viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo dla pana Valdesa :)
0
W Polsce tez jestes kochany.
0
Neuer ;p
0
Jesli miałbym wybrac jakiegos bramkarza ktory mialby zastapic Valdesa bylby to Joe Hart lub Manuel Nouer tylko ze na nich tez potrzebne sa pieniadze .
Joe Hart wyceniany na 23.5mln funtów
Manuel Nouer 25mln funtów . To tylko marzenia , Nie moge doczekac dnia kiedy w bramce blaugrany zobacze kalsowego bramkarza takiego na jakiego ten klub zasluguje.
0
Swietny bramkarz przydal by sie barcelonie zeby Valdesa posadzic na lawke.
0
Andres Iniesta -klasa sama w sobie:).
0
Hmmm Neymar ..... dobry pilkarz ale napewno nie za 40/50 mln euro ^^ pozatym nie sprawdzony ktos kto interesuje sie pilka nozna chociaz troszke wie ze liga brazylijska jest liga przecietna wiec Neymar moze sobie pozwolic na przechodzenie calego boiska z pilka przy nodze , Kuba Blaszczykowski w lizde brazylijskiej robil by to samo. Jak kupywalismy ROnaldinho to byl sprawdzony w lidze francuskiej , moze to nie liga Angielska ale jakis poziom ma. Nie ma i nie bedzie pilkarza z Brazyli pokroju ROnaldinho , Magik i poeta footballu jest tylko jeden i radze to sobie zapamietac.
0
Jesli barcelona ma wydawac za niego 40/50 mln euro , to ja marze o tym zeby go tu nie bylo .:>
Ps. śmialo mozna minusowac ^^.
0
Popieram kolege '10Ronaldinho10" lepiej kupic Sprawdzonego Falcao niz Marionetke Neymara :>.
0
Nie byłoby problemu gdybysmy nie sprzedali najlepszego defensywnego pomocnika na swiecie "Yaya Toure", nigdy nie zrozumiem jak mozna bylo go sprzedac ale coz ja nie kieruje statusem transferowym :)P>
0
Bardzo dobry wystep czeka go swietlana przyszlosc :).
0
Swietny mecz dalismy rade mimo problemów kadrowych w obronie , pierwsza bramka dla Realu na konto Victora Valdesa krótki slupeczek zawsze musi byc pilnowany przez bramkarza ale obronil tez kilka fajnych akcji wiec wystep udany gratulacje!.
0
Brawo Leo :> dobry mecz :) trzeba cieszyc sie z remisu bo mielismy spore problemy kadrowe w obronie i dalej mamy :) .
0
Niby to Ronaldo najlepiej uderza z wolnego ^^ zobaczcie ile razy zrobil to juz Leo i to bez zadnej dziwacznej pozy.
0
duch toma joad
Każdemu może przydarzyć się błąd ,ale jak tak Cie to boli to wybacz. :>
0
Karny był ewidętny tylko slepy bo go nie podyktowal no i hejt z Madrytu oczywiscie,pozatym wszyscy komentatorzy byli zgodni ze karny sie należal ,ale jak na nasze problemy kadrowe trzeba cieszyc sie z remisu :)
0
Pan Valdes to niech sie lepiej skupi bo jak narazie mysli o niebieskich migdalach.
0
Popieram wypowiedz uzytkownika "misiasty7"
Sprawiedliwosc musi byc .
0
To zle Pan mysli .
0
Zgadzam sie w 100% z oceniami za mecz z beinfiką ,teraz pozostaje czekac na wielki spektakl mam nadzieje ze zawodnicy zostawia cale serce na boisku. Dalej Barca!
0
Wygramy wygramy wygramy ! Real Pokonamy!.
0
to jest zajebista ekipa po prostu jeden wielki zgrany kolektyw.
0
Jego reka wyglądała strasznie , Carles powodzenia wracaj jak najszybciej!
0
Wiedzialem ze sie przelamie :> TO jest swietny zawodnik a kto tego nie widzi to po prostu jest slepy.
0
Jesli Pinto odejdzie bedzie trzeba sprowadzic argentynczka Andrade.
0
czas przelamac te zlą passę , we wtorek bedzie inaczej.
0
Niepokoi mnie to ze gdzisj zagubił swoj drybling pamietacie co robil z "Marcelo" w GD rok wczesniej? gdzie to wszystko sie podzialo .Zostala walecznosc,pracowitosc ale zapodzial sie magiczny drybling, trzeba go wspierac wkoncu sie przelamie Pedro tez mial slabszy okres ale to ju za nim z Alexisem bedzie podobnie musimy trzymac kciuki! Do przodu Alex!
0
Spokojnie za chwile sie przelamie :) jestem tego pewien .
0
Nie wierze w to co widze !!! Alexis tylko 6,5? gral swietny mecz no ale coz chyba nie ogladamy tych samych spotkan . Wazne ze wraca do formy :)
0
bog jest tylko jeden nosi nazwe "ROnaldinho"