viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordi chyba jest w innym swiecie Xd
0
Kiedy pilke ma Valdes dostaje palpitacji serca....
0
Co za horror
0
to Co Leo po raz czwarty?
0
hahahah z tego sie robi kabaret
0
Czy ktos ma jeszcze watpliwosci do kogo ma powedrowac zlota pilka?
0
leo !
0
Myslicie ze Kibice jada po Valdesie bo tego chca? robia to bo taka jest prawda to jest slaby bramkarz i nie ma tu nic do gadania to ze raz na jakis czas cos wybroni :)
0
Wojownik678
To sie nazywa ironia
0
brawo Victor gorzej byc nie moze :)
0
Depo zaraz tez dostanie czerwona :)
0
brawo Victor zaczynasz bronic!
0
Spokojnie David sporo siedzial na lawce , i tak odrazu ma zagrac genialny mecz? cos tu chyba nie halo .
0
Pedro jak mogles!
0
Niech Sanchez wejdzie ,duzo biega i pomaga w defensywie :)
0
Alez on te wolne bije cód!!!!
0
oo Victor cos obronil ^^
0
Niehc mi jakis hejt powie ze sedziowie graja dla barcelony.....
0
zajebisty meczyk swietne emocje i to w pewnym stopniu dzieki Valdesovi :)
0
omg niechce prezentu na gwiazdke, chce bramkarza normalnego dla barcelony.
0
strzelil tam gdzie Valdes stal . Valdes mogl zachowac sie lep[iej ^^
0
hahahhaa
0
na swiecie jest wielu mlodych .perspektywicznych bramkarzy , jest w czym wybierac . A Valdesa trzeba sie pozbyc jak najszybciej poki jest cos jeszcze wart :>.
0
http://mazurk.webd.pl/kanal1.html tu jest dobra transmisja :)
0
Santana10
jego sie juz nie da nie hejtowac :)
0
Valdes nie potrafi bronic i do tego jeszcze opaske kapitana jelop nosi haha smieszne :)
0
Leo gol :>
0
I pomyslec ze w naszej bramce mogl stac Hugo Lloris a nie ciamajda valdes
0
Zaczynam pisac prosbe o wpierdzielenie pana Valdesa z barcelony ktos sie podpisze?
0
Ja juz niechce tego Valdesa sprzedawac, ja go chce wypier za darmo . Padalec a nie bramkarz.