0

A co ma do tego Tito skoro piszemy o Alexisie :D? Widać z kogo jest gimbus.

0

Nie ośmieszaj sie człowieku.

0

Ty człowieku za przeproszeniem chyba jesteś niewidomy skoro tak twierdzisz.

0

Alexis i Abidal mieli grać od początku.

0

Ciekawe jaka Alexis dostanie notę za 10 minut gry :D bo to co pokazuje przez ten czas to poezja dla oczu.

0

Pedro jaka z ciebie łamaga....

0

Alexis mija jak tyczki :D

0

Nie tylko Ciebie to dziwi Johanie .

0

Wracaj jak najszybciej Abi!

0

Thiago nietykalny!.

0

Prawda jest taka ,że obecnie Alex Song zjada Sergio na śniadanie , bez popicia.Świetna gra obronna do tego doskonaly przeglad gry czego chciec wiecej ,Kameruńczyk konkretnie wymiata.Alexis ? już dawno pozamykał usta hejtą, z meczu na mecz coraz lepszy a ta bramka w derbach Barcelony po prostu magiczne zagranie takie jak kiedys prezentował Roni za swoich najlepszych czasów.

0

Ciekawe jakie Adriano ma zarobki.

0

Cieżko marnować sytuacje skoro sie do nich nie dochodzi ,Pedro 2 lata szuka formy i sam mam nadzieje ,ze wreszcie ja odnajdzie. Alexis okey marnował te setki raz po raz ale przynajmniej potrafil do nich dochodzic.

0

niesamowity.

0

Świetnie wygląda ta okładka.

0

Jordi aż się za głowę złapał po tej akcji Alexisa , no i asyscie Davida.

0

Wyszły nam bardzo fajne derby ,bramka Alexisa czysta poezja zagranie Davida tez bardzo fajne .No i trzeba pogratulować Pedro strzelonej bramki a takze pochwalic Xaviego za asyste.Mysle ,ze z wyborem zawodnika meczu nie bedzie problemu , nalezy sie Alexisowi zagral bardzo dobry mecz .Cieszy takze wystep Thiago pokazal kilka bardzo fajnych zagran.Generalnie cała drużyna na + chociaz to co robil Dani Alves prosilo o pomste do nieba.

0

Oby grał chociaż w połowie tak jak gra obecnie w Santosie.

0

Gratulacje dla Bayernu , szacunek do Dortmundu . Panie Reus marzy mi się Pan w Barcelonie.

0

Jedno jest pewne w granatowo czerwonym trykocie będzie wyglądał lepiej niż w białym.

0

W pełni sie z tobą zgadzam.

0

Ja myślę ,że jesli do nas przejdzie to bedzie grał z numerem 7 po Davidzie , nie ukrywajmy , ze David sie z nami zegna a szkoda. 11 Niech zostawią Thiago.

0

Masz racje chociaż ja osobiście przyznam , że do końca wierzyłem w przybycie do nas jakiegos typowego killera.

0

Zgadzam się z tobą ale póki do nas nie dołączy to się nie przekonamy .Mnie najbardziej cieszy to ,że nie wywalamy za niego 60 mln euro jak to było pisane na początku.

0

Neymar to zagadka nie jest ograny w europie i cieżko powiedzieć czy będzie mijał przeciwników jak slalomowe tyczki w LM lub naszej lidze ,Zresztą Alexis tez w Udine przechodził z piłka przy nodze połowe boiska a w Barcelonie tego niestety nie ma.

0

Niech przychodzi to potwierdzenie lub nie ,wreszcie skończy sie ten cyrk.

0

Jak ma dwie oferty do wyboru to wiadomo ,że wybierze Barcelone ponieważ sam deklarował chęć gry na Camp Nou , no chyba ,że nas wyjeb,,,,,, na wałka.

0

melanż trwa.

0

Ewa Farna pozbyła się już tych zbędnych kilogramów? bo jeśli tak to wejdę.

0

To było wiadome, że Alexis zostanie .Tylko głupek sprzedałby tak znakomitego gracza .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?