0

Zawsze pisałem że, Valdes to nie bramkarz na Barcelone i zdania nie zmienie ,ale trzeba przyznać ,że ostatnio gra na wysokim poziomie i oby tak dalej.

0

No to mamy zawodnika meczu ^^ Don Andres :)

0

No cóż trzeba jutro wygrać nie ważne ile ale trzeba zdobyć 3 pkt.Trzymajcie Kciuki i dobranoc wszystkim

0

haha popłakałem sie ze smiechu kementarz na stronce Realu "Guardiola do Realu zwolnic Mou!!"

0

Trochę dziwie się Realowi tyle się namęczył żeby odebrać nam tytuł i tak szybko go oddaje :>?

0

0

Jak ja kocham tę chwilę ,kiedy moge wejsc na strone internetową Madryckiego Realu i popatrzec na te komenty kibiców w stylu " no Real kompletnie bez pomyslu ,nie wiem co sie z nami dzieje i z Cristiano".Coś pieknego

0

Komentator tego meczu wymiatał ,pod koniec meczu strzela Ronaldo i "śliwki rozpaczliwki"

0

Faktycznie dlugo Real Cieszyl sie z mistrzostwa ,byl tytul i nie ma tytulu.

0

Tego sie nie zapomina ,Roni magik i poeta footballu :)

0

Kontrakt bez dwóch zdań :)

0

Co drugi news jest o Neymarze ,to sie robi juz troche frustrujące .

0

Aż łza sie w oku kręci ,bardzo smutna historia brawo Abi.

0

Lukasz Piszczek potwierdza Fakt ze jest jedyn z najlepszych bocznych obronców na swiecie ,o ile nie najlepszym bo nasz Dani Alves praktycznie nieistnieje.

0

mowimy tak o Lewym ze praktycznie jego sa 2 bramki ,a to co Piszczek robi z Ronaldo to sie w glowie nie miesci :)

0

Macie jakas dobra transmisje bo mi sie zacina. z gory dziekuje

0

Ronaldo wgl gra:>?

0

hahah

0

hahaha ..... Ciekawe Co powiedzia teraz hejty z madrytu :> przegrana w dortmundzie to byl przypadek haha:>??? nikt nie stawial na Dortmund a tu prosze :).


Ps Co piszczek robic z Ronaldo to sie w glowie nie miesci :)

0

Mi sie podoba jest zajebista!

0

Najlepszy defensywny pomocnik :)

0

Tak nie było

0

A niech mi jakis hejt z Madrytu powie ze Barcelonie pomaga sedzia ^^

0

Leo chyba za duzo czasu spedzil na porodowce :)

0

czy wy zawsze musicie mowic o nieskutecznosci Alexisa -_-?

0

haha szybka odpowiedz

0

i tu macie odpowiedz czemu my nie mozemy grac 3 obroncami :)

0

Adriano sie rozstrzelal

0

no musze teraz pochwalic Valdesa

0

Wszystkiego dobrego Leo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?