0

Zajebiscie Alex!

0

Alex ! musisz strzelic :D

0

Szpaku poluj na żaby , a nie komentuj poważnej piłki!

0

Leo Leo Leo Leeee!!

0

Goll kur mamy awans!

0

Ale to jest denerwujące 72 minuta a tu zero zmian ;p

0

Kur... moje serce....

0

Ale mamy emocje zaraz dostane palpitacji serca.

0

Eheeeemm

0

Wszystko Cacy ,zaczelismy grac nasza pilke ,ale prosze zdejmijcie z anteny szpakowskiego!

0

Widac ze jak Iniesta rzuca pilke ze srodka boiska to inaczej to wyglada niz ze szkrzydła.

0

Pique to jest napastnik kompletny!

0

Spokojnie nasi w drugiej połowie sie obudza . Chciałbym zeby Iniesta zszedl do srodka licze na jego szybkie podanie pomijające linie obrony malagi . Wiara umiera ostatnia!

0

Villa za Fabregasa , zmieniamy go miejscami z Iniesta i gramy dalej :)

0

Ja bym po pierwszej polowie wymienil Fabregasa na Ville i zamienic Inieste z Villa pozycjami . Ale przedewszystkim zmienilbym murawe.

0

Ten kto twierdzi ze Guaita gral dobrze w poprzednim sezonie ale w tym grzeje lawke niech zobaczy Co on potrafi na Youtubie a jesli ogladal wczorajszy mecz z Valencia Real nie powinien miec watpliwosci ze Vicente Guaita najbardziej do nas pasuje.

0

Wiedzial co robi dobry wybor Xavi :)

0

Dziś rozegral dobre spotkanie przeciwko Realowi przypominam ze nie pierwsze i nie ostatnie . Vicente przybywaj !

0

Mam nadzieje ze David Villa zagra od pierwszej minuty u boku Messiego i Alexisa .

0

Gratulacje , teraz maly Thiago bedzie mial z kim grac w pilke :)

0

Wracaj Abi masz tu dożywotnie miejsce :)

0

Wiadomym jest ,że wszystkich do Vicenta Guaity nie przekonamy . Każdy ma swojego faworyta nie którzy chcą "Ter stegena" "Reine" "Courtoisa " są też tacy którzy chcieliby żeby Valdes grał tu do końca kariery. Ale Wracając do Vicenta on masz wszystko co powinien mieć solidny bramkarz .

Dobrze czuje sie na lini
Swietnie gara na przed polu
bardzo dobrze gra nogami " a na to barca patrzy najbardziej"
w pojedynkach 1 vs 1 zaprogramowany jest na obrone , naprawde cieżko go pokonać.


Tak Czy siak liczę na to że Barca dokona słusznego i przemyślanego wyboru nie zależnie czy będzie to Guaita czy jaki kolwiek inny bramkarz ważne by był solidny. Dla tych ktorzy nie widzieli Guaity w akcji polecam zajrzeć w ten link.

0

Tarzan Ikona
Tarzan Kapitan
Tarzan Waleczne Serce
Tarzan ForEver

0

Messla16

radze Ci ogladnac na popularnym serwisie "Yt" Jak bronil Guaita w meczu z Realem i to nie jednym to rozwieje twoje watpliwosci.

0

Pokaz klase David.

0

Boruc znowu sie rozkreca , lapie forme a kadra juz na niego czeka za kilka dni nie bedzie slychac o Szczesnym ktory w Premier League nie zachwyca w tym sezonie . D

0

Najwiekszy przecietniak w lidze angielskiej , gra samo nazwisko zero umiejetnosci. Nie bez powodu Liverpool takze rozglada sie za bramkarzem.

0

Alex obudz sie! Licze na przelamnie :)

0

Czlowiek ma swieta racje Vicente Guaita do bramki Barcelony!

0

Jesli którykolwiek z trzech wymienionych bramkarzy do nas dojdzie bede szczesliwy. "Guaita, Ter stegen, Courtois"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?