viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martina włączyłbym do pierwszej jedenastki w przyszłym sezonie , bo z Daniego to my juz świeżego chleba nie upieczemy. Bartra jak dla mnie nie ten poziom , a co do naszych skrzydłowych niech lepiej zacznie się ktos interesowac naszym Pedro , a Alexisa zostawic w spokoju .
0
A ja bym wcale Vive nie skreślał , maja znakomity sezon ,Dortmund tez wszyscy skreslali a jednak znajduje sie w finale . Tu nie ma latwych meczów , kazdy jest grozny.
0
Mnie wcale nie dziwi ,ze interesują się Alexisem który łapie formę ,pytanie czemu nikt nie interesuje się Pedro?
0
Pilkarzy zmieniac nie trzeba , trzeba wymienic trenera.
0
Ja nie chce isc spac ,w obawie ,ze przysni mi sie niemiecki browarnik.
0
Sandro mam nadzieje ,że wiesz kto ma zostac asystentem trenera a kto trenerem.
0
wyrek
Nie tylko wczoraj .Łukasz w każdym meczu przeciwko Madrytczykom pokazał się ,ze swietnej strony . Ronaldo mial z nim ogromne problemy ,dla mnie Lukasz od dwóch sezonów jest najlepszy bocznym obronca i nie mowie to przez to,ze jestem polakiem ,ale wypowiadam sie patrzac na całokształt .
0
Zanim Carles Puyol zrobiłby licencje Uefa na trenerkę ,troche wiecej czasu niz rok by mu to zajeło ,ale na pewno jest to ciekawa propozycja na przyszłość i jak najbardziej jestem za.
0
Jestem Ciekaw jak bedzie wyglądał przyszły sezon pod względem personalnym , kto odejdzie kto zostanie .Jedno jest pewne grono kibiców Barcelony sie zmniejszy ,a zostana tylko Ci ktorzy sa z ta ekipa związani na zawsze.
0
matifcb1899
Mialem na mysli ogólnie caly sezon ,ale nie ma sie co na ten temat rozpisywac ,dla mnie Tito nie jest trenerem na miare Barcelony. Bayern wygral zasłużenie i gratulacje dla nich.Pep juz nie worci chociaz oddalbym moje wszelkie oszczednosci za jego powrot
0
Przede wszystkim zabraklo trenera.
0
Koniec Epoki Barcelony zakonczyl sie wraz z odejsciem Pepa "najlepszego trenera na swiecie".Teraz czas budowac nowa historie tylko pytanie kto zacznie ja budowac , Tito ? oby nie ,wielokrotnie w tym sezonie pokazal jakim jest trenerem ,zuplenie sie do tego nie nadaje .Ja osobiscie widzialbym Pana Kloppa ale on po wygraniu Ligi mistrzów "cos czuje ze Dortmund wygra" do nas nie przyjdzie , a nawet gdyby chcial to nasz uposledzony zarzad jego nie bedzie chcial. Potrzebne sa wzmocnienia na 3/4 pozycje "i to nie wzmocniania jakis sredniakow ,ale klasowych graczy. Dani Alves juz nie wroci wiec czas dac szanse Martinowi lub poszukac kogos sprawdzonego.Srodek obrony tez dziurawy Hummels/Silva/Kompany/ dziure byl zalatali . Napastnik Neymar "nie przepadam za nim ale jesli ma pomuc niech przybywa' Reus nie do wyciagniecia .Aguero hmmm ciekawa opcja jestem za , tylko ze na to trzeba pieniedzy a te 50 mln napewno nie wystarczy .
0
Barc! nastepny sezon bedzie nasz o ile nasz pseudo trener poda sie do dymisji.
0
Te 50mln na transfery to sobie mozna w du... wsadzic ,tu potrzeba ze 100mln + trener
0
Ja sam wysle petycje o zwolnienie trenera , bo zapewne nasz zarząd i tak tego nie zrobi
0
Tego trenera trzeba wyje.bac i taka jest prawda Tito to nie trener !
0
W nastepnym sezonie sie odegramy.
0
Alves zaje,bal nie Pique!
0
To nie wina Pique . Zawinil Alves po raz kolejny w tym sezonie.
0
pedro......
0
Panie Villanova wynos sie pan
0
Jesli mamy kogos sprzedac to jak najszybciej Tito a raczej oddac za darmoche.
0
Song co to gra w tym meczu to jest po prostu poezja :) Sergio wyrasta Ci konkurencja.
0
Mamy jeszcze 45 minut damy rade.
0
Bartra ile prostych strat
0
Nareszcie Pedro cos pokazal
0
Dani zapisz sie na lekcje do Lukasza Piszczka z tymi wrzutkami.
0
Ja tylko chce zeby Pedro jak juz jest w tej 11 to niech zagra mecz zycia.
0
Wygramy wygramy wygramy ,Bayern pokonamy!
0
James Rodrigez lub Marco Reus to sa napastnicy sprawdzeni w europie ,Neymar to wielka niewiadoma.