viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lyz sciekaja mi po powiekach my mowimy o Neymarze jak nie mamy obrony.
0
OLac Neymara , tu trzeba obrone zrobic , kur,,,, jaka tragedia.
0
szkoda ze Cristian szybka nozka dzis nie zagra ;
0
Nareszcie ! zmiana pedro.....
0
Dobrze Alex.
0
Cofam to co powiedzialem o Pedro , Nasza obrona to parodia.
0
Leo smignij skrzydelkiem i strzel brameczke :)
0
Nie czaje tego zmienic VIlle a zostawic Pedro , to jest jakas kur,,,, Parodia.
0
Zmiencie tego Pedro bo juz mnie krew zalewa....
0
Panie Trenerze zmien Pan Pedro !
0
Roni ! moja legenda ! To on tak naprawde zapoczątkował słowo "drybling" te jego sztukczki techniczne po prostu magia .Harry Potter moze mu pięty lizac.
0
David Villa byl juz myslami w Arsenalu.
0
Dani alves jest przekomicznie tragiczny.
0
Jak ktos juz powiedzial Valdes raz daje raz zabiera , wiec sie tak nie podniecajcie.
0
0
Dobrze David glowa do gory jeszcze strzelisz lub asystujesz...
0
Dani tragedia ....
0
I Guaita chwyta pilke w swoje dlugie rece :D
0
Alexis za pedo pewnie bedzie mial jakas sytuacje bramkowa , tylko czy strzeli ^^
0
Pedro tez trzeba zmienic ......
0
Ten karny byl zbyt mocno naciagany.
0
Uwaga Guaita w bramce ^^
0
Ale my gramy tragiczny mecz.
0
Guaita popełnia błędy ciekawe jakie i w ktorym meczu? podajcie jakies argumenty a nie wypierdzielacie sie z komentami bo wam to slina na jezor niesie. Radze obejrzec go w Akcji na Yt bo w pucharze go juz nie zobaczycie a jest na co popatrzec.
0
Jestem spokojny o dzisiejszy wynik powinno byc dobrze , o ile tylko Leo nie bedzie chcial wyrownac dzisiejszego rekordy Cristiano.
0
Teraz szczególnie musimy przypilnowac Cristiano w rewanżu , chłopak łapie forme.
0
Zagralismy calkiem dobry mecz , zabraklo tylko sutecznosci.
0
Kiedyś piękne słowa powiedział teraz już nieżyjący człowiek " Niewykorzystane sytuacje się mszczą" Praktycznie zero skuteczności.
0
David Chce Cie dzis od pierwszej minuty!
0
Z tych dzieci zaraz uzbiera sie przyszla jedenastka meczowa.