viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sobie podąża drogą old Trafford ,nam taki przeciętniak potrzebny nie jest.
0
Tylko nie ten przeciętniak .
0
Hahha wiekszej ploty nie widzialem , juz widze jak Chelsea nam go sprzedaje :)
0
hahahaha
0
Dani alves niech juz lepiej na emeryture idzie -_-
0
84 minuta remisujemy i zero zmian prócz jednej wymuszonej ,to jest chore .
0
MatutkiFCB
Nie pogrążaj sie
0
Tito bawi sie z Franka smude zero zmian -_-
0
Tito przyrósł do ziemi czemu on zmian nie robi ?-_-
0
Dlatego nie bo jest za slaby juz wystarczy ze niesprawiedliwie wszedl do bramki liverpoolu za dudka.
0
Vicente Guaita.
27 lat wyborny wiek dla bramkarza
wspanialy refleks
swietne gra nogami
pewny na przed polu
znajomosc jezyka
znajomosc ligi
Konflikt z klubem , jak mozna zobaczyc na popularnym serwisie "youtube" kibice Valenci chca zeby to wlasnie on stal w bramce nietoperzy wiec wznosza jego zdjecie w gore z napisem "Portero"". Moj numer jeden oczywiscie kazdy ma swoje zdanie ,ale jesli ktos oglada mecze Valenci szczegolnie mecze z Realem Madryt wie Co ten chllopak potrafi.
0
On jest po prostu swietny brac go !
0
Guaita juz nie raz udowadnial ze mimo mlodego wieku jest swietnym bramkarzem wystarczy zobaczyc mecze Valenci z Realem Madryt Co chlopak tam bronil midzio!.
0
Wielkimi krokami przybywa Guaita lub Ter Stegen :)
0
Ciekawy mecz Realu z Valencia brakuje troche szczescia przyjezdnym ale to co Broni Guaita to cos nieprawdopodobnego :0 mam nadzieje ze informacje o tym ze go obserwujem,y to nie plotki :)
0
Guaita swietne warunki fizyczne do tego jest juz dosyc ograny ,w tamtym sezonie sam powstrzymal Real .Szkoda ze nie kupilismy Hugo Llorisa mielismy szanse a to co wyprawia teraz w Tottenhamie ledwo miescii sie w glowie.
0
BRać go uważnie śledzę jego gre i naprawde swietnie sie prezentuje . Siwetne warunki fizyczne, pewny na przed polu ,bardzo dobry refleks mimo mlodego wieku juz ograny czego chciec wiecej :>? Jak najbardziej na tak swietlana przyszlosc przed nim.
0
Jeśli zabraknie go na Espanyol to obejdzie sie bez jakiegoś dramatu ,Pinto Nie odstaje poziomem umiejętności o Valdesa tak bardzo . Victor Valdes jest srednim bramkarzem czesto popelnia glupie bledy ale kilka dobrych akcji wylapal wiec nazywanie go ciota tp itd kompletnie tu nie pasuje.
0
A ja sie poświęce dla dobra Barcelony i poprosze dzieciątko o Falcao a nie Neymara jeśli mamy kupywac napastnika, może raz w roku dostane prezent o jakim marze .
0
Porównywanie Cristiano Ronaldo Do Neymara nie ma sensu to sa dwa inne bieguny , doskonale wiemy ze Cristiano gra w Realu "naszym najwiekszym wrogu" ale ten kto mysli ze Neymar jest lepszy albo chociaz prawie tak dobry jak CR7 strzela sobie w tym momencie samobuje. tak jak juz mowili moim przedmówcy nam potrzeba gracza na zespoly grajace pilke fizyczna ,zawodników tego typu co Falcao, Cavani, lub Hulk chociaz ten ostatni po przyjscu do zenitu gra totalny piach .
0
Jesli mialbym kupywac napastinka za duza gotowke to tylko Falcao bo zjada Neymara pozatym jest ograny na arenie miedzynarodowej a nie brazylijskiej lidze "super Kids".
0
O jezus znowu Neymar niech go sobie biora,coraz czesciej pisze sie na tej stronie o Neymarze niz o samej barcelonie.....
0
Świetna wiadomość :)
0
Ja nie powiem kto dla mnie dzis zostal "ZM" bo nie ogladalem meczu,ciesze sie ze cala ekipa zagrala swietne zawody.
0
{P}
Ciesze sie z wygranej Barcelony ale mam pytanie jak zagral Alexis? niestety nie mialem jak ogladac tego meczu a interesuje mnie to czy zagral wreszcie na swoim poziomie. Z gory dzieki za odpowiedz.
0
A my pamiętamy Ciebie Roni :0
0
Uff dobrze ze Leo z tego wyszedł bo prawie doznalem palpitacji serca....
0
Swietny mecz naszych zawodników ,messi jest nie do opisania :) ,ale musze przyznać ze oczekiwałem bardziej wyrównanych derbów Madrytu .
0
0
Ci zawodnicy zawsze będą porównywani ,ważne jest to ze kwestia złotej piłki została już wyjaśniona.