0

Za darmo to można tylko w gębę dostać.

0

Trykoty są po prostu niesamowite ,gratuluje pomysłowości .Od dawna nie widziałem tak niesamowitych a zarazem odważnych trykotów.

0

Pedro musiał sie wreszcie przełamać i zagrać mecz na + , ale nie ma w tym niczego szczególnego dwie zmarnowane mega steki mówią same za siebie. Proszę państwa jesli zawodnik przez dwa sezony gra totalny piach taki ,że można robić babki z piasku , to logiczne jest , że w końcu sie przełamie ,ale czy bedzie grał przyzwoicie tak jak wczoraj w innych meczach?.Ja osobiscie w to nie wieże zresztą można policzyć na palcach jednej reki dobre występy Pedro w dwoch ostatnich sezonach.

0

Nie wypowiadam sie już dzis o tym Asystencie ,niechce psuć sobie wieczoru ,ale on sam nie wie co mówi.

0

Duma mnie rozpiera.

0

Mały Thiago to chyba piłkarzem nie bedzie ,predzej strongmenem patrzac na mase.

0

Świetne sa te nasze nowe trykoty.

0

Villa kiepsko .Pedro no coś tam pokazal ale bez szału szczegolnie bola dwie zmarnowane mega steki.

0

Haha ro pedro pokazal technike.

0

Bramkarza to oni chyba z polskiej ekstraklasy sciagneli.

0

Doping dla Pirata Pedro poprosze skoro juz gra to niech strzeli bramke.

0

Panie Vilanova daj sobie spokój i podaj sie Pan do dymisji.

0

Ten nasz trener to nie trener.......

0

Najbardziej szkoda mi Thiago kapitalny zawodnik a nie gra nawet wtedy kiedy mamy gwarantowane mistrzostwo . To jest kpina !

0

Ale kpina , a zarazem zaskoczenie.Może chociaż Pirat Pedro sie przełamie na pocieszenie.

0

Wara od Alexisa , jeśli go chcecie najpierw musicie zabrać mnie.!

0

Jedyny gracz z klasa nawet śmiem powiedzieć dżentelmen to "Iker Casillas" reszta to bydło i hołota ,taka jest bolesna prawda a o foszkach Pani Krystyny to już nie wspomnę .

0

0

Ale pisałem ,że El Tigre to talizman do finałów.

0

taki piękny dzień a tak szybko się skończył. :{

0

Nie ważne jakim stylu wazne ze Atletico wygralo ,a to ze Real ma rozregulowane celowniki i chamskich kibiców to juz nie nasza brożka.

0

Niech ktos pożyczy bumboxa ,trzeba rozkrecic melanz.

0

Ze szczescia nawet zakupie koszulkę Atletico.

0

To co Panowie rozkrecamy melanz!

0

Dobra sa tu jeszcze jakies niedowiarki czy wszystkie poszly juz spac :D?

0

0

0

O kur jak on to obronil xd?

0

Do boju niebiesko czerwony madrycie!

0

Damy rade Panowie doping dla atletico prosze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?