viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za darmo to można tylko w gębę dostać.
0
Trykoty są po prostu niesamowite ,gratuluje pomysłowości .Od dawna nie widziałem tak niesamowitych a zarazem odważnych trykotów.
0
Pedro musiał sie wreszcie przełamać i zagrać mecz na + , ale nie ma w tym niczego szczególnego dwie zmarnowane mega steki mówią same za siebie. Proszę państwa jesli zawodnik przez dwa sezony gra totalny piach taki ,że można robić babki z piasku , to logiczne jest , że w końcu sie przełamie ,ale czy bedzie grał przyzwoicie tak jak wczoraj w innych meczach?.Ja osobiscie w to nie wieże zresztą można policzyć na palcach jednej reki dobre występy Pedro w dwoch ostatnich sezonach.
0
Nie wypowiadam sie już dzis o tym Asystencie ,niechce psuć sobie wieczoru ,ale on sam nie wie co mówi.
0
Duma mnie rozpiera.
0
Mały Thiago to chyba piłkarzem nie bedzie ,predzej strongmenem patrzac na mase.
0
Świetne sa te nasze nowe trykoty.
0
Villa kiepsko .Pedro no coś tam pokazal ale bez szału szczegolnie bola dwie zmarnowane mega steki.
0
Haha ro pedro pokazal technike.
0
Bramkarza to oni chyba z polskiej ekstraklasy sciagneli.
0
Doping dla Pirata Pedro poprosze skoro juz gra to niech strzeli bramke.
0
Panie Vilanova daj sobie spokój i podaj sie Pan do dymisji.
0
Ten nasz trener to nie trener.......
0
Najbardziej szkoda mi Thiago kapitalny zawodnik a nie gra nawet wtedy kiedy mamy gwarantowane mistrzostwo . To jest kpina !
0
Ale kpina , a zarazem zaskoczenie.Może chociaż Pirat Pedro sie przełamie na pocieszenie.
0
Wara od Alexisa , jeśli go chcecie najpierw musicie zabrać mnie.!
0
Jedyny gracz z klasa nawet śmiem powiedzieć dżentelmen to "Iker Casillas" reszta to bydło i hołota ,taka jest bolesna prawda a o foszkach Pani Krystyny to już nie wspomnę .
0
0
Ale pisałem ,że El Tigre to talizman do finałów.
0
taki piękny dzień a tak szybko się skończył. :{
0
Nie ważne jakim stylu wazne ze Atletico wygralo ,a to ze Real ma rozregulowane celowniki i chamskich kibiców to juz nie nasza brożka.
0
Niech ktos pożyczy bumboxa ,trzeba rozkrecic melanz.
0
Ze szczescia nawet zakupie koszulkę Atletico.
0
To co Panowie rozkrecamy melanz!
0
Dobra sa tu jeszcze jakies niedowiarki czy wszystkie poszly juz spac :D?
0
0
0
O kur jak on to obronil xd?
0
Do boju niebiesko czerwony madrycie!
0
Damy rade Panowie doping dla atletico prosze!