viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zubizaretta za kazdym razem to mowi a ja sie pytam kiedy wyciagniemy z tego wnioski? kiedy skonczy sie ta saga "Komiczny Victor Valdes"?
pewnie jeszcze kilka lat bedzie siedzial w bramce bramkarz ktory nie jest nawet w pierwszej dziesiatce najlepszych golkiperów.
0
Adiarnie M11
Ja rozumiem ze kazdemu moze przydarzyć sie blad ale powiedz mi czemu Valdes popelnia te bledy masowo i to w meczach z Realem Madryt ^^?
0
A Ja popieram Pania Magde mimo ze zadko sie zgadzam z kobietami jesli chodzi o pilke nozna. Mam nadzieje ze preses kupi wreszcie jakiegos bramkarza :)
0
Cech,Nouer,Hart,Buffon,Casillas, stekelenburg,Lloris,
sa jeszcze Ci mlodsi
Rui Patricio, szczesny, De Gea, Andrada, itp idt
A ja nie wiem gdzie umiescic bramkarza mojej druzyny .
Mimo ze nie przepadam za Valdesem zycze mu aby wziol sie w garsc bo tak dalej byc nie moze .
0
Ciszy nasza gra :) milo sie ja oglada widac ze Barca wraca na wlasciwy tor .
Pique udowadnia tylko ze jest w pierwszej trójce stoperów . tak toche z poczuciem humoru martwi skutecznosc realu 100% 1/1 :) Pozdrawiam prawdziwych fanow :) mimo ze Valdes wciąz bedzie siedzial w bramce ;p
0
Oper21
Tak zgadzam sie z tym ze każdemu moze wyjsc slabszy mecz ale Valdes juz mial takie 3 mecze i to z Realem wiec nie widze powodu do dyskusji . Prawda jest taka ze mamy super sklad ale bramkarza brak mimo ze kocham moj klub nad zycie to nie wyobrażam sobie by w bramce siedzial Valdes:.
0
Nie wspierac go bo to i tak nic nie daje na lawce siedzi Pinto :) .
Victor Ty to masz talent w swoim fachu :)
0
Dzień dobry jestem przygotowany na minusy ale cóż trzeba to powiedziec .
90 minus przewagi Barcelony jedna sytuacja Realu i odrazu bramka to sie nazywa skutecznosc 100%. Super Gra defensywa tylko w polu karnym brakuje nam cm-trów ale to taki maly niuansik . I teraz sie zaczyna , W Bramce mamy niestety Klauna to nie pierwszy taki blad Valdesa i nie ostani Barcelona powinna miec bramkarza z pierwszej piątki na swiecie a Valdes nie jest nawet 25 ^^ . Jaki on ma popelnic blad zeby wreszcie posadzili go na lawce ? wejsc z pilka do bramki? aa no on wczoraj to praktycznie zrobil!. Prosze mozna mnie minósowac ale radze to sobie w glowce przemyslac bo z Valdesem to juz sie zaczyna robic strasznie nudne .
0
I dzis tez pokona Casillasa :)
0
SUper transfer bardzo sie ciesze Alex Witaj !!
0
Ronaldinho Magik, poeta, maestro footballu . jak dla mnie to On zawsze bedzie najlepszym pilkarzem na swiecie.
0
Wszystkiego najlepszego
0
David mial byc gotowy na mecz z Czerwonymi diablami oczywiscie nie na pelne 90 minut . gdzie on jest ;p?
0
Eric wróc silniejszy :>
0
Jestem sceptycznie nastawiony do Neymara :>
http://www.meczyki.pl/fatalny_kiks_neymara,1966,filmik.html
Ale celnosc to on ma po prostu 100%
0
Daniel swietnie gra glowa co by nam sie koniecznie przydalo:) a do tego na ostatnim Euro nie dal pograc C.ROnaldo :)
0
Nie zapominajmy ze Alexis w Udiniese tez niesamowice dryblowal ale taktyka barcelony jest inna i sie nie zmieni .
0
no w tym newsie akurat niespodzianki nie ma ;p
0
Napewno zda egzamin ma wielki potencjał juz widze jak gra razem z Pique w srodku obrony ::) oczywiscie tylko wtedy jesli zabraknie Tarzana
0
Swietna alternatywa pilkarz doskonale broniący i bardzo dobrze atakujący. Tylko ze Arsenal nie odda nam swojego najlepszego pilkarza :)
0
Lufator
czytanie ze zrozumieniem sie kłania :0`
0
RooniR10
Niechce nazywac Cie "Debilem" ale sam sie o to prosisz.
Człowieku czy ja powiedzialem ze on nie potrafi grac w pilke? a co do roli czwartoplanowej kolego numerem jeden jest bez wątpienia Leo Messi o sile barcelony stanowi tez Iniesta xavi i Alexis wiec numer 4 jest w pelni uzasadniony . Ty chłopaczyno myslisz ze jak Neymar wejdzie do składu Barcelony to bedzie numerem dwa? mylisz sie tak jak mowilem tu sa tez inny zawodnicy którzy dbaja o ta drużyne i sa jednoscia to ze neymar w brazyli mija "pionków" to nie znaczy ze w lidze hiszpanskiej bedzie to robil .Na Igrzyskach nie ma dobrych druzyn poza hmm hiszpania ktora juz sie żegna z olimpiada .Jesli Neymar Ci sie podoba to umów sie z nim na kawe o ile potrafisz nawijac po angielsku ale nie liz mu ze tak brzydko sie wypowiem dupy :)
0
kto mówił ze Neymar po przejsciu do Barcelony będzie musiał pogodzić sie z rola drugoplanową ? ja w Barcelonie widze kilku lepszych graczy bardziej poukładanych od niego a nie samego Messiego . wiec tu mowimy raczej o roli
trzecioplanowej a moze nawet czwartoplanowej :) Pozdrawiam gimnazjalistów :)
0
Jesli kukła "neymar" przejdzie do Barcelony to napewno nie kosztem Alexisa.Nie ma takiego drugiego napastnika ktory daje duzo w offensywie a jeszcze wiecej w defensywie :) tyle na ten temat
0
mogłeś być ale na szczęście nie zostałeś
0
Leo zniszczy niemiecka bramke :>
zas Masche zatamuje argentyńską :>
0
Z tego co widzialem to Neymar przeciw barcelonie nie mial udanej ani jednej akcji wiec liczycie ze bedzie ja mial np w meczu z Realem kiedy na przeciw bedzie mial brutala "Pepe" on go połamie .
0
Nie tylko nie ta marionetka !!! kto widzial zeby dawac taka kase za kukłę .
0
Martinez drewno totalne wystarczy popatrzeć na igrzyska i ta kwota odstępnego .
Neymar typowy gwiazdorek drugi C.Ronaldo pozatym w lidze brazylijskiej moze sobie pozwolic na takie popisy . Nie kupywac ani Neymara ani Martineza :)
0
Bardzo dobry obronca i duzo nie kosztuje napewno lepsze wyjscie niz wydawanie 40 mln za Javiego Martineza ktory i tak gra bardzo slabo wystarczy spojrzec w telewizor i wlaczyc olimpiade