viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze pisałem że, Valdes to nie bramkarz na Barcelone i zdania nie zmienie ,ale trzeba przyznać ,że ostatnio gra na wysokim poziomie i oby tak dalej.
0
No to mamy zawodnika meczu ^^ Don Andres :)
0
No cóż trzeba jutro wygrać nie ważne ile ale trzeba zdobyć 3 pkt.Trzymajcie Kciuki i dobranoc wszystkim
0
haha popłakałem sie ze smiechu kementarz na stronce Realu "Guardiola do Realu zwolnic Mou!!"
0
Trochę dziwie się Realowi tyle się namęczył żeby odebrać nam tytuł i tak szybko go oddaje :>?
0
KamilFCB12 tu masz bramke ;p
http://www.meczyki.pl/skroty/20871/betis_sevilla_real_madryt_10.html
0
Jak ja kocham tę chwilę ,kiedy moge wejsc na strone internetową Madryckiego Realu i popatrzec na te komenty kibiców w stylu " no Real kompletnie bez pomyslu ,nie wiem co sie z nami dzieje i z Cristiano".Coś pieknego
0
Komentator tego meczu wymiatał ,pod koniec meczu strzela Ronaldo i "śliwki rozpaczliwki"
0
Faktycznie dlugo Real Cieszyl sie z mistrzostwa ,byl tytul i nie ma tytulu.
0
Tego sie nie zapomina ,Roni magik i poeta footballu :)
0
Kontrakt bez dwóch zdań :)
0
Co drugi news jest o Neymarze ,to sie robi juz troche frustrujące .
0
Aż łza sie w oku kręci ,bardzo smutna historia brawo Abi.
0
Lukasz Piszczek potwierdza Fakt ze jest jedyn z najlepszych bocznych obronców na swiecie ,o ile nie najlepszym bo nasz Dani Alves praktycznie nieistnieje.
0
mowimy tak o Lewym ze praktycznie jego sa 2 bramki ,a to co Piszczek robi z Ronaldo to sie w glowie nie miesci :)
0
Macie jakas dobra transmisje bo mi sie zacina. z gory dziekuje
0
Ronaldo wgl gra:>?
0
hahah
0
hahaha ..... Ciekawe Co powiedzia teraz hejty z madrytu :> przegrana w dortmundzie to byl przypadek haha:>??? nikt nie stawial na Dortmund a tu prosze :).
Ps Co piszczek robic z Ronaldo to sie w glowie nie miesci :)
0
Mi sie podoba jest zajebista!
0
Najlepszy defensywny pomocnik :)
0
Tak nie było
0
A niech mi jakis hejt z Madrytu powie ze Barcelonie pomaga sedzia ^^
0
Leo chyba za duzo czasu spedzil na porodowce :)
0
czy wy zawsze musicie mowic o nieskutecznosci Alexisa -_-?
0
haha szybka odpowiedz
0
i tu macie odpowiedz czemu my nie mozemy grac 3 obroncami :)
0
Adriano sie rozstrzelal
0
no musze teraz pochwalic Valdesa
0
Wszystkiego dobrego Leo :)