viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu duzo mowic Neymar zostaje jeszcze na jakis czas w santosie a David zostaje tutaj do konca swojej kariery.
Ps .Juliancarax jestes zle poinformowany "sancheza" Obserwuje "inter oraz liverpool" :) ale on takze zostaje na swoim miejscu :).
0
Połowa Warszawy przyjdzie po autografy , szkoda ze nie maja grac w Poznaniu bo sam bym kilka wyszarpał.
0
DObry mecz Davida :) gratulacje,ciesze sie ze mamy 5 swietnych napastnikow :)
0
Dajcie spokoj temu Alexisowi wczoraj zagral swietny mecz ,myslicie ze to super snajper? zobaczcie jego statystyki z Udiniese ile tam bramek strzelal w sezonie . To nie jest bramkostrzelny napastnik i Barcelona o tym wiedziala a jednak go kupila ,wiec po cos jednak byl potrzebny .
0
Ja bede mowil wnukom ,ze widzialem jak gra najlepszy.
0
Widac bylo ,ze Alexis bardzo chce strzelic ta bramke , dal pozytywna zmiane tylko brakowalo skutecznosci.
0
Nie zapomnimy bramki na stamford bridge Andres :>
0
to co łukasz Piszczek zrobił z Ronaldo w głowie sie nie miesci,wyłaczył go całkowicie z gry . Nie zdziwie sie jak real faktycznie po Łukasza siegnie .klasa swiatowa.
0
bardzo szlachetnie.
0
JAk juz wraca to niech odrazu zlapie forme :).
0
No Lukasz Piszczek nie bez powodu zostaje uznawanym jako najlepszy boczny obronca bundesligi i to napewno czolówka swiatowa trzeba przyznac ze ma z kim rywalizowac bo Philipp Lahm to do kołków nie nalezy .Trzeba trzymac kciuki za Daniego jak i za Cala Barcelone wkoncu to Ona daje nam tyle radosci. Trzymam kciuki za Cala Ekipe szczegolnie za tych ktorzy nie maja teraz formy, ale wierze ze ona powróci i pokaza na co ich stac.
0
Ja bym sie tak nie smial z Lukasza Piszczka widzieliscie co wczoraj zrobil z Cristiano Ronaldo :> szkoda ze gra w borrussi nie przeklada sie na reprezentacje bo wkoncu Piszczek to czolówka. Ale Dani To jednak klasa swiatowa tylko ma slabszy okres gry i miejmy nadzieje ze wroci podobnie jak Alexis do optymalnej formy.
0
Miło i Ciekawie slucha sie "Opiuma" widac ,ze ma pojecie o pilce i o walorach poszczegolnych zadownikow. Swoj Chlop polac mu.!
0
Dajcie spokoj z tym Neymarem on nie jest w polowie tak dobry jak Ronaldinho .Ronaldinho to byl magik, geniusz, poeta footballu i drugiego takiego nie bedzie niestety. Jesli Neymar zagra gdzies w Europie nie koniecznie w Barcelonie dopiero wtedy bedziemy mogli stwierdzic czy jest az takim dobrym grczem.bo w brazyli to on moze sobie narazie grzybki w lesie zbierac.
0
popieram uzytkowników "Opium" i "nocul" ^^
0
z pewnoscia mu sie nalezy.
0
Gronek
Skoro on tego czegos nie ma to Valdes niema tego juz od dawna to dziala na tej samej zasadzie.
0
Zostawcie tego Alexisa ^^ poprzedni seozn byl dobry a wchodzil do Ekipy , teraz jest slabo ,ale bedzie lepiej wiem ze ciezko w jego przypadku o cierpliwosc ale wyjdzie nam na dobre . Sam jestem zwolennikiem jego talentu posiada swietny drybling tylko problem w tym gdzie on teraz jest ? Alex Wracaj szybko do optymalnej formy .
0
Gdzie on zapodzial swoj boski drybling. dalej Alex wroc do formy!
0
Marc powinien grac póki Pique i Carles nie wroca. wczoraj pokazal ze ma wielki talent o trzeba to wykorzystac .
0
Montoya narazie gra swietnie wiec Dani musi sie pilnowac . bardziej martwi mnie to ze mamy tylko jednego napastnika Magicznego Messiego reszta bez formy .Mam nadzieje ze Alexis /Pedro zaczna strzelac wiecej bramek no i Villa powinien dostawac jednak troszke wiecej minut.
0
pinto.montoya.bartra.mascherano.alba.cesc.xawi.song.villa.messi.alexis
0
To ,że zawodnicy nie pokryli przeciwników przy drugiej bramce nie oznacza ze to nie wina Valdesa, pilka leciala prosto w niego i tylko za przeproszeniem "kaleka" by tego nie wybronil ,zreszta to nie jego pierwszy blad. Co do tego ze Valdes to dobry bramkarz to moze byc to prawda ,ale w 10 najlepszych nie jest a jesli jest to tym "10"
0
Jeszcze troche i nie bedzie mial czego bic. ;p
0
"zamory" *
0
Może i obwinianie Valdesa nie rozwiąże problemu, ale chociaz da nadzieje na lepszego bramkarza .Co do trofeum "Zomory" tak jak mowil moj przedmówca "Miał obrone miał zamore, nie ma obrony nie ma zamory.
0
No to Masche wraca na nastepny mecz do sqładu. :)
0
Messi przegonił siebie , mam nadzieje ze Valdes tez to zrobi.
0
Dzieki Victor za Emocje ,gdyby nie ty bylbym zdrowszy......
Dobrej nocy zycze
0
Leo torpeda