarza nie oplaca sie prosic ;p
0
Puyol byl najlepszym Obronca na swiecie :) ale niestety wiek robi swoje co nie zmienia faktu z ty ze gra na wysokim poziomie . zgadzam sie z tym ze Thiago Silva jest obecnie najlepszym srodkowym obronca :)
0
No tak ale jak Kupi to niedrogiego :0 Kasa na Thiago jest wiec trzytba go sciagnąc .wreszcie nie bedzie brakowało cm-trów w naszym polu karnym :)
0
Thiago Silva i Gerrard Pique idealny srodek obrony :) Musimy go sprowadzic :) szczegolnie teraz kiedy Tito nie będzie kupywał napastnika :)
0
Najlepszy Obrońca Premier League , ale musimy byc realistami City go nie sprzeda :>
0
Solidny obronca,najlepszy obronca premier league . Musimy byc jednak realistami City nam go nie sprzeda :>
0
Bale tak alba nie :>
0
Ważne ze maja nasze barwy ,stroje nie graja ale ludzia sie podobac moga :)