viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co ma do tego Tito skoro piszemy o Alexisie :D? Widać z kogo jest gimbus.
0
Nie ośmieszaj sie człowieku.
0
Ty człowieku za przeproszeniem chyba jesteś niewidomy skoro tak twierdzisz.
0
Alexis i Abidal mieli grać od początku.
0
Ciekawe jaka Alexis dostanie notę za 10 minut gry :D bo to co pokazuje przez ten czas to poezja dla oczu.
0
Pedro jaka z ciebie łamaga....
0
Alexis mija jak tyczki :D
0
Nie tylko Ciebie to dziwi Johanie .
0
Wracaj jak najszybciej Abi!
0
Thiago nietykalny!.
0
Prawda jest taka ,że obecnie Alex Song zjada Sergio na śniadanie , bez popicia.Świetna gra obronna do tego doskonaly przeglad gry czego chciec wiecej ,Kameruńczyk konkretnie wymiata.Alexis ? już dawno pozamykał usta hejtą, z meczu na mecz coraz lepszy a ta bramka w derbach Barcelony po prostu magiczne zagranie takie jak kiedys prezentował Roni za swoich najlepszych czasów.
0
Ciekawe jakie Adriano ma zarobki.
0
Cieżko marnować sytuacje skoro sie do nich nie dochodzi ,Pedro 2 lata szuka formy i sam mam nadzieje ,ze wreszcie ja odnajdzie. Alexis okey marnował te setki raz po raz ale przynajmniej potrafil do nich dochodzic.
0
niesamowity.
0
Świetnie wygląda ta okładka.
0
Jordi aż się za głowę złapał po tej akcji Alexisa , no i asyscie Davida.
0
Wyszły nam bardzo fajne derby ,bramka Alexisa czysta poezja zagranie Davida tez bardzo fajne .No i trzeba pogratulować Pedro strzelonej bramki a takze pochwalic Xaviego za asyste.Mysle ,ze z wyborem zawodnika meczu nie bedzie problemu , nalezy sie Alexisowi zagral bardzo dobry mecz .Cieszy takze wystep Thiago pokazal kilka bardzo fajnych zagran.Generalnie cała drużyna na + chociaz to co robil Dani Alves prosilo o pomste do nieba.
0
Oby grał chociaż w połowie tak jak gra obecnie w Santosie.
0
Gratulacje dla Bayernu , szacunek do Dortmundu . Panie Reus marzy mi się Pan w Barcelonie.
0
Jedno jest pewne w granatowo czerwonym trykocie będzie wyglądał lepiej niż w białym.
0
W pełni sie z tobą zgadzam.
0
Ja myślę ,że jesli do nas przejdzie to bedzie grał z numerem 7 po Davidzie , nie ukrywajmy , ze David sie z nami zegna a szkoda. 11 Niech zostawią Thiago.
0
Masz racje chociaż ja osobiście przyznam , że do końca wierzyłem w przybycie do nas jakiegos typowego killera.
0
Zgadzam się z tobą ale póki do nas nie dołączy to się nie przekonamy .Mnie najbardziej cieszy to ,że nie wywalamy za niego 60 mln euro jak to było pisane na początku.
0
Neymar to zagadka nie jest ograny w europie i cieżko powiedzieć czy będzie mijał przeciwników jak slalomowe tyczki w LM lub naszej lidze ,Zresztą Alexis tez w Udine przechodził z piłka przy nodze połowe boiska a w Barcelonie tego niestety nie ma.
0
Niech przychodzi to potwierdzenie lub nie ,wreszcie skończy sie ten cyrk.
0
Jak ma dwie oferty do wyboru to wiadomo ,że wybierze Barcelone ponieważ sam deklarował chęć gry na Camp Nou , no chyba ,że nas wyjeb,,,,,, na wałka.
0
melanż trwa.
0
Ewa Farna pozbyła się już tych zbędnych kilogramów? bo jeśli tak to wejdę.
0
To było wiadome, że Alexis zostanie .Tylko głupek sprzedałby tak znakomitego gracza .