viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowe stroje sa po prostu zajebiste ! szczegolnie domowe :)
0
Hahaa
Jednak mamy w Polsce dziewczyny z jajami ^^
0
x_Barca_x
Oj Oj Oj przynosisz wstyd Barcelonie i swojej szkole :)
0
To tylko rysowane zdjęcie na żywo wyglądaja bardzo dobrze :)
0
x_ barca_x
Prosze włącz tryb "ogarne sie " lub wyjdz z tego forum :) .Abi wróci do nas silniejszy
0
Abi zawsze z toba wracaj do formy !
0
A mi sie nasze nowe "Domowe" trykoty podobaja :)
0
Alba moze jest lepszym obronca ale jest niski a to kolejny minus dla Barcy :) pozatym Jak Gareth Bale bedzie chcial grac w Barcelonie to bedzie musial poprawic gre defensywna :) Co mu sie uda bo bedzie mial mega motywacje :)
0
PrzeMo - Gareth Bale gral na LO rozpoczylal swoja kariere na tej pozycji w Southamptonie :) i pragne zauważyć ze wtedy sam Alex Ferguson chcial go sciagnac do MU :)
0
Popieram uzytkownika "sk1n3r" nawet z napastnika idzie zrobic super obronce :) przyklad podal kolega niżej :)
0
Ja jestem jak najbardziej za tym transferem Uniwersalny pilkarz. Cena troche szokująca ale to nie my dysponujemy funduszami tylko Barcelona , zrobia tak zeby bylo dobrze dla klubu :)
0
Oby Dani nie został sprzedany ale gdyby jednak tak sie stalo Gregory Van Der Viel byłby jego dobrym zastepca
0
Jesli to prawda to bez dwóch zdan bedzie to super transfer ,Gareth bedzie musial poprawic gre defensywna w Barcelonie ale nasi spacjalisci sie nim zajmą . Zaplacimy za niego 30 mln plus rozliczenia w razie zdobycia mistrzostwa lub ligi mistrzów tak jak bylo to w przypadku Alexisa :0
0
Super wiadomosc David wracaj do formy :>
0
On jest juz nasz :D
0
Cóz to byl za pomocnik :> powinien był grac za Busquetsa :>
0
Juz to widze jak GOnzalo Higuain przechodzi z Realu do Barcelony ^^
0
Nosz K.... to jest jakis żart ! znowu? zaraz cały sklad Barcelony złapie kontuzje , Hiszpania nie bedzie miala kim grac :
0
A tak czytajac wczesniejsze komentarze jestem zwolennikiem Hulka :> On ma to czego nam brakowalo :) Mlotek w nodze :)
0
Duch toma joad
Owszem sa wysocy ale nie tak zgrani jak Pique z reszta :) Mozemy gdybac co by sie stalo jak Pep by zostal :0 moim zdaniem doszli by do porozumienia o ile juz tego nie zrobili :)
0
"nie spełnia "
0
Geble skoro Tito potrzebuje obroncy to widocznie fontas nie seplania jak narazie oczekiwan
0
Pique zostaje :0 kupujemy Thigo Silve albo Javiego Martineza i nasza obrona jest solidna :)
0
Nie zgodze sie z tym zeby sprzedac Pique ,a zarazem mnie to smieszy :) ale niechce nikogo uzrazic :) Pique to nasz jedyny zawodnik ktory ma 2 metry a takich nam niestety brakuje w zespole ,mecz z malaga jak zostala stracona bramka ? Rondon wygral glowke z Masche :) mech z Realem ? non stop wygrywaja kazda glowke podczas GD z Chelsea prz rzutach rożnych nie mielismy czego szukac wiec musimy grac ciagle krotko ,co staje sie juz zbyt przejżyste .
0
Nie Chyba tylko napewno
0
duch toma joad
Alexis rozczarowal ? myslisz ty ? strzelil 14 bramek bez okresu przygotowawczego w pierwszym sezonie gry . Aha i jak to mowiles zero dryblingu robi malo akcji jeden na jeden bo nie taka jest filozofia gry Barcy ! zobacz mecz z Valencją ,Realem, Betisem . Ile tam bylo udanych akcji jeden na jeden . -_-
0
F3niX
Spoko tylko wiesz na przyszlosc uzywaj czasu przeszlego :) bo Alaba byl pomocnikiem :)
0
F3niX
Ty zapewne myslisz ze od nowego sezonu Alaba bedzie gral w lini pomocy a to jest błedne myslenie :> to mam na mysli :)
0
F3niX
Alaba byl pomocnikiem ale Jup Henkes zrobil z niego obronce tak jak Klopp z Piszczka wiec nie odzywaj sie jesli gowno wiesz :) moja rada na przyszlosc :)
0
David Alaba lub Gareth Bale :)