0

Brawo dla pana Valdesa :)

0

W Polsce tez jestes kochany.

0

Neuer ;p

0

Jesli miałbym wybrac jakiegos bramkarza ktory mialby zastapic Valdesa bylby to Joe Hart lub Manuel Nouer tylko ze na nich tez potrzebne sa pieniadze .
Joe Hart wyceniany na 23.5mln funtów
Manuel Nouer 25mln funtów . To tylko marzenia , Nie moge doczekac dnia kiedy w bramce blaugrany zobacze kalsowego bramkarza takiego na jakiego ten klub zasluguje.

0

Swietny bramkarz przydal by sie barcelonie zeby Valdesa posadzic na lawke.

0

Andres Iniesta -klasa sama w sobie:).

0

Hmmm Neymar ..... dobry pilkarz ale napewno nie za 40/50 mln euro ^^ pozatym nie sprawdzony ktos kto interesuje sie pilka nozna chociaz troszke wie ze liga brazylijska jest liga przecietna wiec Neymar moze sobie pozwolic na przechodzenie calego boiska z pilka przy nodze , Kuba Blaszczykowski w lizde brazylijskiej robil by to samo. Jak kupywalismy ROnaldinho to byl sprawdzony w lidze francuskiej , moze to nie liga Angielska ale jakis poziom ma. Nie ma i nie bedzie pilkarza z Brazyli pokroju ROnaldinho , Magik i poeta footballu jest tylko jeden i radze to sobie zapamietac.

0

Jesli barcelona ma wydawac za niego 40/50 mln euro , to ja marze o tym zeby go tu nie bylo .:>

Ps. śmialo mozna minusowac ^^.

0

Popieram kolege '10Ronaldinho10" lepiej kupic Sprawdzonego Falcao niz Marionetke Neymara :>.

0

Nie byłoby problemu gdybysmy nie sprzedali najlepszego defensywnego pomocnika na swiecie "Yaya Toure", nigdy nie zrozumiem jak mozna bylo go sprzedac ale coz ja nie kieruje statusem transferowym :)P>

0

Bardzo dobry wystep czeka go swietlana przyszlosc :).

0

Swietny mecz dalismy rade mimo problemów kadrowych w obronie , pierwsza bramka dla Realu na konto Victora Valdesa krótki slupeczek zawsze musi byc pilnowany przez bramkarza ale obronil tez kilka fajnych akcji wiec wystep udany gratulacje!.

0

Brawo Leo :> dobry mecz :) trzeba cieszyc sie z remisu bo mielismy spore problemy kadrowe w obronie i dalej mamy :) .

0

Niby to Ronaldo najlepiej uderza z wolnego ^^ zobaczcie ile razy zrobil to juz Leo i to bez zadnej dziwacznej pozy.

0

duch toma joad
Każdemu może przydarzyć się błąd ,ale jak tak Cie to boli to wybacz. :>

0

Karny był ewidętny tylko slepy bo go nie podyktowal no i hejt z Madrytu oczywiscie,pozatym wszyscy komentatorzy byli zgodni ze karny sie należal ,ale jak na nasze problemy kadrowe trzeba cieszyc sie z remisu :)

0

Pan Valdes to niech sie lepiej skupi bo jak narazie mysli o niebieskich migdalach.

0

Popieram wypowiedz uzytkownika "misiasty7"



Sprawiedliwosc musi byc .

0

To zle Pan mysli .

0

Zgadzam sie w 100% z oceniami za mecz z beinfiką ,teraz pozostaje czekac na wielki spektakl mam nadzieje ze zawodnicy zostawia cale serce na boisku. Dalej Barca!

0

Wygramy wygramy wygramy ! Real Pokonamy!.

0

to jest zajebista ekipa po prostu jeden wielki zgrany kolektyw.

0

Jego reka wyglądała strasznie , Carles powodzenia wracaj jak najszybciej!

0

Wiedzialem ze sie przelamie :> TO jest swietny zawodnik a kto tego nie widzi to po prostu jest slepy.

0

Jesli Pinto odejdzie bedzie trzeba sprowadzic argentynczka Andrade.

0

czas przelamac te zlą passę , we wtorek bedzie inaczej.

0

Niepokoi mnie to ze gdzisj zagubił swoj drybling pamietacie co robil z "Marcelo" w GD rok wczesniej? gdzie to wszystko sie podzialo .Zostala walecznosc,pracowitosc ale zapodzial sie magiczny drybling, trzeba go wspierac wkoncu sie przelamie Pedro tez mial slabszy okres ale to ju za nim z Alexisem bedzie podobnie musimy trzymac kciuki! Do przodu Alex!

0

Spokojnie za chwile sie przelamie :) jestem tego pewien .

0

Nie wierze w to co widze !!! Alexis tylko 6,5? gral swietny mecz no ale coz chyba nie ogladamy tych samych spotkan . Wazne ze wraca do formy :)

0

bog jest tylko jeden nosi nazwe "ROnaldinho"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?