viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieki za 4 lata gry w koszulce Barcy !
0
Neymar a co to jest ? Chyba gra w lidze brazylijskiej i tam moze przechodzic sobie cale boisko z pilka przy nodze o ile dobrze pamietam. Obym nie zobaczyl go w koszulce barcelony .Gwiazdorkom mowie nie :)
0
Troche dziwna ta jedenastka ale cóż kazdy ma inny gust ;p
0
Kyriakos Papadopulos go zjada a jest mlodszy ;p
0
Tasci w barcelonie? smieszne on sie nawet nie lapie do jedenastki narodowej a co dopiero do barcelony .Juz lepiej stawiac Na Bartre niz kupywac takiego kolka
0
Koledzy nie spinajcie sie jestescie na forum waszej ukochanej drużyny. powinnismy sie jednoczyc i walczyc z Realem a nie miedzy soba ^^
0
Rogalos sory za pomyleczke
0
Roglaos tylko ze Hulk i Modric w swoich klubach pelnia wazne role a sakho jest na wylocie :)
0
Ciekawa konwersacja tylko ze odejscie Sakho z PSG jest juz prawie pewne pytatnie tylko do jakiego klubu bo chetnych jest sporo
0
"Szczesliwi"
0
Jedno jest pewne i w tym jestesmy zgodni jak ktorys z graczy Sakho-Hummels dojda do barcelony to wszyscy bedziemy szczesliwy
0
Jakbym napisal tutaj graczy ktorych ja chce to nawet City niebylo by na nich stac ale pomarzyć zawsze mozna ;p
0
RooniR10
Tez chce Hummelsa ale trzeba myslec racjonalnie Borussia wie ze Hummels jest wart grube pieniadze dlatego ma kontrakt do 2016 roku wątpie ze oddali by go nam za 26 mln sam mysle ze ten chlopak jest wart 30+ :)
0
Kubafcb102
Ciezko mi powiedziec bo nie wiem czy na nastepny sezon jest potrzebny kolejny ofensywny gracz . Jesli juz to kupilbym Adriana z Atletico ale jak juz mowilem nie wiem czy jest ktos nam potrzebny bardziej skupilbym sie na bramkarzu bo do Valdesa nie mam w pelni zaufania.
0
Rogalos
jakbym mial tyle kasy co ten szejk to byłoby mi obojetne czy zawodnik który sprawia problemy lub nie dogaduje sie z trenerem odejdzie za 5 czy 10 mln pozatym jemu tez placi sie pensje i to nie mala za siedzenie na lawce
0
Biore do siebie tylko informacje potwierdzone pozatym nie spinaj sie tak bo Ci żyłka pęknie ;p zreszta przyznaje Ci racje o Navasie on nie pasuje do Barcelony ale akurat o Sakho mam inne informacje;p
0
Ragalos
napisalem czytaj i ogladaj :> ahh no Chyba ze ty interesujesz sie tylko barcelona i inna liga cie nie obchodzi :> to z gory przepraszam
0
Rogalos czytaj i ogladaj wiadomosci to bedziesz wiedzial kto jest na wylocie z klubu . Tyle w temacie dziekuje
0
za Sakho PSG Chce 15 mln pozatym on jest tam niechciany wiec to byłaby fajna opcja
0
Za Rok cala jedenastka bedzie złożona z graczy barcelony ^^ moze nawet Valdes zagra ;p
0
TO napewno obronca xD? na filmiku wyglada jak typowy napastnik ^^
0
Ledwo poznalem Pique dziwnie mu bez wlosów ^^
0
Talent Bartry napewno eksploduje tylko pytanie jest takie czy w tym seoznie ?;p dlatego trzeba kupic Obronce nie musi on byc wcale drogi ale za 26 mln napewno jakis mlody ograny talent da sie sprowadzic
0
Gaspar
Skoro Pep na nich nie stawial zbyt wiele to chyba nie prezentowali odpowiedniego poziomu a Pepa decyzji podważać nie bede :P Fontas nie gral wcale tak malo kilka meczy zagral i nie chodzi mi tu o sezon 2011 bo wczesniej tez gral troche :) pozatym kazdy ma swoje zdanie i jak dla mnie z tej trójki tylko Bartra moze zostac nastepca Puyola .
0
Na Fontasa nie ma co liczyc juz tyle lat sie ogrywa :>Muniesa jak dla mnie nie ten poziom ;p jedyny Bartra w nim jest potencjał trzeba go tylko wykorzystac .Jednak to nie zmienia faktu ze Obronce musimy kupic i napewno to zrobimy pytanie tylko kto to bedzie?i tu szukałbym po rynku francuskim Sakho/Capoue . Rynek Angielski odpada Kompany napewno nie odejdzie od Szejków , David Luiz jest dobry w ofensywie ale slaby w defensywie pozatym Chelsea go nie odda. Hummels no cóz chlopak jest zajebisty ale napewno nie odejdzie za 26 mln :)
0
PSG chce sie pozbyc Sakho bo ma na pienku z Trenerem :> jak trwala ligra francuska to polowe ligi siedzial na lawce :).Gość ma swoj charakter jest utalentowany ,mlody i tani wiec jak dla mnie jest idealny :)
0
Ja bym Chcial Hummelsa albo Sakho ale niestety Hummels to raczej odpada :P sakho 15 mln wiec bylaby to dobra opcja .Niech kupia obojetnie kogo ale nie davida Luiza on jest dobry w przodzie ale slaby w tyle :P
0
To prawda ze Matts Hummels zostal ograny zbyt banalnie przesz Cassano ale kazdy zawodnik ma slabszy dzien nie mozna go skreslać poprostu mecz mu nie wyszedl .Przypominam na jakim poziomie on gra w Dortmundzie . Jesli Barca go kupi w co osobiscie wątpie to bedzie to dobry ruch transferowy a jesli nie kupi to mamy swoja młodziez.
0
Super Mario :> Swietny piłkarz trzeba powiedziec ze niepokorny ale kazdy ma swoj charakterek . Jak dla mnie on jest w pierwszej piątce najlepszych napastników w europie ,a za 2,3 lata moze i powalczy o zlota pilke .Gratulacje Wlosi!
0
Witam spowrotem Panie Alba :>