viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kosztuje do 12 mln
0
W Luizie jest jedna pozytywna rzecz xD Jest troche podobny do naszego Kapitana :)
0
Tello lub Cuenca odejdzie napewno :) A ja wole by był to Ten pierwszy ;p
0
Z tego co ja dobrze pamietam Tello ma tylko jeden zwód ? o ile to mozna nazwac zwodem :) jest zbyt przewidywalny
0
Popieram w tej sprawie kolege o nicku "Buzinga "^^
0
Bez przesady jak mamy dawać 30 mln za Luiza to ja wezme nadgodziny w pracy na caly rok i sam im doplace 10 mln na thiago silve.no mozna kupic jeszcze Sakho lub Hummelsa :)
0
Dani moze grac na najwyższym poziomie nawet w wieku 33 lat to jeden z naszych najlepszych zawodnikow ,nie mozna go sprzedawac!
0
Komentarz "ahahahahahaa jebłam" mnie poprostu zabil xD David luiz to nie ten poziom Co Barcelona :)
0
Dobry z niego zawodnik musi poprawic drybling i gre kombinacyjną ,niestety jego szybkosc nie wystarczy :)
0
Przywitam go z chlebem i solą w reku :> Jeden z najlepszych na tej pozycji :> Oby do nas zawitał
0
Nie widze go w innym klubie niz Barca :) pewnie to tylko plotki ;p
0
Tylko nie on ,pozatym nie jest wart takich pieniedzy :)
0
Ostatnio gra swietnie oby tak dalej :)
0
Neymar to nie przyszlosc :) jest za slaby :) w brazyli to kazdy moze dryblowac niczym "Pele" przyjdzie do europy to juz taki wielki nie bedzie ,mam nadzieje ze do nas nie dołączy
0
Alba i Vertonghen jak najbardziej ,ale przestancie mowic o tym Neymarze ! kolejnego kurdupla nam nie trzeba Barcelonie trzeba graczy z Cm-trami !
0
Powiem tak jesli nie Thago Silva to Jan Vertongen byłby swietnym rozwiązaniem moze grac na srodku obrony ,boku obrony i jako pomocnik :P)
0
To sprawa pichichi została chyba zakonczona ^^
0
On jest poprostu nieprawdopodobny ,nie mam słów by opisac co Leo wyprawia :) ,go sie poprostu nie da rozszyfrować
0
Barca sciągnie Thiago Silve jakiegos napastnika i moze Albe ,kto ogladal mecz z Malaga i widzial jak tracimy bramke to wie ze Thiago silva jest niezbędny . Wzrost to podstawa dla Barcelony na przyszły sezon szczegolnie w defensywie :)
0
Kolejna plotka pozatym Barca nie oddałaby Piuqe bo jako jedyny ma warunki fizyczne czego nam ewidentnie brakuje :)
0
Ups "bardzo go potrzebujemy "
0
Oby Ibi zagral przyjamniej te 45 minut chlopak musi wrócic do formy :) bardzo do potrzebujemy :>
0
Ja Chciałbym zobaczyc go jakot trenera Barcy w nowoczesnym footbolu .ale to tylko mysli hipotetyczne ;p
0
Nie czytajcie wiadomosci z serwisu onet.pl tam zawsze zamieszczone są bzdury :)
0
Ciekawe jak Johan Cruyff sprawdziłby sie na naszej ławce trenerskiej :>
0
Malaga ma w swoim zespole kilku solidnych graczy ,Szejkowie dobrze płaca wiec moga tez wymagac.To nie bedzie latwy mecz dla Barcelony ,chociaż bym chcial ^^ .Trzeba byc skupionym od poczatku do końca i robic to co robimy najlepiej ,budowac skladne akcje :O) napewno strzelimy kilka bramek :() Chcialbym aby Pinto wyszedl w pierwszej jedenastce :)
0
Przepraszam za moj komentarz zle przeczytalem ^^ :>
0
Trzeba grać do końca i dla Pepa :) Powodzenia chlopaki :>
0
Malaga jest czwarta nie trzecia :) malutki błąd ale każdemu może sie zdarzyć .
Ciekawe w jakim zestawieniu wyjdziemy na ten mecz :) Moze byc ciezki bo Malaga walczy o lige mistrzów ale mysle ze wygramy :)
0
Damy dzis popisowy koncert :)