viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kubafcb102
A pomyslales o tym ze jezyka mozna sie nauczyc? pozatym skad wiesz ze on niechce grac dla najlepszego klubu na swiecie ? Jak Chce to sie nauczy i bedzie szczesliwy.
0
Nie starales sie ale to zrobiles!
0
Jak do klubu przyjdzie Jordi Alba to musi tez dojsc jakis srodkowy obronca ,nasze problemy przy stalych fragmentach gry,dośrodkowaniach sa przerażające przyklad mecz z Malaga
0
Kupcie kogo chcecie ale zeby nie byl to Neymar ! taka kasa za takie drewno!
0
AdrianM11
czemu zostawy Alabe? skoro ty chcesz Albe to inni moga chciec Alabe chociaz wiedza ze to Cel nie realny ale pomarzyć mozna .
0
Alaba wyceniany jest na 8.5 miliona euro ale wiadomo jest ze Bayern go za tyle nie sprzeda trzeba liczyc sie z wydatkiem co najmniej 15 mln
0
Ja bym chciał zeby do Barcelony zawitał obronca ktory ma co najmniej 180 cm wzrostu nie musi to byc oczywiscie Alaba :> trzeba jasno powiedziec ze mamy duzy problem przy stalych fragmentach gry
0
Do Barcelony pewnie zawita Jordi Alba i nasze klopoty z gra w powietrzu nie beda rozwiązane no chyba ze dojdzie Thiago Silva ,Jordi to dobry pilkarz tylko znow te jego warunki fizyczne ;< potrzeba nam kogos na LO za Adriano bo on akurat nie spelnia oczekiwan przynajmniej moim zdaniem
0
powietrzu*
0
Akurat Barcelona powinna kupic graczy z dobrymi warunkami fizycznymi szczególnie do obrony bo z walka w powietrzy mamy nie male klopoty
0
ShawnC
wybacz ale jesli Barcelonie bedzie zależało na Alabie to moga go nawet wymienic pozatym Adriano jest na liscie transferowej barcelony wiec nie wiem o jaka rywalizacje Ci chodzi :>
0
Kubafcb102 ja CI podam 7 powodów dlaczego powinnismy go kupic ,ale zapewne kupimy Albe
ma 180 cm wzrostu czego brakuje w naszym polu karnym :)
Ograł sie w wielkim klubie ktory nazywa sie Bayern :)
Sprawdzil sie na tle Realu Madryt
Ma tylko 19 lat
Ma lepszy odbiór pilki niz Alba
jest bardziej dynamiczny
i poprostu jest bardziej ukształtowanym pilkarzem mimo mlodego wieku
0
Nie zgadzam sie :)( Pinto to swietny bramkarz i napewno zasluguje na gre w Barcelonie :> FCB-Anek jesli mowisz ze Pinto nie zasluguje na grze dla najlepszego klubu na swiecie to Valdes tym bardziej.
0
Po co wydawac 40 mln za Garetha Beyla ? Skoro mozemy miec za 15 mln Alabe i w tej samej cenie Albe :> jest w czym wybierac to jest najważniejsze :)
0
Pomocnik to on ma wpisane w swoje swiadectwo :) wazne ze na obronie radzi sobie wysmienicie :)
0
E) Łapie w miejsca intymne
0
Bartix09 Jup Henkes zrobil z niego Obronce tak jak Klopp z piszczka :)
0
Adriano wyceniany na 14 mln a wiemy ze Bayern ma na niego chrapkę :) Alaba zas 8.5 mln mozna ich wymienic :)
0
Powiem szczerze ze gdybym mial wybrac jeden transfer z tych wszystkich spekulacji na temat kto do nas dojdzie to wybrałbym Alabe z 2 względów
- jest mlody ma tylko 19 lat wiec byłby graczem na kilka lat :)
- sprawdzil sie na tle Realu Madryt a to nasz najwiekszy wróg :> wiecej chyba mowic nie musze :P
0
Alaba lepszy niz Alba pod względem technicznym jak i fizycznym :) jak miałbym wybierac pomiedzy nimi to w ciemno brałbym Alabe:>
0
Nawet o tym nie wiedzialem ,Milo dostac tak mila niespodzianke ,ciekawostke :>
0
Nie zapominajmy ze Bayern chce naszego Adriano wiec on moze byc karta przetargowa :) Alaba to bez dwoch zdan klasa swiatowa mimo ze ma dopiero 19 lat , swietny zawodnik i ma to czego barcelonie brakuje czyli warunki fizyczne :> wole Alabe niz "Albe czy Beyla " :)
0
Ten zawodnik ma same plusy :)
szybki na nogach
zero presji
dobra defensywa jak i offensywa
ma warunki fizyczne :)
19 lat :)
i sprawdzil sie bardzo dobrze na tle Realu Madryt :)
Co tu duzo pisac ja jestem jak najbardziej na Tak :>
0
To sa tylko Spekulacje ,ale miec w zespole takiego zawodnika jak Alaba ktory ma tylko 19 lat a juz sprawdzil sie na tle Realu Madryt to byłoby cos :)
0
Ma zabawny uśmiech :) Bramkarz z niego bardzo dobry :) musi poprawic tylko gre na przedpolu i gre nogami :>
0
On jest pomocnikiem ale Jup Henkes zrobil z niego obronce tak samo jak zrobil to Klopp z Piszczkiem :) Mecz z Realem w wykonaniu Alaby byl swietny Ronaldo i spółka nie pograli sobie zbyt wiele ,swietnie radzi sobie z presja no i ma tylko 19 lat :) kto wie kto wie ja jestem na tak :)
0
Michael nie kupuj tego :) jeszcze nic nie wiadomo o nowych strojach :)( poczekaj do okresu przygotowawczego :)
0
Wszystkiego najlepszego Cesc :> Szczescia pomyślności , udanego sezonu ! no i niech cie dalej kontuzje omijają :)
0
ShawnC Jasnowidz mowi zebyś poszedł spac :>
0
Dupa wyjdz stad :) Jak chcesz zeby ktos Ci pomógł to mozna Cie na szczescie w dupke kopnąc :)