0

Jordi chyba jest w innym swiecie Xd

0

Kiedy pilke ma Valdes dostaje palpitacji serca....

0

Co za horror

0

to Co Leo po raz czwarty?

0

hahahah z tego sie robi kabaret

0

Czy ktos ma jeszcze watpliwosci do kogo ma powedrowac zlota pilka?

0

leo !

0

Myslicie ze Kibice jada po Valdesie bo tego chca? robia to bo taka jest prawda to jest slaby bramkarz i nie ma tu nic do gadania to ze raz na jakis czas cos wybroni :)

0

Wojownik678
To sie nazywa ironia

0

brawo Victor gorzej byc nie moze :)

0

Depo zaraz tez dostanie czerwona :)

0

brawo Victor zaczynasz bronic!

0

Spokojnie David sporo siedzial na lawce , i tak odrazu ma zagrac genialny mecz? cos tu chyba nie halo .

0

Pedro jak mogles!

0

Niech Sanchez wejdzie ,duzo biega i pomaga w defensywie :)

0

Alez on te wolne bije cód!!!!

0

oo Victor cos obronil ^^

0

Niehc mi jakis hejt powie ze sedziowie graja dla barcelony.....

0

zajebisty meczyk swietne emocje i to w pewnym stopniu dzieki Valdesovi :)

0

omg niechce prezentu na gwiazdke, chce bramkarza normalnego dla barcelony.

0

strzelil tam gdzie Valdes stal . Valdes mogl zachowac sie lep[iej ^^

0

hahahhaa

0

na swiecie jest wielu mlodych .perspektywicznych bramkarzy , jest w czym wybierac . A Valdesa trzeba sie pozbyc jak najszybciej poki jest cos jeszcze wart :>.

0

http://mazurk.webd.pl/kanal1.html tu jest dobra transmisja :)

0

Santana10
jego sie juz nie da nie hejtowac :)

0

Valdes nie potrafi bronic i do tego jeszcze opaske kapitana jelop nosi haha smieszne :)

0

Leo gol :>

0

I pomyslec ze w naszej bramce mogl stac Hugo Lloris a nie ciamajda valdes

0

Zaczynam pisac prosbe o wpierdzielenie pana Valdesa z barcelony ktos sie podpisze?

0

Ja juz niechce tego Valdesa sprzedawac, ja go chce wypier za darmo . Padalec a nie bramkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?