0

Brawo Abi , caly czas do przodu.

0

Na ta Chwile najlepszy skrzydlowy i to od kilku meczy . Pierwsza polowa sezonu beznadziejna w jego wykonaniu za to druga to juz Alexis z czasow Udine. Szkoda tylko ze dla wiekszosci internetowych krytykow "Jak to powiedzial jeden z uzytkownikow" Villa Pedro Tello beda zajebisci a Alexis utrzyma przydomek patalacha ktory jest zupelnie nie uzasadniony.

0

Komentator oszalal po wejsciu Alexisa !

0

Kolejna asysta Alexisia . czy ktos ma jeszcze do niego jakis problem ? obecnie najlepszy szkrzydlowy dziekiuje dzowiedznia.

0

I co .... Alexis wchodzi i sieje postrach !!! ale czemu tak pozno!

0

Alexis :D tylko czemu tak pozno.

0

Trener Alexis czeka!

0

Destro

Alexis nigdy nie był super strzelcem wystarczy popatrzeć na jego statystki z pobytu we włoszech ,wiec Barcelona wiedziala kogo kupuje .Pierwszy sezon w naszych barwach był dla niego udany i tu nie ma zadnych watpliwosci 14 bramek w ldze calkiem dobrze jak na niego .Przypominam ze jego najlepszy sezon w Udine skonczyl z 10 golami na koncie . Drugi sezon zaczol zenujaco i mowie to ja jego fan , za to teraz sie rozkreca . Jego sila sa Asysty i z tego sie wywiazuje choc nie ukrywajmy moglo byc ich wiecej .Mowisz ze dobre wystepy zalicza przeciwko ogórka hmmm spoko moze i te "ogórki" walcza o byt w lidze , ale te ogorki postawily bardzo wymagajace warunki Realowi Madryt "tak temu Realowi Madryt ktory nas w ostatnio pozbawial trofeów i co nie ulegala watpliwosci gral po prostu lepiej od nas . Co do Pedro też zalicza slaby sezon dobrze ze strzela ważne bramki ,wiec jego tez bym do konca nie skresial

0

Ale mi go brakuje :< . Wieża z dryblingiem , potężnym strzałem silny fizycznie a do tego swietny w defensywie . Yaya zawsze na propsie!

0

Szkoda by była jeśli by odeszli . David to wiadomo klasa sama w sobie w trudnych momentach nas ratował jak to mówią "stary ale jary" . Co do Alexisia widac ze druga polowe sezonu ma bardzo dobra , oby pozostal w tej formie do konca , pierwsza czesc sam sobie zawalil , ale nie ma cos sie rozpisywac . W kazdym razie Wielka szkoda gdyby od nas odeszli.

0

Tylko sie cieszyc , ze mamy takich skrzydlowych.

0

Kolejnta polemika o Alexisie , ludzie tu powinno sie wspierac zawodnikow a nie ich krytykowac ! .Alexis zawalil sam sobie pierwsza czesc sezonu , teraz gra jak maszyna do asyst a takze potrafi strzelic bramke a Ci ktorzy mowia ze Saragossa to ogorki ktore ledwo walcza o utrzymanie radze zobaczyc mecz z Realem Madryt "tak tym Realem Madryt ktory ogrywal nas jak ogorki , mistrza kraju " . Tam Real mial wielkie problemy zeby przedostac sie w pole karne i strzelic bramke .

0

Allexis niggdy nie byl super strzelcem , ale asystowanie ma we krwi!

0

Alex jestes boski ! nie odchodz do tego juventusu !

0

Co jak Co Ale Piszczek Potrafi wylaczyc z gry ofensywnej C.Ronaldo co pokazywal juz nie raz. Ribery takze zbyt duzo chaosu po stronie Piszczka nie robi to samo Robben.

0

Tak czytając komentarze niżej zastanawiam się czemu człowiek jest minusowany skoro mowi prawde? Piszczek jest teraz jedynm z najlepszy bocznych obronców ,powinien byc zamiast Alvesa w 11 Fifa i taka jest prawda .Dani moze i byl swietnym obronca nawet i najlepszym , ale to juz stare czasu teraz Lahm i Piszczek sa na topie.

0

czekałęm na ten mecz i wreszcie sie doczekam ,trafilismy na ekipe ktora gra obecnie najlepsza piłke wiec kiedy sie z nimi nie zmierzyc jak w polfinale.

0

Prawda jest taka ze gralismy frajersko a Tito tym skladem i taktyka pokazal jakim jest trenerem .

0

Pan Vilanova wlasnie udowadnia jakim jest trenerem.

0

jestem zaskoczony by nie powiedziec zszokowany tym skladem .Co tu robi Pedro i Adriano ? mieli przerwe w grze i od tak wskakuja do skladu kosztem zawodnikow ktorzy znajdowali sie w dobrej dyspozycji Cos tu jest nie halo obysmy sobie w brode nie pluli po tym meczu.

0

czy kto tu ma jeszcze jakies ale do Alexisa>?

0

Ciekawe jaką nazwę nosi ta inna planeta.

0

Benzemaozil
Czy ta taki taka nie starczy na Real czy Bayern przekonasz sie niebawem bo wlasnie wychodzimy z dolka.

0

Football znow ma papieża i jest nim Barcelona , nie trzeba było do tego konklawe...

0

Ciekawe na kogo trafimy w piątek.

0

Pod każdym dzisiejszym "postem ,newsem" trzeba cos napisac chociażby ciagle powtarzające się Gratulacje chlopaki!

0

Wstrzymajmy swoje wszystkie nagatywne wypowiedzi "jesli takie byly" i cieszmy sie zwyciestwem .

0

To jest po prostu swietne , ile moze dac czlowiekowi szczescia widok ekipy grajacej w granatowo czerwonych trykotach . Magia!

0

Kolejna atomowa pchła w naszej ekipie .

0

VIlla musi grac na szpicy tam sie najlepiej sprawdza po bokach Leo i Alex na ta chwile :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?