0

Thiago Silva ma przed soba 5 lat gry na wysokim poziomie , wystarczy spojrzeć na takiego SO o nazwie Andrea Barzagli ma 32 lata a gra na jakim poziomie w Juve ? ten kto go ogladał wie ,ze 30 lat to dobry wiek dla stopera ,a Thiago nie ma nawet 30'tki.

0

5 minut wcześniej pisałem ze bardziej pasuje mi do Barcelony Walker jesli juz tak sobie marzymy ,ale po głębszym namyśle gdy wspomne sobie to co Piszczek zrobił z Ronaldo w nie jedym meczu to sam juz nie wiem .Jedno jest pewne oboje sa swietni i ktory by do nas nie dołączył stałby sie kluczową postacia w naszej układance.

0

Piszczek od dwóch sezonów pokazuje , że jest najlepszym PO ,ale osobiście w Barcelonie także widziałbym Walkera.

0

Pożegnać to trzeba przede wszystkim pressingowca Perdo.

0

Ja wcale nie szaleje za Neymarem baa.... sadze ze tacy pilkarze jak

Marco Reus
James Rodrigez
Aguero

zjadają go kopiąc piłke w trampkach a na dodatek sa sprawdzeni w europie.

0

Thiago Silva marzenie jak dla mnie najlepszy SO na świecie ,ale to raczej transfer nie osiągalny .Hummels najlepsze rozwiązanie młody,perspektywiczny .dobrze grający głową,silny ,rozgrywający i świetnie broniący ,ale nie bedzie łatwo go pozyskac ,chociaz on sam przyznal ,ze gra w Barcelonie jest jego marzeniem.

0

To ,że wygrał ligę nie oznacza , że mozna nazywać go trenerem bo takowym jest przeciętnym .Ten człowiek powinien zostać asystentem u boku jakiegoś wyśmienitego taktyka.

0

Adriano ma jazde po dropsach.

0

Tyle na temat tego Pana - buhahahha.

0

GrobalFCB
Rozstrzelał się w drugiej połowie sezonu ,a to jeszcze nie koncówka. Co do marnowania tych setek ważne ,że w ogóle do nich dochodził , bo jest taki jeden zawodnik który jest chwalony a dwa sezony nie robi niczego innego prócz pressingu.krytyka jest okey ,ale tylko uzasadniona ,ja rozumiem ,że Alexis był krytykowany za pierwsza czesc sezonu bo grał piach ,aale czemu jest krytykowany jesli gra swietnie? To jest tylko oznaka polskej zawisci , lub zazdrosci.

0

Jak czytam co niektóre komentarze odnośnie hejterów Alexisa ktorzy dostarczają mi masę śmiechu swoimi nie uzasadnionymi uwagami to zastanawiam się czy to Polska zawiść czy zazdrość .Zawodnika ocenia sie po sezonie nie po pierwszej części "czy to udanej czy tez nie", Alexis sam zdaje sobie sprawę z tego ,ze pierwsza część sezonu w jego wykonaniu to katastrofa , sam kilka razy podkreślał to w wywiadach ,ważne ze wrócił do wysokiej formy "co widać w jego statystykach " a my zamiast cieszyć sie jego dobra formą krytykujemy bez uzasadnienia .

0

Po raz kolejny zamyka usta krytyką , oby tak dalej Alex.

0

Nie bez powodu na zdjęciu pokazany jest Alexis i Cesc.

0

Alexis wielu Ciebie skreśliło już na dobre , lecz tylko garstka wierzyła ,Pokłony człowieku.

0

Znowu ten Neymar ? niech sie wkoncu zdecyduje i da jasny znak , bo ta strona zamienia sie w wp.pl ,onet.pl czy jakis inny szmatlawiec.

0

Ten Pan powinien dostac pozwolenie , ale na szukanie sobie innego klubu.

0

Żadnego ruchu ma nie być , kaleka Barcelonie potrzebna nie jest.

0

Powtarzam się , tylko nie ta kaleka.

0

Tylko nie Reina!

0

Oby tak dalej Alex . ostatnio grasz swietnie i zamykasz usta krytyka.

0

Pedro dobry mecz rozegrał skoro ma wyższą ocenę niż Villa, tylko szkoda ,ze ja chyba inny mecz oglądałem .

0

Niestety Xavi się już kończy ,a ja nie widzie sensu kupowania "isco" skoro Thiago niczym mu nie ustępuje .

0

W przyszłym sezonie Thiago powinien grać w pierwszej jedenastce.

0

DLa mnie najlepszy wybór to Viecenta Guaita ,ale jesli Ter stegen lub Courtois dołączyłby do Barcy to obrażony chodził nie będe.

0

Dobrze mówi , polać mu.

0

Nasz zarząd i tak jest głupi , wiec jeśli pozbylibyśmy się Alexisa byłby to wyraz a zarazem potwierdzenie tej głupoty szczególnie ,że gra coraz lepiej.

0

Isco nie jest potrzebny ,Thiago nie jest wcale gorszy ,ale mało gra a wiec nastepny sezon dac grac Thiago .Kupic Hummelsa lub Thago Silve , ja osobiscie do pierwszego składu wpuściłbym Maritna ,z Daniego to my juz chleba nie upieczemy. Napastnik koniecznie potrzebny ,moze byc to Neymar ale nie musi "ja chciałbym zobaczyc w Barcelonie Jamesa Rodrigeza lub Marco Reusa ".

0

Proszę skończcie z Luizem to jest bardzo dobry obrońca w grze do przodu , ale niestety bronić nie potrafi ,Hummels lub Thiago Silva to są obrońcy dający spokój w tyłach.

0

Skoro piszecie tu ze Alexis jest dobry na mecze z "ogórkami" to powiedzcie mi w takim razie na kogo jest dobry Pedro?.

0

Pierwsza opcja to zmiana trenera , Tito nadaje sie na asystenta ale nie na pierwszego trenera takiego zespolu jakim jest Barca.Nie obejdzie sie takze bez przemyslanych transferow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?