0

Nowe stroje sa po prostu zajebiste ! szczegolnie domowe :)

0

Hahaa
Jednak mamy w Polsce dziewczyny z jajami ^^

0

x_Barca_x
Oj Oj Oj przynosisz wstyd Barcelonie i swojej szkole :)

0

To tylko rysowane zdjęcie na żywo wyglądaja bardzo dobrze :)

0

x_ barca_x
Prosze włącz tryb "ogarne sie " lub wyjdz z tego forum :) .Abi wróci do nas silniejszy

0

Abi zawsze z toba wracaj do formy !

0

A mi sie nasze nowe "Domowe" trykoty podobaja :)

0

Alba moze jest lepszym obronca ale jest niski a to kolejny minus dla Barcy :) pozatym Jak Gareth Bale bedzie chcial grac w Barcelonie to bedzie musial poprawic gre defensywna :) Co mu sie uda bo bedzie mial mega motywacje :)

0

PrzeMo - Gareth Bale gral na LO rozpoczylal swoja kariere na tej pozycji w Southamptonie :) i pragne zauważyć ze wtedy sam Alex Ferguson chcial go sciagnac do MU :)

0

Popieram uzytkownika "sk1n3r" nawet z napastnika idzie zrobic super obronce :) przyklad podal kolega niżej :)

0

Ja jestem jak najbardziej za tym transferem Uniwersalny pilkarz. Cena troche szokująca ale to nie my dysponujemy funduszami tylko Barcelona , zrobia tak zeby bylo dobrze dla klubu :)

0

Oby Dani nie został sprzedany ale gdyby jednak tak sie stalo Gregory Van Der Viel byłby jego dobrym zastepca

0

Jesli to prawda to bez dwóch zdan bedzie to super transfer ,Gareth bedzie musial poprawic gre defensywna w Barcelonie ale nasi spacjalisci sie nim zajmą . Zaplacimy za niego 30 mln plus rozliczenia w razie zdobycia mistrzostwa lub ligi mistrzów tak jak bylo to w przypadku Alexisa :0

0

Super wiadomosc David wracaj do formy :>

0

On jest juz nasz :D

0

Cóz to byl za pomocnik :> powinien był grac za Busquetsa :>

0

Juz to widze jak GOnzalo Higuain przechodzi z Realu do Barcelony ^^

0

Nosz K.... to jest jakis żart ! znowu? zaraz cały sklad Barcelony złapie kontuzje , Hiszpania nie bedzie miala kim grac :

0

A tak czytajac wczesniejsze komentarze jestem zwolennikiem Hulka :> On ma to czego nam brakowalo :) Mlotek w nodze :)

0

Duch toma joad
Owszem sa wysocy ale nie tak zgrani jak Pique z reszta :) Mozemy gdybac co by sie stalo jak Pep by zostal :0 moim zdaniem doszli by do porozumienia o ile juz tego nie zrobili :)

0

"nie spełnia "

0

Geble skoro Tito potrzebuje obroncy to widocznie fontas nie seplania jak narazie oczekiwan

0

Pique zostaje :0 kupujemy Thigo Silve albo Javiego Martineza i nasza obrona jest solidna :)

0

Nie zgodze sie z tym zeby sprzedac Pique ,a zarazem mnie to smieszy :) ale niechce nikogo uzrazic :) Pique to nasz jedyny zawodnik ktory ma 2 metry a takich nam niestety brakuje w zespole ,mecz z malaga jak zostala stracona bramka ? Rondon wygral glowke z Masche :) mech z Realem ? non stop wygrywaja kazda glowke podczas GD z Chelsea prz rzutach rożnych nie mielismy czego szukac wiec musimy grac ciagle krotko ,co staje sie juz zbyt przejżyste .

0

Nie Chyba tylko napewno

0

duch toma joad
Alexis rozczarowal ? myslisz ty ? strzelil 14 bramek bez okresu przygotowawczego w pierwszym sezonie gry . Aha i jak to mowiles zero dryblingu robi malo akcji jeden na jeden bo nie taka jest filozofia gry Barcy ! zobacz mecz z Valencją ,Realem, Betisem . Ile tam bylo udanych akcji jeden na jeden . -_-

0

F3niX
Spoko tylko wiesz na przyszlosc uzywaj czasu przeszlego :) bo Alaba byl pomocnikiem :)

0

F3niX
Ty zapewne myslisz ze od nowego sezonu Alaba bedzie gral w lini pomocy a to jest błedne myslenie :> to mam na mysli :)

0

F3niX
Alaba byl pomocnikiem ale Jup Henkes zrobil z niego obronce tak jak Klopp z Piszczka wiec nie odzywaj sie jesli gowno wiesz :) moja rada na przyszlosc :)

0

David Alaba lub Gareth Bale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?