viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Abi , caly czas do przodu.
0
Na ta Chwile najlepszy skrzydlowy i to od kilku meczy . Pierwsza polowa sezonu beznadziejna w jego wykonaniu za to druga to juz Alexis z czasow Udine. Szkoda tylko ze dla wiekszosci internetowych krytykow "Jak to powiedzial jeden z uzytkownikow" Villa Pedro Tello beda zajebisci a Alexis utrzyma przydomek patalacha ktory jest zupelnie nie uzasadniony.
0
Komentator oszalal po wejsciu Alexisa !
0
Kolejna asysta Alexisia . czy ktos ma jeszcze do niego jakis problem ? obecnie najlepszy szkrzydlowy dziekiuje dzowiedznia.
0
I co .... Alexis wchodzi i sieje postrach !!! ale czemu tak pozno!
0
Alexis :D tylko czemu tak pozno.
0
Trener Alexis czeka!
0
Destro
Alexis nigdy nie był super strzelcem wystarczy popatrzeć na jego statystki z pobytu we włoszech ,wiec Barcelona wiedziala kogo kupuje .Pierwszy sezon w naszych barwach był dla niego udany i tu nie ma zadnych watpliwosci 14 bramek w ldze calkiem dobrze jak na niego .Przypominam ze jego najlepszy sezon w Udine skonczyl z 10 golami na koncie . Drugi sezon zaczol zenujaco i mowie to ja jego fan , za to teraz sie rozkreca . Jego sila sa Asysty i z tego sie wywiazuje choc nie ukrywajmy moglo byc ich wiecej .Mowisz ze dobre wystepy zalicza przeciwko ogórka hmmm spoko moze i te "ogórki" walcza o byt w lidze , ale te ogorki postawily bardzo wymagajace warunki Realowi Madryt "tak temu Realowi Madryt ktory nas w ostatnio pozbawial trofeów i co nie ulegala watpliwosci gral po prostu lepiej od nas . Co do Pedro też zalicza slaby sezon dobrze ze strzela ważne bramki ,wiec jego tez bym do konca nie skresial
0
Ale mi go brakuje :< . Wieża z dryblingiem , potężnym strzałem silny fizycznie a do tego swietny w defensywie . Yaya zawsze na propsie!
0
Szkoda by była jeśli by odeszli . David to wiadomo klasa sama w sobie w trudnych momentach nas ratował jak to mówią "stary ale jary" . Co do Alexisia widac ze druga polowe sezonu ma bardzo dobra , oby pozostal w tej formie do konca , pierwsza czesc sam sobie zawalil , ale nie ma cos sie rozpisywac . W kazdym razie Wielka szkoda gdyby od nas odeszli.
0
Tylko sie cieszyc , ze mamy takich skrzydlowych.
0
Kolejnta polemika o Alexisie , ludzie tu powinno sie wspierac zawodnikow a nie ich krytykowac ! .Alexis zawalil sam sobie pierwsza czesc sezonu , teraz gra jak maszyna do asyst a takze potrafi strzelic bramke a Ci ktorzy mowia ze Saragossa to ogorki ktore ledwo walcza o utrzymanie radze zobaczyc mecz z Realem Madryt "tak tym Realem Madryt ktory ogrywal nas jak ogorki , mistrza kraju " . Tam Real mial wielkie problemy zeby przedostac sie w pole karne i strzelic bramke .
0
Allexis niggdy nie byl super strzelcem , ale asystowanie ma we krwi!
0
Alex jestes boski ! nie odchodz do tego juventusu !
0
Co jak Co Ale Piszczek Potrafi wylaczyc z gry ofensywnej C.Ronaldo co pokazywal juz nie raz. Ribery takze zbyt duzo chaosu po stronie Piszczka nie robi to samo Robben.
0
Tak czytając komentarze niżej zastanawiam się czemu człowiek jest minusowany skoro mowi prawde? Piszczek jest teraz jedynm z najlepszy bocznych obronców ,powinien byc zamiast Alvesa w 11 Fifa i taka jest prawda .Dani moze i byl swietnym obronca nawet i najlepszym , ale to juz stare czasu teraz Lahm i Piszczek sa na topie.
0
czekałęm na ten mecz i wreszcie sie doczekam ,trafilismy na ekipe ktora gra obecnie najlepsza piłke wiec kiedy sie z nimi nie zmierzyc jak w polfinale.
0
Prawda jest taka ze gralismy frajersko a Tito tym skladem i taktyka pokazal jakim jest trenerem .
0
Pan Vilanova wlasnie udowadnia jakim jest trenerem.
0
jestem zaskoczony by nie powiedziec zszokowany tym skladem .Co tu robi Pedro i Adriano ? mieli przerwe w grze i od tak wskakuja do skladu kosztem zawodnikow ktorzy znajdowali sie w dobrej dyspozycji Cos tu jest nie halo obysmy sobie w brode nie pluli po tym meczu.
0
czy kto tu ma jeszcze jakies ale do Alexisa>?
0
Ciekawe jaką nazwę nosi ta inna planeta.
0
Benzemaozil
Czy ta taki taka nie starczy na Real czy Bayern przekonasz sie niebawem bo wlasnie wychodzimy z dolka.
0
Football znow ma papieża i jest nim Barcelona , nie trzeba było do tego konklawe...
0
Ciekawe na kogo trafimy w piątek.
0
Pod każdym dzisiejszym "postem ,newsem" trzeba cos napisac chociażby ciagle powtarzające się Gratulacje chlopaki!
0
Wstrzymajmy swoje wszystkie nagatywne wypowiedzi "jesli takie byly" i cieszmy sie zwyciestwem .
0
To jest po prostu swietne , ile moze dac czlowiekowi szczescia widok ekipy grajacej w granatowo czerwonych trykotach . Magia!
0
Kolejna atomowa pchła w naszej ekipie .
0
VIlla musi grac na szpicy tam sie najlepiej sprawdza po bokach Leo i Alex na ta chwile :)